rajakaamera HC-300

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
CaveMan
Postitusi: 41
Liitunud: T Nov 19, 2013 5:04 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas CaveMan »

Siis tundub sarnase tarkvaraga. Lisan siia pildi parameetritega.
Oluline on see koht kus on mul mingiaadress@eesti.ee. Seal peab kindlasti mingi aadress olema. Samuti peab seal parooli lahter olema täidetud. Parooli lahtrisse sisesta suvalised sümbolid. mingiaadress@eesti.ee pane ka mingi suvaline aadress. Ei pea olema aadress mis päriselt olemas on.

Kui nii ei hakka ikka tööle, siis vali Type alt Gmail ning sisesta oma gmaili aadress ja parool. Need peavad siis õiged olema. Sellisel juhul hakkab maili saatma Gmaili serveri kaudu.

Lisaks sisesta APN ning Email1 lahtrisse sisesta aadress kuhu sa soovid need pildid saada.

MMS lehe alt olin ma MMS ära keelanud ehk määranud OFF. SMTP peab olema ON.

Kui oled faili mälukaardile paigutanud, käivita kaamera ja vaata seaded kaameras üle. Minu kaamera kõiki seadeid ei olnud sisse võtnud. Näiteks MMS=OFF ja SMTP=ON, tuli kaameras käsitsi panna. Kui korra olin ära pannud, siis jättis meelde.

Anna teada kas oli abi.

smtp-conf.jpg
põdrajaht
Postitusi: 3
Liitunud: L Jaan 16, 2016 8:44 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas põdrajaht »

Mul on see programm vähe puudulik, puudub see server setting - type osa ja ka selle all olev no ssl; ssl jne. valik. Äkki saaksid endal kasutatava tarkvara e-mailile saata anneli.puua@gmail.com
CaveMan
Postitusi: 41
Liitunud: T Nov 19, 2013 5:04 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas CaveMan »

E-postiga programme ei saa saata aga panin selle allalaadimiseks: http://www.upload.ee/files/5513518/MMSC ... 2.zip.html
Karel
Postitusi: 6
Liitunud: T Nov 24, 2015 12:53 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Karel »

Tere
Sai soetatud HC-300 kaamera.
Lugesin selle teema risti-põiki läbi aga murele ikka vastust ei saanud.
Tahan panna diili kõnekaardi pilte edastama aga seadistus on ainult Tele2le ja muuta ei oska.
Kas keegi oskab juhendada ning kus leiaksin diil mms ja neti sätted

Ette tänades :D
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas aivar00 »

Aga miks sa kaamera müüjalt ei küsi :lol: . Too peaks ju sulle kõik otsast lõpuni selgeks tegema :lol: :lol: :lol: või on tegemist nn. varastatud kaameraga :M . See aeg kus Tele kaks-kama kaks oma uusi moblasid "tasuta" jagas ja tarkvaras teistele operaatoritele blokeeringu peale pani peaks minu andmetel ammu läbi olema :M .
ikka lõbusalt
Karel
Postitusi: 6
Liitunud: T Nov 24, 2015 12:53 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Karel »

:D ei ole tegemist varastatud kaameraga. aliexpressist sai tellitud ja sellest arvan et müüa pole väga pädev vastama mulle :D aga kui panin progrest asukoha maa - Estonia - siis tuli operaatoritest valik tele2 ... segane jutt kuid arvan et kes sellega kokku puutunud siis saab aru :D
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas aivar00 »

Ehk siis nüüd tuleb Alist odavamalt saadud summa välja käia kohapealsele meistrile, kes tarkvara ümber progeb :M - ülimalt mõistlik valik eriti arvestade enda ajude keppi +aja- ning närvikulu :lol: :lol: :lol: ! Aga maitse üle ei vaielda :lol: .
ikka lõbusalt
CaveMan
Postitusi: 41
Liitunud: T Nov 19, 2013 5:04 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas CaveMan »

Seadme müüjad ei pea nüüd küll oskama erinevate mobiilioperaatorite jaoks seadistada. Mõni teeb seda tasulise teenusena.

Diil on minuteada Telia (EMT) teenus. Ilmselt peaksid sa saama lisaks eelseadistatud operaatoritele saama ka Custom (Other) seadistust teha ja ise parameetrid määrata.

Vajalikud parameetrid on
APN: internet.emt.ee
SMTP: gprsmail.emt.ee
Port: 25

Lisaks vaja panna ka saatja aadress. Võid panna mingi suvalise e-posti aadrssi.
Ning vaja ka panna aadress kuhu sa soovid, et need pildid saadetakse. Paned enda e-posti aadressi.

Ma eeldan, et sa soovid ikka e-posti peale (SMTP) neid pilte saada mitte MMS-iga.
Vaata ka mõni postitus ettepoole. Seal ma olen pikemalt jutustanud selle tarkvara seadistamisest.
Karel
Postitusi: 6
Liitunud: T Nov 24, 2015 12:53 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Karel »

Suured tänud vastamast. polegi raketiteadus :D eriline tänu viimase vastajale. (y) :D
TruuMees
Postitusi: 4
Liitunud: P Veebr 07, 2016 9:47 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas TruuMees »

Nuu ei saa enda Tele2 tööel! :VS

Kas keegi riputaks kuskile üles faili nimega
"Parameter.dat" kus on tele2 jaoks kõik vajalik olemas.
Ehk fail mis töötab!

e-maili kohad võite muuta proov@mail.ee näiteks

(b) Tänan

PS! kas M2M ei ole kohe, koodivaba ?
renxus
Postitusi: 2
Liitunud: E Juun 06, 2016 8:12 am

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas renxus »

Tere,
Hiina HC-300M probleem liikumisanduriga - saadab palju tühje pilte, suvalisel ajal. Samas liikumise peale ei pruugi saata. Kas mingi reset või tarkvarauuendus oleks abiks? Eesmärk siis aparaat tööle saada vaid liikuva olevuse peale.
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas smtasku »

Suvisel ajal päike kütab puuoksad soojaks ja kui need tuulega sektoris liiguvad, siis tuleb ka palju tühju pilte. Päeval võivad ka väiksed linnud selfisid teha, neid ei pane pildi peal tähelegi. Kui seda juhtub ka öisel ajal, siis kontrolli, ega ämblik kaamera eest ei tegutse.
Viimati muutis smtasku, E Juun 06, 2016 9:54 am, muudetud 1 kord kokku.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
renxus
Postitusi: 2
Liitunud: E Juun 06, 2016 8:12 am

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas renxus »

Tegelikult vaatavad kaamerad maja ja püüavad pigem soovimatuid kahejalgseid peale saada. Linnud asulas eriti usinalt ei lenda, ämblikuvõrke pole akusid laadimas käies täheldanud. Tühjad pildid nii öösel kui päeval ja palju. Oksi ette ei jää.
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas smtasku »

Ühe kaamera puhul olen vahetanud ära ka sensori, kuna andis pidevat liikumissignaali ja pilte tuli iga eelseadistatud intervalli tagant. Firmware ülekirjutamisega peab olema 100% kindel, et see sobib sinu kaamerale. Muidu kaamera lakkab töötamast. HC-300M kaameraid on umbes 6 erineva sisuga.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
vafkaman
Postitusi: 2
Liitunud: L Juul 09, 2016 9:42 am

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas vafkaman »

Oskab keegi järvamaal mind aidata rajakaamera HC-300 seadistamisega !?
Vasta