rajakaamera HC-300

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
Ten
Postitusi: 161
Liitunud: K Mai 13, 2009 10:06 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Ten »

Kas kaardil on PIN maha võetud?
Henz
Postitusi: 157
Liitunud: R Mär 28, 2008 5:07 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Henz »

Omaarust nigu vötsin maha telefonis.
Kas on Pärnu kandis kedagi asjapulka kes oskaks seda vaadata. Oma raalil kahjuks ei toimi ka cd-lugeja. Vb on kaasas oleva plaadi peal mingi programm vms millega aktiveerida saaks? Samuti on displei peal mulle tundmatu märk. Välja näeb nagu kaheksa jalaga mikrokontroller ja keskel tähed INT (vist, pead ei anna, kaamera pole käepärast)
Piipu, püssi ja naist ei laenata...
kauposaarva

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas kauposaarva »

Mister Henz käis juba mu jutul ja panin selle HC-300 korralikult tööle: piiramatus koguses saadab pilte e-mailile ja samuti määratavas koguses MMS'e!

PS: Nägin elus esimest korda säärast junni :)
Henz
Postitusi: 157
Liitunud: R Mär 28, 2008 5:07 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Henz »

Jah, tänud Kaupole, pildikast ise toimetab üllatavalt hästi, lihtsalt on vaja leida öige sim kaart millega ta töötaks. Minu R-kioskist ostetud zeni kaardiga ta seda teha ei taha. Samas elisa lepingulise kaardiga töötas peaaegu laitmatult.
Piipu, püssi ja naist ei laenata...
Männikäbi
Postitusi: 100
Liitunud: T Dets 03, 2013 9:19 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Männikäbi »

Kuidas teil peavad vastu käesoleva rajakaamera patareid? Endal on säärased mida saab laadida, algselt pidasid paar nädalat, aga praegu laen üle päeva. Proovisin ka tavalise patareiga, kuid jooksis samuti paari päevaga tühjaks. Mida kasutate teie?
Jaht koerata on nagu tummfilm.
weltmaster
Postitusi: 47
Liitunud: R Nov 08, 2013 8:13 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas weltmaster »

tavalised laaditavad 4tk mahutavusega 2600mAh pidasid 3 päeva vastu ning saatis kuskil selle aja jooksul 40 pilti. Nüüd panin uuesti need samad patareid täis laetuna ja lisaks veel 4 patareid, mis said selle sama kaamera müüja käest ostetud. Eks nüüd ole näha kaua vastu peavad, kuid arvatavasti panen edaspidi auto aku pealt tööle. Ei viitsi iga nädal neid laadima küll hakata.
Männikäbi
Postitusi: 100
Liitunud: T Dets 03, 2013 9:19 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Männikäbi »

weltmaster kirjutas:tavalised laaditavad 4tk mahutavusega 2600mAh pidasid 3 päeva vastu ning saatis kuskil selle aja jooksul 40 pilti. Nüüd panin uuesti need samad patareid täis laetuna ja lisaks veel 4 patareid, mis said selle sama kaamera müüja käest ostetud. Eks nüüd ole näha kaua vastu peavad, kuid arvatavasti panen edaspidi auto aku pealt tööle. Ei viitsi iga nädal neid laadima küll hakata.


Mul endal sama plaan. Tuleb leida 6V aku.
Jaht koerata on nagu tummfilm.
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Ats »

Männikäbi kirjutas:
weltmaster kirjutas:tavalised laaditavad 4tk mahutavusega 2600mAh pidasid 3 päeva vastu ning saatis kuskil selle aja jooksul 40 pilti. Nüüd panin uuesti need samad patareid täis laetuna ja lisaks veel 4 patareid, mis said selle sama kaamera müüja käest ostetud. Eks nüüd ole näha kaua vastu peavad, kuid arvatavasti panen edaspidi auto aku pealt tööle. Ei viitsi iga nädal neid laadima küll hakata.


Mul endal sama plaan. Tuleb leida 6V aku.

sealt peaks saama akut :
https://www.elfa.se/elfa3~ee_et/elfa/in ... ELFA_EE-ET
Pole looma, pole probleemi!
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas rixa »

jahivarustuses müüdav ScotGuardi aku on paar kuud ikka ilusti saatjaga kaameraga metsas vastu pidanud. Eks elfast võib heal juhul midagi odavamat ja ka paremat leida. Minu jaoks on olnud probleem korraliku 6V laadija leidmisega, mis ka aku täissaamisest aru saaksid ja mingil viisil teada annaksid.

Üks tähelepanek veel seoses akude kasutamisega. Kui aku kasutamine plaanis, tasub vaadata kaamerat, millel aku juhe käib alt sisse, mitte ülevalt. Ükskõik, kui head tihendid ja asjad seal on, siis ükspäev suure vihmaga jookseb sealt ikkagi vesi sisse.
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas smtasku »

Mul on pakkuda nii 6V akulaadijaid kui 6V akusid. Lisaks valmistan akukaableid Acorn ja HC-300 kaameratele. Kaableid teen nii 6V akudele kui ka 12V akudele. 12V kaablil on vahel väike alaldi. Hetkel 12V kaabli komponendid otsas, kuid on juurde tellitud.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Eohippus »

Ats kirjutas:Üks tähelepanek veel seoses akude kasutamisega. Kui aku kasutamine plaanis, tasub vaadata kaamerat, millel aku juhe käib alt sisse, mitte ülevalt. Ükskõik, kui head tihendid ja asjad seal on, siis ükspäev suure vihmaga jookseb sealt ikkagi vesi sisse.


Kui ostad originaaljuhtme ülevalt käivale kaamerale, siis ei tule sealt midagi läbi ega sisse. Nagu näiteks Scoutguardil on. Endal juba kolm aastat olnud ja ka teistele soovitatud, pole veel probleemi olnud. Mõned asutused pakuvad oma tehtud juhtmeid, siis need ei ole kõige paremad.
Kui keegi tahab Eestist osta häid akusid ja laadijaid, siis saab seda teha OÜ Renovaarist.
Smtasku, huvi pärast küsin, et palju sul siis need juhtmed maksavad?
Iga lõpp on uue algus...
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Eohippus »

Scoudguardi originaalkaabel ja pole kunagi läbilaskmis probleemi.
Manused
Kaabel.jpg
Iga lõpp on uue algus...
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas gunnar »

Mul metsas autoaku, alaldi vahel ja väljund siis 9V. Nii söötja kui acorni kaamera käivad soojemal ajal pea 6 kuud ja talvel 2..3 enne kui vaja laadida.
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas rixa »

Eohippus kirjutas:Scoudguardi originaalkaabel ja pole kunagi läbilaskmis probleemi.


On ja ma pole ainuke. Eks on muidugi võimalik, et tuuleke ja tormike selle kuu-kahe jooksul teda natukene pesast välja nihutab, aga ma ütleks, et ikkagi disaini möödapanek. Liimin vist omal järgmine kord selle kaabli sinna auku kinni.
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: rajakaamera HC-300

Postitus Postitas Eohippus »

Niipalju kui mina olen neid Scoutguardidele külge pannud, siis tuuleke neid küll ära ei liiguta, pigem peab kasutama natuke jõudu, et seda sinna pessa panna ja sealt eemaldada.
Iga lõpp on uue algus...
Vasta