Küsimus relva saamisel

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Vasta
Mardo
Postitusi: 7
Liitunud: K Mai 21, 2014 3:28 pm

Küsimus relva saamisel

Postitus Postitas Mardo »

Tervist! Sooritasin eelmine nädal relvaeksami ning mul tekkis selline küsimus kuna praegusel hetkel otsustasin et kohe relva ei tahaks osta ning saaksin oma peretuttavalt relva paralleelloa peale siis kas see on üldse võimalik? Praegu ju mul otseselt relvaluba pole ja soetamisluba ka mitte. Tänud ette! :P
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Küsimus relva saamisel

Postitus Postitas aivar00 »

Kas Sulle politseist küsimusele vastust ei antud? Nemad ju sellega tegelevad aga mitte foorumlased :lol: . Nimelt politseisse pead ka paralleelrelvaloa jaoks esitama taotluse kui relvaeksam sooritatud. Ideaalis kui saad paralleelloale nii sileraudse kui ka vintraudse relva kasutamise õiguse. Siis aega endale sobivat ja meeldivat relva valida pikemalt.
ikka lõbusalt
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Küsimus relva saamisel

Postitus Postitas MLP »

Väga imelik, et sulle yldse luba anti ! Sellest kysimusest on õppematerjali seas palju juttu!
sinu nukker noku!
VR
Postitusi: 233
Liitunud: K Juul 20, 2005 9:05 pm

Re: Küsimus relva saamisel

Postitus Postitas VR »

Mardo kirjutas:Tervist! Sooritasin eelmine nädal relvaeksami ning mul tekkis selline küsimus kuna praegusel hetkel otsustasin et kohe relva ei tahaks osta ning saaksin oma peretuttavalt relva paralleelloa peale siis kas see on üldse võimalik? Praegu ju mul otseselt relvaluba pole ja soetamisluba ka mitte. Tänud ette! :P
Pole mingit paralleelrelvaluba vaja, mille kehtivus lõpeb koos relvade omaniku loaga ja igal üleandmisel-vastuvõtmisel tuleb akt teha. Laenata saad ainult numbriliselt paralleelloale kantud relvi.
Küsi n-ö liigiluba - selle tagumisele küljele kirjutatakse: sileraudne püss, vintraudne püss.
Kehtib seni, kuni Sinu tervisetõend ja laenata saad suvalise relvaomaniku (ka peretuttava) toru.
Kui küsimusi, võin lisainfot anda telefoni teel 5654119. Pole suurem asi trükkija.
Vasta