Raadiosaatja

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
mõtus
Postitusi: 79
Liitunud: L Nov 12, 2005 5:38 pm

Postitus Postitas mõtus »

tänan nõuande eest ,nagunii yhtlasi minek tallinna toon endalegi jaht nõuab ohvreid!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas kakuke »

Kas keegi HYT´i TC 3000´det kasutab jahis. Milline on tagasiside? Põdrajaht kohe kohe ukse ees ja vaja oleks selleks ajaks soetada raadiosaatja. :) Vaatasin, et Tehnoturg pakub sellist asja suhteliselt vihase akuga ja soodsa hinnaga. Mõnusalt väike ja kerge tundub ka olema. :M
Siiber on jahi ajal kotis elamisest. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas andrus »

Me ostsime sektsioonile TC700, muidu on OK pill aga kaheksast seitse viskavad pidevalt täpselt sellise krabina sisse nagu keegi hakkaks kohe rääkima.Ei ütle mitte ühtegi paha sõna peale selle krabina mis kohati häirib,aga läheme neid nagunii ümber progema eks siis näib mis tehnoturg kostab selle peale.
Viimati muutis andrus, R Aug 22, 2008 4:36 pm, muudetud 1 kord kokku.
jahismurf
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas andrus »

Kakuke.....kle mees TC3000 mis on soodusmüügis on ju UHF mis ime väega sa selle jahisagedusele saad.Ostad ära rahast ilma ja kotis oled ikka. :D


Mina sinu asemel vaataksin seda lehte.vaata ka motorolat,see kirissun unusta ära.pane parem natuke juurde ja saad ikka asjaliku pilli.
http://www.mobicom.ee/?a=page&page=4811 ... 7061efa2a1

Ma ise kasutan kenwoodi ja mulle meeldib ta rohkem kui need igasugu lisadega asjad.(lihtne ja tugev)
Asi peab ikka vett ja kukkumist kah kannatama,ma ise otsin juba pikemat aega kust jaamale neoon korpuse saab.
jahismurf
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas kakuke »

Ma rumal vaatasin tehnilisi näitajaid ja seal olid sees nii UHF kui ka VHF ja VHF sagedusalasse jäid sisse ka jahisagedused. Sealt ka minu mõte. Kirjutasin tehnoturule, eks näis mis vastavad. Aga ole sa tänatud, et tähelepanu juhtisid. Eks ma vaikselt vaata ringi ja kellad igasugustel asjadel pole mind kunagi paelunud. Muidu nagu mobiiliga, et viled on ägedad, aga kuidagi nadilt on välja kukkunud funktsioon helistamine. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas andrus »

Millegi pärast on jäänud aegade hämarusest meelde,et motorola,kenwood ja icom on need keda kannatab valida.
jahismurf
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas hendrik »

Meil umbes 15 mehel hyt tc600, kõik rahul. Endal ja paaril heal sõbral tc700 pika antenniga ja oleme sigarahul. Olen kasutanud motorola, icomi ja kenwoodi, tc700 ei jää neist kuidagi maha.
Pikk antenn (vist 50cm)on muidugi väga abiks.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas sooviku »

Pikk antenn ikka pigem segab.Levi võib muidugi paraneda.Meil olid esimesed jaamad need kohvrid ,mis rihmaga üle üla käisid ja neil oli 1,5 meetrised antennid.Kui põõsasse läksid siis oli hulk sebimist,et sealt välja saada.Kenwoodil on levi nii palju küll,et meil jahti pidada aga Venemaa avarustes jääb ta vist nõrgaks küll :) .
Naine võib olla,koer peab olema!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas andrus »

sooviku kirjutas:Pikk antenn ikka pigem segab.Levi võib muidugi paraneda.Meil olid esimesed jaamad need kohvrid ,mis rihmaga üle üla käisid ja neil oli 1,5 meetrised antennid.Kui põõsasse läksid siis oli hulk sebimist,et sealt välja saada.Kenwoodil on levi nii palju küll,et meil jahti pidada aga Venemaa avarustes jääb ta vist nõrgaks küll :) .



Pikk antenn u.50 cm-metsas ta küll ei sega pigem on autos istumisega jama.

No kui vaja venemaa avarustes jahti pidada siis tuleb vahele panna juba repiiterid.
jahismurf
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas hendrik »

andrus kirjutas:
sooviku kirjutas:Pikk antenn ikka pigem segab.Levi võib muidugi paraneda.Meil olid esimesed jaamad need kohvrid ,mis rihmaga üle üla käisid ja neil oli 1,5 meetrised antennid.Kui põõsasse läksid siis oli hulk sebimist,et sealt välja saada.Kenwoodil on levi nii palju küll,et meil jahti pidada aga Venemaa avarustes jääb ta vist nõrgaks küll :) .



Pikk antenn u.50 cm-metsas ta küll ei sega pigem on autos istumisega jama.

No kui vaja venemaa avarustes jahti pidada siis tuleb vahele panna juba repiiterid.


Täpselt nii nagu Andrus ütles, ainuke jant on autosse istumisega, vasakus rinnataskus olev jaam sihib antenni täpselt ukse vahele - kui meelest läeb, siis on kohe ka ukse vahel. Metsas ta ei sega aga levi kindlustab väga hea ka korralikus lumises laanes.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas andrus »

Tulin just Mobicomist kust tõin kaasvõitlejale Kenwoodi mis oli suve perioodil rendijaamana kasutusel.Jaam ise nagu uus,uus aku,uus laadija ja uus klapp pluss täis garantii.........ja hind koos kauplemise ja muu säärasega 2500.-
jahismurf
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas Mart »

Kirisun suht uus meie turul, samas pole miskit negatiivset vastukaja olnud. Lisaks veel, et niiskuskindlus isegi tiba suurem, kui Kenwoodil.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas andrus »

Mart kirjutas:Kirisun suht uus meie turul, samas pole miskit negatiivset vastukaja olnud. Lisaks veel, et niiskuskindlus isegi tiba suurem, kui Kenwoodil.


Aga kui võtad selle kätte ja katsud korralikult siis need suured loksud jätavad soovida
jahismurf
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas kakuke »

Mis tüüpi loksud?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas kaalikas »

loksude vastu aitab korralik määrimine(tavotiga)!
In fact You look like a shit!
Vasta