Raadiosaatja

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Raadiosaatja

Postitus Postitas Eraser »

Otsisin foorumist aga erilist abi ei saanud.

Oleks huvi soetada endale raadiosaatja.Samas ei jaga sellest asjast eriti midagi ja soov oleks targematelt meestelt nõu saada,milline,mis hinnaklassist ja mis firmalt oleks kõige mõsitlikum soetada. Hinnavahemik võiks olla nii 4,000- krooni ringis.

Ette tänades!
kuro
Postitusi: 132
Liitunud: L Dets 30, 2006 8:31 pm

Postitus Postitas kuro »

Jahil väga vajalik asi. Selle hinnaga peaksid saama päris korraliku asja. Ise kasutan ICOMi . Mehed on toonud Waldust ja on rahul. Pole ise ka suurem asjatundja, nii et oota veel nõuandeid.Vaata http://www.tehnoturg.ee.
kuro
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Tõesti,ilma jaamata oled jahil nagu kotis.Meil on enamustel meestel Kenwood`id.Maksid koos peakomplektiga vist 3600 krooni.Oleme rahul!
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

Kenwoodi kasutaja 4 aastat, ilma probleemideta. Siiski Icomi levi tundub parem olevat.
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Olen kasutanud nii kenwoodi kui ka icomi toodangut, minule jäi üldmulje kenwoodist parem... praegu olen 5 aastat kenwoodi sõber olnud, ei ole hätta jäänud. Uued akud tuli osta mõlemale mingil hetkel, said teised lihtsalt otsa.

Sellist asja pakutakse jahimeestele, hulgi on odavam. http://www.mobicom.ee/?a=page&page=tk22 ... age=tk2202
Kindlasti tasuks selgeks teha, kas uutele sagedustele on võimalik ümber programmeerida.
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

http://www.tehnoturg.ee/index.php?id=ak

Kellegil kogemust seal lehel antud 4110.- riistapuuga?Tundub endale päris asjalik.
VR
Postitusi: 233
Liitunud: K Juul 20, 2005 9:05 pm

Raadiosaatja

Postitus Postitas VR »

Sinu viidatud lingil pakutavaid HYT jaamu oleme müünud eelmisest sügisest ja ikka jahimeestele. Jube hea tagasisidega :wink: !!

Kallimal mudelil on nn. sosina, segaja ja aku laetuse teate lisafunktsioonid.
Ise pole ühestki puudust tundnud ja kasutan 3300.- kroonist (sellegi aku peab mitu nädalavahetust vastu, ma pole ka teab mis lobasuude vahele sattunud).

Tehnoturu mehed annavad paar aastat garantiid ju ka kaasa - mis sa hing veel tahad!! Ka kõik meilt ostetud (oleme ju kõigest nende käepikendus) on varustet samamoodi - kõrvaklapi-mikriga ja näpitsnoaga.

Levi ei oska kommenteerida, seda piirab ka paljude pessimism, minul alati piisavalt olnud (siis levi ikka)!

Tervitades,
Villem Reinaas
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas Eraser »

VR kirjutas:Sinu viidatud lingil pakutavaid HYT jaamu oleme müünud eelmisest sügisest ja ikka jahimeestele. Jube hea tagasisidega :wink: !!

Kallimal mudelil on nn. sosina, segaja ja aku laetuse teate lisafunktsioonid.
Ise pole ühestki puudust tundnud ja kasutan 3300.- kroonist (sellegi aku peab mitu nädalavahetust vastu, ma pole ka teab mis lobasuude vahele sattunud).

Tehnoturu mehed annavad paar aastat garantiid ju ka kaasa - mis sa hing veel tahad!! Ka kõik meilt ostetud (oleme ju kõigest nende käepikendus) on varustet samamoodi - kõrvaklapi-mikriga ja näpitsnoaga.

Levi ei oska kommenteerida, seda piirab ka paljude pessimism, minul alati piisavalt olnud (siis levi ikka)!

Tervitades,
Villem Reinaas


Levi osa ma eriti ei karda, pole meil need metsad nii suured.Otsustan siis arvatavasti odavama variandi kasuks ja hüppan kunagi Waldust läbi.Samas tegin ka Kenwoodi oma kohta Hinnapäringu,eks näis!
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

Sai nüüd veel veidike uuritud ja jõudsin Mobicomi kaudu ka niisuguse riistani:
http://www.mobicom.ee/?a=page&page=unimo&subpage=pf100

Arvamused teadjamatelt oleks teretulnud
kobakäpp
Postitusi: 13
Liitunud: T Jaan 16, 2007 2:52 pm

Postitus Postitas kobakäpp »

väga positiivsed kogemused on Vertex (endine Yeasu) jaamadega. Müügil Tallinnas, Liivalaia tänaval, enam-vähem Stocmani vastas.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

Käisin tõin täna omale sealt Kenwoodi ja näppisin seda sama jaama.Tundus suht normaalne aga ise eelistan vanemaid ja tugevamaid mudeleid.Aga kellel huvi helistage Mobicomi neil on pakkuda suht norm. hindadega kasutatud jaamasid.Külge pannakse uued akud ,antakse asjale garantii ja uus laadija.
Ise sain Kenwood TK260 2400.- eest.
Kasutaja avatar
einstein
Postitusi: 94
Liitunud: L Juun 18, 2005 4:20 pm

Raadiosaatja

Postitus Postitas einstein »

Olen puutunud erinevate nn profiraadiosaatjatega kokku ligi 10 aastat.
Minu eelistus tootjate lõikes:
Parim kõigest ja peakõrguselt üle töökindluses ja füüsilises vastupidavuses on Motorola;
Icom samuti töökindel kuid mingil põhjusel energiakulu suurem ehk sama aku mahutavuse juures tööaeg väikseim;
Vertex(Yaesu)- vaatamata Eestis olevale esindusele(Sollyna) ei soovita kuna akud ja tarvikud kõige kallimad.
Nendele järgnevad odavamad brändid nagu Kenwood Maxon jne. jne.

Levi vahet pole ühelgi kuna niiehknaa on max väljundvõimsus 5w ja selle annavad välja.
Tegelikult on lugu nii, et raadiosaatjate vahe tekib siis kui töötada temaga 8 tundi päevas. 3 nädalavahetust kuus ei ole mingi koormus ja kõik head.

Kindlasti tuleks võimalikult kallis ja hea osta kõrvaklapp. See laguneb kõige kiiremini ja paarisajakrooniseid kulub nagu leiba, eriti talvel külmaga ja vihmaga jne. Samuti on oluline võimalikult pehme ja painduv antenn, kuna kõvemad kipuvad vööl olles kummardudes murduma.

Eesti suurim raadiokompetents on vaieldamatult Tehnoturul. Ausõna ei ole nende müügimees, küll aga suur klient. Soovitan väga soojalt.
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Olen Einsteiniga päri!
Rohkem kui 10 aastat oleme ajujahtides kasutanud Motorola GP 300 mudeleid ja kõik jaamad (9 tk) töötavad! Neid on külmutatud, niisutatud, loobitud, uputatud, autoga liivas üle sõidetud ja antenne ukse vahele pekstud (tulemus "zig-zag" stiilis antenn...) akud on muidugi vahetatud aga toimivad laitmatult siiani.

Kenwood on väga hea jaam uuematest valikutest. Võimas aku (saab muidugi kahe-kolme aastaga otsa) ja hea puhas hääl. Mobicomi pakutav 2000 mAh on lausa erakordselt kõva akuga jaam normaalse hinnaga!
mõtus
Postitusi: 79
Liitunud: L Nov 12, 2005 5:38 pm

Postitus Postitas mõtus »

HYT TC700 kas on ostmist väärt kaup kellel on antdke teada kas ka kelbab!
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Postitus Postitas Metslane »

Ostsin HYT 700 selle hooaja alguses. Olen saanud kolmes jahis raadiosaatjaga käia ja olen rahule jäänud. Levi parem ,kui kõrval oleval mehel. Kui tema kuuleb ja rääkida ei saa, siis HYT 700 suudab veel signaali edasi ka saata. Osta ikka Tehnoturust, seal hind 2 000 krooni odavam, kui Deerhunteris-
Aim small, miss small!
Vasta