Hoppes BoreSnake

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

plaaster kirjutas:Ise kasutan koeraga metsas mütates oma komblil teist hooaega järjest troppe, mis on raudade otstesse lükatud ja nii olen lume ja muu sita sattumisest rauda pääsenud. Laskmistäpsuse osas mingit probleemi täheldanud ei ole (ajus sees olles on vahemaa ka suht olematu).

vindil kasutan kleepsu aga siledale pole julgust jagunud midagi ette toppida, väga lumise ilmaga olen lõdvalt rippuva kondoomi peale tõmmanud ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
kraavik
Postitusi: 378
Liitunud: E Okt 03, 2005 4:06 pm

Postitus Postitas kraavik »

Kui hästi see märklaua kleeps seal raua otsas püsib? Eriti just sellise -15 kraadiga? Rägastikus ronides kardan küll, et oksad tõmbavad ta sealt kähku maha. Aga eks proovin laupäeval ära.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Märklaua kleeps ei taha märklaua pealgi hästi püsida. Ei usu, et pealt õlise lapiga üle käidud püsiraua pealgi taha ta püsida, aga olen ise näinud isoleeri (millega juhtmeid isoleeritakse) ja maalriteipi, (paberist) millega toru otsad kinni tõmmatud.
Peaks kunagi tiirus ära katsetama, et kas mingit moodi ja kui, siis kui palju mõjutab.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

ikka kleeps sellest elektri isoleerpaelast, must, rauaga ühte värvi kah ... mina pole oma viletsa laskmisoskuse juures küll vahet tundnud
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Kakuke, ega siis seda rauasuudme teipimist ei kasutata heas laskepositsioonis ilusa ilmaga rahulikult ees seistes, vaid ikka lumises-märjas-tilkuvas metsas puude vahel rahmeldades. Seal sihtimine kah "nii nagu on", s.o distants lühike, aega sihtimiseks vähe, vajadus täpsuse järele mittekriitiline. Teibirull taskus (nt maalriteip) ja puude vahele minnes sealt siis tükike rebitakse.

BM
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Postitus Postitas plaaster »

tony kirjutas:Kas lased ka troppidege või eemaldad need enne laskmist?



Lasen koos troppidega. Tropid lükkan kodus vardaga padrunipesast sisse kuni jäävad rauasuudmega tasa. Vintraual olen tropid ristipidi pooleks lõiganud kuna raua läbimõõt võrreldes siledaga nii väike, et piisab poolest tropist. Järgmine kord kui tiiru lähen proovin ära, kas see tropp vintrauast 100m peale lastes täpsust ka mõjutab.
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: Hoppes BoreSnake

Postitus Postitas plaaster »

:D Mauser pakub kohe originaalis korke, et sodi rauda ei läheks!

http://mauserwaffen.de/fileadmin/Editor ... ail_GB.pdf
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: Hoppes BoreSnake

Postitus Postitas Eraser »

plaaster kirjutas::D Mauser pakub kohe originaalis korke, et sodi rauda ei läheks!

http://mauserwaffen.de/fileadmin/Editor ... ail_GB.pdf



+ ajujahi M03 , väga mõnus komplekt oleks :)
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re:

Postitus Postitas plaaster »

plaaster kirjutas:
tony kirjutas:Kas lased ka troppidege või eemaldad need enne laskmist?



Lasen koos troppidega. Tropid lükkan kodus vardaga padrunipesast sisse kuni jäävad rauasuudmega tasa. Vintraual olen tropid ristipidi pooleks lõiganud kuna raua läbimõõt võrreldes siledaga nii väike, et piisab poolest tropist. Järgmine kord kui tiiru lähen proovin ära, kas see tropp vintrauast 100m peale lastes täpsust ka mõjutab.


Sai siis käidud tiirus seda tropiga laskmist proovimas, kaliiber 7x65R lastud 3x Norma Vulkan 11,0 g 100m. Vasakul pool on esimene lask tropiga, paremal pool kaks järgmist lasku ilma tropita.
http://www.marandi.fie.ee/gallery2/main ... temId=1817
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Hoppes BoreSnake

Postitus Postitas honkomees »

Kaks palvet
1. palun pilt otse panna, mul pole küll fotoalbumi parooli ....
2. Mis troppidest on jutt sileraudse puhul? Kas mingit puhastustropid või padruni vilttropid?
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: Hoppes BoreSnake

Postitus Postitas plaaster »

Otse pildi panemine kahjuks ei õnnestunud või siis ei oska. :(
Kasutan relvaraua puhastuseks mõeldud vilt troppe.
Manused
PICT0004.JPG
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Hoppes BoreSnake

Postitus Postitas kakuke »

Vahet pole nagu õieti ollagi (2-2,5cm).
(panin pildi juurde)
Ps. Kellel kasutajatunnust foorumi albumis pole siis tehke see endale läbi registreerimise albumi lehel.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta