raadiosaatja BaoFeng

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
Wuntsprussak
Postitusi: 12
Liitunud: E Apr 04, 2011 8:06 pm

Re: raadiosaatja BaoFeng

Postitus Postitas Wuntsprussak »

sammal.habe kirjutas:kui ta softi poolest sama on mis UV-5R ja sama datakaabel sobib, siis mul on settingud olemas. Tartus.

Mul nüüd kogu teema läbi loetud. Ei märganud üheski postitises digi saatjatest. Kui keegi omab sellist siis võiks rahvale teateid jagada. Muljeid toimimise kohta jne... Tänan ette. Wuntsprussak=raadiotehnik minevikust.
SUURKOER
Postitusi: 139
Liitunud: R Juun 22, 2007 6:37 pm

Re: raadiosaatja BaoFeng

Postitus Postitas SUURKOER »

Kas keegi oskab öelda mis viga on jaama mark Baofeng UV-5X, et kuuleb teisi jahimehi jaamast, aga teised ei kuule kaugemalt, kui 15 meetrit.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: raadiosaatja BaoFeng

Postitus Postitas aivar00 »

Viga võib olla jaama nimes :oops: - ilma huumorita võta lahti ja puhasta ise ära või siis lase seda kaupmehel teha. Minu Raplast ostetud Puxing igatahes peale puhastust töötab jälle nagu uus!
Ehk siis julgen reklaamida - ostke vidinaid, millele müüja ka järelteenindust pakub ( kuigi veidi kallimalt kui neti avarustest leida saab).
ikka lõbusalt
-RT-
Postitusi: 7
Liitunud: L Nov 23, 2013 10:48 am

Re: raadiosaatja BaoFeng

Postitus Postitas -RT- »

Tervist, sai endalegi soetatud BAOFENG UV-6 aga ei saa peale jahisagedusi kuskil. Sai Rakveres käidud kõikjalt uurimas aga keegi ei taha tegeleda sellega. Kas keegi nõus hädast välja aitama või oskab soovitada kus pannakse?
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: raadiosaatja BaoFeng

Postitus Postitas aivar00 »

Tsiteerin:
Tervist, sai endalegi soetatud BAOFENG UV-6 aga ei saa peale jahisagedusi kuskil. Sai Rakveres käidud kõikjalt uurimas aga keegi ei taha tegeleda sellega. Kas keegi nõus hädast välja aitama või oskab soovitada kus pannakse?


Ehk siis julgen reklaamida - ostke vidinaid, millele müüja ka järelteenindust pakub ( kuigi veidi kallimalt kui neti avarustest leida saab).

Kui hästi läheb saad tasuta, kehvemal juhul pead teenuse eest maksma :lol: .
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: raadiosaatja BaoFeng

Postitus Postitas mrr »

Aga kas USB juhe polnud kaasas? Seeglina USBga arvuti taha ja siis softist paned sagedused peale. Ma usun, et asi polegi niiväga selles, et keegi ei taha vaid neil pole õigeid juhtmeid ja oskusi. :M
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: raadiosaatja BaoFeng

Postitus Postitas smtasku »

Seadistan ka Baofeng saatjatele sagedusi. RT-le info e-mailis.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
Kasutaja avatar
Lauri Tamm
Postitusi: 45
Liitunud: P Juun 03, 2012 2:18 pm

Re: raadiosaatja BaoFeng

Postitus Postitas Lauri Tamm »

Olen L-Virumaalt, võta ühendust küllap saame kaubale :D
53 47 10 43
Kasutaja avatar
Lauri Tamm
Postitusi: 45
Liitunud: P Juun 03, 2012 2:18 pm

Re: raadiosaatja BaoFeng

Postitus Postitas Lauri Tamm »

aivar00 kirjutas:Ehk siis julgen reklaamida - ostke vidinaid, millele müüja ka järelteenindust pakub ( kuigi veidi kallimalt kui neti avarustest leida saab).

Kui hästi läheb saad tasuta, kehvemal juhul pead teenuse eest maksma :lol: .


