Noorte jahimeeste probleemid!

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
laurits
Postitusi: 215
Liitunud: T Mai 04, 2004 10:15 am

Postitus Postitas laurits »

kes ütles et neandertaalnane on surnud!
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Kahtlemata on hiilimisjaht kõige huvitavam, vaheldust pakkuvam ja ka kõige enam oskusi-teadmisi nõudev jahipidamisviis. No kas seda just nii mudaselt-metsikult peab tegema, see vast rohkem temperamendi küsimus!
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

neandertaaLLane, laurits ;)

Kohe hommepäev saabuva energiakriisi tõttu ongi neandertaallase oskamisi tundev inimene eluvõimeline.
Tuleviku edukas perekond elab looduse rüpes.Kasvatab,kütib ise omale toidu ja omab lokaalset elektrijaama.
Nii, et linnaherrad ostke ruttu maamaja(neid on veel odavalt saada) ja te lapselapsed tänavad teid suure lillepärjaga kalmul.
Hundist toakoera ei saa.
andrus1
Postitusi: 59
Liitunud: E Jaan 17, 2005 5:13 pm

noorte jahimeeste probleemid

Postitus Postitas andrus1 »

pole see aju nii hull ühtki,ise olen ka koerapoiss olnud ja olen niikaua kui jalg kannab,meil sellist kõva kisa ei tehta lähen kortega metsa käin enam-vähem magamis kohad läbi ja ongi kõik.mõnikord läheb aega küll ligi 2t.,aga mis teha metsas selle eest vaikus.ja kui see elukas ikka tuleb koerte saatel ei saa keegi väita et ei kuulnd ei näinud.
Kasutaja avatar
Inks
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 09, 2011 12:54 am

Re: Noorte jahimeeste probleemid!

Postitus Postitas Inks »

Mida tehakse peale ühisjahti, kui pillid kotis ja saak käes ?? :mrgreen:

Mul kohe mure, kuna olen oma nn seltis ainus naine :mrgreen:
Hunting and fishing the only reasons I like to wake up early....
spioonikas
Postitusi: 42
Liitunud: N Dets 01, 2011 3:48 pm

Re: Noorte jahimeeste probleemid!

Postitus Postitas spioonikas »

Mis sa ise arvad?
Loomulikult tuleb üks suur joomapidu ja orgia :lol:
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Noorte jahimeeste probleemid!

Postitus Postitas Feen »

Oh, Inks, ei midagi isiklikku aga sinu postitused ja nendele vastused teevad sama palju rõõmu kui Galojani uudised (no, ikka nii, et lõbu laialt ja nägu naerul). St, jätka samas vaimus.

Ps. lugesin oma kunagist postitust siin teemas nendest jeebivendadest, viinast ja burksist, jahimehi neist ei saanud ning oma kohad on nad uutele tulijatele vabastanud.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Inks
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 09, 2011 12:54 am

Re: Noorte jahimeeste probleemid!

Postitus Postitas Inks »

Noo ei ole hullu, uudishimu on suur ja lollid küsimused on kiirelt tulema :mrgreen: saategi vaheldust tõsisele jutule ja suudate imestada mu vastuseid/küsimusi :)

Arenemisruumi on...
Hunting and fishing the only reasons I like to wake up early....
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Noorte jahimeeste probleemid!

Postitus Postitas honkomees »

Ei noh, Inksi küsimused ja vastused võivad ju nalja teha jne aga vähemalt on sellised mõnusad, ei tekita probleeme nagu mõne teise ksf postitused
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Vasta