rajakaamera.

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: rajakaamera.

Postitus Postitas kakuke »

Ikka käivad vastu, mul kaamera suisa porine olnud ja viltu ikka mitmeid kordi läinud, aga selle saad ju ühe käeliigutusega otseks tagasi tõugata. Mul olnud siis pigem häda, et sööda kaamerale liiga ligi toppinud st oma viga. Ja juhtme ots on ka korra kaamera küljest lahti tulnud sigade süül ja see kas näriti või tallati ära. Aga ma ei kurda üldse, see köömes. :)
Mulle endale sümpatiseerivad loomapildid selliselt enam, kui see looma silmade kõrguselt tehtud, mitte laks ülevalt alla pähe.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
puumees
Postitusi: 1
Liitunud: P Okt 03, 2010 7:16 pm

Re: rajakaamera.

Postitus Postitas puumees »

Paistab et foorumis Scout guard 530/550 kasutajad on, äkki keegi saaks eesti keelse kasutusjuhendi meilile saata(vahet pole kas pildistatud, skänneeritud või pdf-ina) Netis otsisin leidsin ainult esimese poole eesti keelse, ülejäänud inglise keeles. Tänud.
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: rajakaamera.

Postitus Postitas annaliisa »

mul kaamera ees oli ükskord viimane pilt kus emis täpselt kaamera ees oli ja järgmised 100 pilti olid taevas ja paar rohulible. kaamera ise oli maas ja alumine kaan siiani kadunud. :M
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Kasutaja avatar
valdo
Postitusi: 157
Liitunud: N Mai 04, 2006 4:44 pm

Re: rajakaamera.

Postitus Postitas valdo »

Ei tea kas rajakaamera 12V lisaakule on võimalik samuti mingi päiksepatarei paneel külge monteerida? Kust sellist vidinat otsida võiks?
mihkelson
Postitusi: 219
Liitunud: P Okt 11, 2009 9:47 am

Re: rajakaamera.

Postitus Postitas mihkelson »

On kindlasti võimalik. Janeid vididnaid peaks saama elektri poest. :M
Gute Jagd
Tiit Karp
Postitusi: 236
Liitunud: R Juun 02, 2006 9:35 am

Re: rajakaamera.

Postitus Postitas Tiit Karp »

Kas kellelgi on kogemusi UNIT 8MP kaameraga?
Kui on siis oleksin huvitatud kontaktist.
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: rajakaamera.

Postitus Postitas mrr »

valdo kirjutas:Ei tea kas rajakaamera 12V lisaakule on võimalik samuti mingi päiksepatarei paneel külge monteerida? Kust sellist vidinat otsida võiks?


Kas said paneeli külge? Endal vaja 6V päiksepaneeli solar paneeli kaamera aku laadimiseks. Oskab keegib soovitada, kust leiaks?
Kasutaja avatar
Jokamees
Postitusi: 21
Liitunud: N Jaan 03, 2013 11:44 pm

Re: rajakaamera.

Postitus Postitas Jokamees »

mrr kirjutas:
valdo kirjutas:Ei tea kas rajakaamera 12V lisaakule on võimalik samuti mingi päiksepatarei paneel külge monteerida? Kust sellist vidinat otsida võiks?


Kas said paneeli külge? Endal vaja 6V päiksepaneeli solar paneeli kaamera aku laadimiseks. Oskab keegib soovitada, kust leiaks?


Neid saab usa-st tellida ebayst olen isegi aliexpress.com näind. Ja see värk pidi jumala hästi ära toitma aga talvel vb tekib probleem kuna päevast aega suht vähe, tasub proovimist.
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: rajakaamera.

Postitus Postitas mrr »

No lootsin, et äkki mõni Eesti pood pakub aga tellin siis lombi tagant ära.
Kasutaja avatar
Jokamees
Postitusi: 21
Liitunud: N Jaan 03, 2013 11:44 pm

Re: rajakaamera.

Postitus Postitas Jokamees »

Ei ole kohanud veel seda aga usun, et eestis oleks see suht kirves ka.
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: rajakaamera.

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Talvel on hoopis see probleem, et lumi sajab paneeli peale ja ongi õhtal selle päikesega.
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: rajakaamera.

Postitus Postitas Anti »

Ausaltöeldes jäävad enamus pakutavaid paneele meie tingimustes lihtsalt liiga lahjaks. Pole nad mõeldud nii külmades/päikesevaestes tingimustes aku laadimiseks. Tean, et on mehi, kes on tellinud netist plaadid ja ise võimsama paneeli kokku jootnud, siis justkui on asjal jumet.

Pigem lase mõnel tuttaval elektroonikul teha (või telli ebayst hiinlaste käest) üks 12V -> 6V converter. Pane kaamerale taha mõni poolpõdune autoaku ja asi kestab sul piisavalt kaua.

Ja kaamera ostjatele soovituseks, eelistage 12V välise toitega kaameraid. Endal palju lihtsam!
http://beta.album.ee/antilaht
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: rajakaamera.

Postitus Postitas rixa »

Kui pikaks ajaks te neid kaameraid sinna metsa viia tahate? Mälukaart saab ju kah lõpuks täis ja kui sada vahetama lähed, saad ka aku ju ära vahetada või laadida? Mis kasu teil on sellest teadmisest, et kuskil 3-4 kuud tagasi miskid loomad käisid?
Kasutaja avatar
Jokamees
Postitusi: 21
Liitunud: N Jaan 03, 2013 11:44 pm

Re: rajakaamera.

Postitus Postitas Jokamees »

Ausaltöeldes tüütab ära küll kui ostad iga paari või kolme nädala tagant patakaid, kõvasti lihtsam oleks kui asi töötaks paneeli pealt.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: rajakaamera.

Postitus Postitas rajaleidja »

Aga miks osta patakaid, kui võib osta akud? Kas siis AA akud või väline aku. Minul saab igal juhul enne mälukaart täis, kui aku tühjaks.
Vasta