Kuna minu teada müüb UV-6 saatjaid peale minu veel vaid kasutaja smtasku ja meil jahisagedused peal siis arvan, et inimene tellis ise selle saatja ilmaruumist. Nii, et müüas vast asi pole :wink:
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: raadiosaatja BaoFeng

Postitus Postitas aivar00 »

tsiteerin:

Kuna minu teada müüb UV-6 saatjaid peale minu veel vaid kasutaja smtasku ja meil jahisagedused peal siis arvan, et inimene tellis ise selle saatja ilmaruumist. Nii, et müüas vast asi pole :wink:

Sellest ma räägingi - ostku kohalikult müüjalt. Ilmaruumist saab väheke odavamalt ja kui enda mõistus peale ei hakka, siis tullaksegi teie juurde :lol: :lol: :lol: .
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: raadiosaatja BaoFeng

Postitus Postitas pktaks »

aivar00 kirjutas:Sellest ma räägingi - ostku kohalikult müüjalt. Ilmaruumist saab väheke odavamalt ja kui enda mõistus peale ei hakka, siis tullaksegi teie juurde :lol: :lol: :lol: .

Selmet parastada ja naerda, võiks ju mõne hea soovituse anda parem. Eks tagantjärele oleme kõik targad aga kui asi juba olemas, siis võiks aidata nõu ja jõuga olemasolevat korda teha. Kolm korda ühte ja sedasama lauset korrutada ei aita just eriti kedagi, või mis? :roll:
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: raadiosaatja BaoFeng

Postitus Postitas mrr »

Oskab ja tahab keegi targem selgitada, mis on vahe Baofeng GT-3 TP Mark III ja Baofeng GT-3 Mark II ja Baofeng UV-5R ning Baofeng UV-6 vahel? Kellel kõige võimsam saatja? Ise oman GT3 ja UV-5R ja mulle tundub, et esimene levib nagu paremini.
Kasutaja avatar
Lauri Tamm
Postitusi: 45
Liitunud: P Juun 03, 2012 2:18 pm

Re: raadiosaatja BaoFeng

Postitus Postitas Lauri Tamm »

Võta GT-3 aku tagant ära ja vaata palju võimsust on usun et seal taga märge 8w, UV-5R on aga 5w võimsust ja UV-6 on jällegi 8w
Skanner
Postitusi: 25
Liitunud: N Veebr 07, 2013 9:17 pm

Re: raadiosaatja BaoFeng

Postitus Postitas Skanner »

SUURKOER kirjutas:Kas keegi oskab öelda mis viga on jaama mark Baofeng UV-5X, et kuuleb teisi jahimehi jaamast, aga teised ei kuule kaugemalt, kui 15 meetrit.


Tõenäoliselt viga antennis,kas ei anna õiget ühendust või oled ilma antennita saatele läinud ja jaama saateosa sellega kahjustanud.
Skanner
Postitusi: 25
Liitunud: N Veebr 07, 2013 9:17 pm

Re: raadiosaatja BaoFeng

Postitus Postitas Skanner »

mrr kirjutas:Oskab ja tahab keegi targem selgitada, mis on vahe Baofeng GT-3 TP Mark III ja Baofeng GT-3 Mark II ja Baofeng UV-5R ning Baofeng UV-6 vahel? Kellel kõige võimsam saatja? Ise oman GT3 ja UV-5R ja mulle tundub, et esimene levib nagu paremini.


Neil Hiina jaamadel võib igasuguseid märke peal olla,aga sisult on nad suhteliselt samad ja kvaliteet on väga kõikuv.Tellisin oma tuttavate jahimeeste soovil millalgi suurema partii ja huvi pärast panin aparaadi külge,et võimsusi kontrollida,ning tulemused olid üllatavad;võimsus varjeerus 4,5-6,5vahel(Baofeng),aga nad töötavad enamuses siiski rahuldavalt,kuigi on ka probleeme esinenud.Kui tahad kaugemale rääkida on esmatähtis hea antenn ja alles siis jaam.Kas üks jaam levib kaugemale kui teine on väga keeruline hinnata,selleks peab eraldi teste tegema,aga ega suurt vahet ei saa eriti olla kui kasutada samasugust võimsust ja antenni ja selle juures ei mängi mingit rolli ka erinevad mudelid.Enamuste käsijaamade võimsus on 5w ja üldjuhul määrab kvaliteedi hind ja tootja firma.Ise kasutan jahil Icomi.
Vasta