rajakaamera HC-300

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
Jaanes Partsioja
Postitusi: 134
Liitunud: P Sept 19, 2010 8:34 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Jaanes Partsioja »

Dimaz Saan sind äkki aidata. See kaamera ei hakkagi ühegi foorumis pakutud variandiga tööle.
Kõigepealt teed eraldi gmaili millelt võtad turvalisuse maha,
Siis laed arvutisse plaadipealt failid nii nagu õpetuses näidatud
Kopipaste mälukaardile Seadistused teed juba mälukaardil ja save teed nii kaardil asuva parameter filele kui ka arvutis asuvale
Kaamera lükka välja, paigalda telefonikaart millelt on pinnpäring mahavõetud ja mälukaart kaamerasse. Lükka nupp test asendisse, see on täpselt poole peal. Oota kuni tuleb dispei peale sinu võrguoperaatori tähis. peale seda lükka lüliti lõpuni ja pane kaamera kuhugi tuppa seisma ja pilte tegema üldjuhul peaks esimese 15 minutijooksul tööle hakkama.
Seadistused
MMS lükka OFF

SMTP : ON
SMTP MODE: Manual
Gountry: Other
Operator: OTHER

Server setting
Type: Other
No SSL (Paned punkti)
Port: 25
Email: Sinu loodud gmaili aadress
Password: Täpselt sama mis on sul gmailil

GPRS Setting
APN; internet2.emt.ee
Account On tühi
Password On tühi

Email setting
Email1 Paned selle sama loodud gmaili aadressi.

Kui hakkama ei saa võta nädala sees ühendust. 5237404 Hea kui operaator oleks telia.
Dimaz
Postitusi: 3
Liitunud: T Nov 06, 2018 8:37 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Dimaz »

100 LIKE to Jaanes Partsioja!!!
Sain hakkama, suured tänud abi eest. Arvasin et lootusetu, Aitäh veel kord. (y) (y) (y)

Nüüd ainult postkasti kallale , saadab hetkel rämpsposti , muidu OK!
Veel kord Tänud.
Kasutaja avatar
-Ivar-
Postitusi: 204
Liitunud: L Aug 16, 2008 9:10 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas -Ivar- »

Kas kellelgi on olnud selle kaameraga selline jama , et öösel ei tee pilti. Päeval pildistab nii smsi saatmise peale kui ka liikumise peale. Öösel ei toimeta kumbki variant.
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas rixa »

-Ivar- kirjutas:Kas kellelgi on olnud selle kaameraga selline jama , et öösel ei tee pilti. Päeval pildistab nii smsi saatmise peale kui ka liikumise peale. Öösel ei toimeta kumbki variant.


Kas ei pildista või pildistab ja ei saada?
Kasutaja avatar
-Ivar-
Postitusi: 204
Liitunud: L Aug 16, 2008 9:10 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas -Ivar- »

Ei pildistada ega saada ka. Ka ei reageeri sõnumitele. Proovisin päeval - kõik toimib , öösel ei toimi.
Mingeid ajalisi piiranguid seadete alt peale pannud ei ole.
Kasutaja avatar
-Ivar-
Postitusi: 204
Liitunud: L Aug 16, 2008 9:10 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas -Ivar- »

Kas keegi neid HC-300 remondib ka.
Tundub et kaamera softiga on mingi jama. Päeavaseid pilt teeb ja saadab. Kui test režiimis puldiga pildistada siis toimib nii päevane kui öine režiim. Nii kui panna kaamera õiges režiimis tööle siis päevased pildid tulevad ja nii kui pimedaks läheb jookseb kokku. Ühesõnaga esimene hämaras tehtud pilt jooksutab kõik kokku ja hiljem ei tule päevased pildid ka enam läbi.

