rajakaamera HC-300

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas smtasku »

Eohippus kirjutas:Smtasku, huvi pärast küsin, et palju sul siis need juhtmed maksavad?

Kaablid leiad minu kodulehelt
Viimati muutis smtasku, T Juun 17, 2014 3:42 pm, muudetud 1 kord kokku.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
Messer
Postitusi: 225
Liitunud: T Nov 30, 2010 9:17 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Messer »

Kasutage väikest päikesepatareid, mis laeb akusid ja kogu selle akude tühjaks minemise võib unustada. Et iga linnukese peale ei reageeriks, tuleb kaamera tundlikus maha keerata ja särtsu jätkub terveks suveks.
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Eohippus »

Särtsu jätkub kogu suveks, siis kui kaamera seisab kappi peal :D Pealegi HC-300 sööb patareisid vōi akusid nagu leiba.
Iga lõpp on uue algus...
kauposaarva

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas kauposaarva »

smtasku kirjutas:
Eohippus kirjutas:Smtasku, huvi pärast küsin, et palju sul siis need juhtmed maksavad?

Alaldiga kaabel


Kas ma olen ainuke, kelle kommentaarid hindadega maha võetakse? Mitte pahapärast...
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Eik »

ScotGuardi suurimateks miinusteks ongi meeletu energia nälg ja kondentsvee tekkimine korpuse sisse meie heitlikes ilmastikuoludes (pulti ärge kaamerasse unustage). Tuttav kasutas ainult patareisid ja kui kaamera luuki metsas lahti tegi siis vesi jooksis sorinal välja. :)
Meil neid õnnetuid poes käinud kümmekond, müüja saadab garantiijutuga kliendid kuu peale, väites, et kaamera on vett saanud !!??
Meie remondimees on mõned ka ellu äratanud.
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Eohippus »

Ma eii oska öelda, kust see energia nälja jutt tuleb, sest olen kokku puutunud suht paljude Scoutidega ning ei ole neil ühelgi seda viga olnud. Aga see viga on Suntekil ehk HC-300-l.
Iga lõpp on uue algus...
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas plaaster »

Oman ka Scoutcardi ja mingit energianälga ei ole täheldanud.
Ivar Salk
Postitusi: 5
Liitunud: K Jaan 22, 2014 8:11 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Ivar Salk »

Kas keegi teab kes remondiks HC 300 m`i? Mul ei taha millegipärast pilti enam ette võtta :(
Männikäbi
Postitusi: 100
Liitunud: T Dets 03, 2013 9:19 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Männikäbi »

Ivar Salk kirjutas:Kas keegi teab kes remondiks HC 300 m`i? Mul ei taha millegipärast pilti enam ette võtta :(


Minul oli kord sama jama, siis sai natuke raputatud ja koputatud ning hakkas jälle käima, mingi koht ei anna mul alati hästi ühendust.
Jaht koerata on nagu tummfilm.
Ivar Salk
Postitusi: 5
Liitunud: K Jaan 22, 2014 8:11 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Ivar Salk »

No minul testasendisse pannes viskab korraks tervituspildi ette ja siis ekraan must ja niimoodi vahelduvad: must pilt/tervituspilt.
Männikäbi
Postitusi: 100
Liitunud: T Dets 03, 2013 9:19 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Männikäbi »

Ivar Salk kirjutas:No minul testasendisse pannes viskab korraks tervituspildi ette ja siis ekraan must ja niimoodi vahelduvad: must pilt/tervituspilt.


Minul teeb nii ainult siis kui aku on tühi, siis ei ole muud kui laadima viia.
Jaht koerata on nagu tummfilm.
Ivar Salk
Postitusi: 5
Liitunud: K Jaan 22, 2014 8:11 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Ivar Salk »

Männikäbi kirjutas:
Ivar Salk kirjutas:No minul testasendisse pannes viskab korraks tervituspildi ette ja siis ekraan must ja niimoodi vahelduvad: must pilt/tervituspilt.


Minul teeb nii ainult siis kui aku on tühi, siis ei ole muud kui laadima viia.

No ei aita isegi just laetud aku... :(
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas sammal.habe »

viimaks panin enda HC-300M metsa üles.
päevased pildid on OK, aga öised pildid on mustad. kohe päris must, nagu avangardist Malevitsh'i maal "Must ruut".
siiski tahaksin kubistlike kunstiteoste voolu e-mailile katkestada ja pigem näha, kes öösel söödal kondab.
enne kui masinat näppima asun - kas keegi on kokku puutunud probleemiga ja oskab nõu anda?
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas smtasku »

sammal.habe kirjutas:viimaks panin enda HC-300M metsa üles.
päevased pildid on OK, aga öised pildid on mustad. kohe päris must, nagu avangardist Malevitsh'i maal "Must ruut".
siiski tahaksin kubistlike kunstiteoste voolu e-mailile katkestada ja pigem näha, kes öösel söödal kondab.
enne kui masinat näppima asun - kas keegi on kokku puutunud probleemiga ja oskab nõu anda?

Pane ISO 400 peale, see suurendab valgustundlikust.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
Ivar Salk
Postitusi: 5
Liitunud: K Jaan 22, 2014 8:11 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Ivar Salk »

Vaata üle ka toitejuhe, kui ühendus kehv ehk kui kaamera saab vahem voolu, tulevad ka mustad pildid.
Vasta