Kas leidub mõni targem, kes oskaks seda jama lahendada ???
RivoT
Postitusi: 6
Liitunud: L Juul 14, 2018 9:01 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas RivoT »

Tere

Mul on rajakaamera HC330M ja ei saa seda kuidagi pilte saatma . Olen vaadanud internetis juhendeid , aga ei midagi . Oskab ehk keegi aidata

Rivo
ifffff
Postitusi: 10
Liitunud: R Jaan 29, 2010 3:04 am

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas ifffff »

RivoT kirjutas:Tere

Mul on rajakaamera HC330M ja ei saa seda kuidagi pilte saatma . Olen vaadanud internetis juhendeid , aga ei midagi . Oskab ehk keegi aidata

Rivo


Kas sa mõnda teist mälukaarti oled proovinud? Ma jagelesin mingiaeg HC801LTE kaameraga. Alles kolmas mälukaart oli talle sobiv ja hakkas pilte saatma.
isenokitseja
Postitusi: 8
Liitunud: N Sept 15, 2011 2:06 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas isenokitseja »

Tere. Mul kaamera HC-300/HC-300M, pildistab mälukaardile, öiseid pilte teeb pimedaid. E-mailile ei õnnestu kuidagi saatma panna. Mingiaeg mõned saatis. Nüüd Diil kaardiga mingite setingutega tulid juhuslikult paar pilti. Foorumite soovitused läbi proovitud.
Kas keegi kasutab sellist kaamerat Diiliga? mis setingud?
Softi olen proovinud muuta/ vahetada, on kellegil noormaalselt toimivat softi või teab netiavarust kus leida?
rix
Postitusi: 104
Liitunud: T Sept 25, 2007 11:20 am

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas rix »

Küsige hiinast tootjalt kaamera uus soft, äkki aitab.
Ma kunagi jagasin ka ühe kaameraga ja sain käima.
isenokitseja
Postitusi: 8
Liitunud: N Sept 15, 2011 2:06 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas isenokitseja »

Sai siis küsitud hc-300-le tarkvara otse tehasest. Esimesele kirjale tuli vastus, kas saaksin emaplaadi nr. ja pilt. Noh võtsin kaamera pilbasteks, fotosessioon, kaamera kokku ning test kas ikka toimib veel - ok. Kiri piltidega tagasi. Ööpäevaga tuli vastus koos bin - failiga ja õpetusega kuidas uuendada. Tegin nii nagu juhend. Peale seda ei lähe kaamera enam oote asendi, kogu aeg test pilt ees :). Saadetud tarkvara sobis kõige vahe selle kaameraga :(
rix
Postitusi: 104
Liitunud: T Sept 25, 2007 11:20 am

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas rix »

vaata see kolme astmeline on-off lüliti üle, äkki joode vigane või lüliti ise. Mul läks lüliti nahka, panin uue. Mul murdus lülitil plastik ära, millega liigutada sai.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Kas kellegil on ka selline kaamera ,mis funktsioneerib tõrgeteta? Mul poisil ka vist juba 4 tk neid ja ikka tulevad mingid jamad..... :M
Kasutaja avatar
sokk
Postitusi: 508
Liitunud: R Veebr 19, 2010 6:29 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas sokk »

Ahto Kattai kirjutas:Kas kellegil on ka selline kaamera ,mis funktsioneerib tõrgeteta? Mul poisil ka vist juba 4 tk neid ja ikka tulevad mingid jamad..... :M

Vaadates hinda, siis oleks justkui palju palututd, et kõik laitmatult töötaks. Endal mul pole üõhtegi seda olnud, aga kui tuttav tellis, siis jama jama otsas. Ostke 200-300€´sed ja töötavad aastaid muretult, vähemalt minul on nii.
Born to hunt.
https://www.facebook.com/HuntingSmurf/
https://www.instagram.com/huntingsmurf/
https://www.youtube.com/channel/UCodfVOhCwglMPdlrvIjWP7A
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas rixa »

sokk kirjutas:Vaadates hinda, siis oleks justkui palju palututd, et kõik laitmatult töötaks. Endal mul pole üõhtegi seda olnud, aga kui tuttav tellis, siis jama jama otsas. Ostke 200-300€´sed ja töötavad aastaid muretult, vähemalt minul on nii.


Ei ole palju palutud, müüdavad asjad peaks ikka töötama. Reaalsus kahjuks jah see, et korraliku kaamera raha eest neid hiinakaid tellida, siis tõenäoliselt ühe töötava saad ka ehk.
Vasta