Küsimus kobrastest

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Küsimus kobrastest

Postitus Postitas aivar00 »

Paistab jah, et tollest 50 grammist on äkitse 500 grammi saanud, et jutt na lõbusaks kisub :lol:
Lisaks veel, et kui allpool vööd naa noorel mehel imelikud asjad toimuma hakkavad ja naine kodus olemas, siis on veel lihtsam variant ennast tohterdada :lol: . Nimelt võta sorts viina, tõmba vatitekk üle pea ning süga oma naist altpoolt vööd ummuksis öö läbi :lol: :lol: :lol:
Ja kui too ei aita, siis parim ravim on toda naabrinaisega teha :lol: :lol: :lol:
See garanteerib 100% ka hingetorust kasside kriipimise kadumise :lol: :lol: :lol:
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
rõba
Postitusi: 51
Liitunud: R Aug 05, 2005 12:15 am

Re: Küsimus kobrastest

Postitus Postitas rõba »

eh, egas' too kopranõrevärk noorel mehel kohe välja ei paistagi!
see sama nagu kummi pumpamisega - tulemust näed silmaga kui kumm tühi on :wink:
iga kord ei näkka!
ennt
Postitusi: 28
Liitunud: P Juul 27, 2008 8:58 am

Re: Küsimus kobrastest

Postitus Postitas ennt »

Panen siia ühe lingi,kus pikalt kopranõrest ja selle kasutamisest kirjutatakse http://narodnoe-sredstvo.ru/ Ise olen kobraste jahil jäänud rohkem jahipüssi juurde.Ja lasen enamuse kuuliga.Tavaliselt püüan lasta ära ujuvat kobrast.Sihin enam vähem kukla ja vee piirile ja käes ta ongi.Kopra laskmiseks kasutan kuulide all ka väiksemat püssirohu kogust(1,4gr).Muidugi laskemaa on ka maksimum10-15 meetrit kuna kraavid suht rohused ja kitsad
Jaanes Partsioja
Postitusi: 134
Liitunud: P Sept 19, 2010 8:34 pm

Re: Küsimus kobrastest

Postitus Postitas Jaanes Partsioja »

Kõigile siis teadmiseks eksperiment "KOPRANÕRE" on nüüd läbi.

Oleks võib olla veel tarvitanud, aga üksi on kuradi jama magada :lol: :lol:
Naine kolis magamis tuppa tagasi alles siis, kui ma enam selle järgi ei haisenud.
Mingeid kõrvalekaldeid, või suuri muutusi ei täheldanud.
Lühikokkuvõte: Minu peal see rohi ei toimi.
Kuigi tean Inimest kellel kimaroia kadus peale 60-päevast tarvitamist, ja läbikäimine on ka korras.
Nii, et kui ei ole teaduslikku kinnitust raviomaduste kohta, jääb risk tarvitaja kanda.
Lugesin selle venkude ulmeloo ka läbi mis siin eeltoodud viitega kirjas, no ei ole seal küll tõeseid viiteid raviomadustele.

Kui keegi saab siia täpsemalt lahti seletada, mille vastu see nõre aitab, siis jään huviga ootama.

Minu isiklik arvamus: Oleksin võinud vabalt nädal aega kopra sitta süüa, tulemus oleks sama olnud. :lol: :lol: :lol:

Lugupidamisega:
Jaanes.
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Küsimus kobrastest

Postitus Postitas Olgerd »

Olen kuulnud, et keegi on kasutanud seda liigesevalu teemal määrimiseks ja pidavat aitama.
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: Küsimus kobrastest

Postitus Postitas Pauli »

Häh, viga pole mitte kopranõres, vaid tarvitajas. Sul on lihtsalt usku vähe. Kui ikka kogu hingest raviomadustesse uskuda, siis tervendab tavaline kraanivesi kah enamiku tõbesid ära. Ja asjatundad räägivad, et meditsiin pidada üldse üks 50/50 värk olema - kes ära ei sure, sees saab varem või hiljem terveks :wink:
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
Kasutaja avatar
valdo
Postitusi: 157
Liitunud: N Mai 04, 2006 4:44 pm

Re: Küsimus kobrastest

Postitus Postitas valdo »

A kust sa tead, et sa kopranõret tarbisid üleüldse? :D
Jahimees ajas ehk kohad veidi sassi, kust toda väärt kraami ammutada ja said hoopis mingist teisest toorainest tehtud eliksiiri... :D
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Re: Küsimus kobrastest

Postitus Postitas kaliiber »

Keegi kes kogemusi omab siia kopranõre tinktuuri valmistamise õpetust ei viitsiks kribada?

Mul tekkis selle teema lugemise (ja ohtra googeldamise) tulemusel igaljuhul omajagu rumalaid küsimusi.

Näiteks:

1. Kui tinktuuri jaoks lähevad käiku ainult need suuremad näärmed, siis väiksematega (õlinäärmed) pole midagi teha, lihtsalt ära visata?

2. Internetis müüakse neid näärmeid täiesti purukuivaks kuivatatuna.
Kas on mõistlik neid ka kodustes tingimustes kuivatada või võib ka kohe alkoholi sisse panna?

3. Millise alkoholi sisse nad ikkagi panna, mõni ütleb et tavalise viina, mõni räägib 70 kraadisest ja mõni veel kangemast.

4. Kui kaua nad seal alkoholi sees tõmbama peavad, et asi kasutusvalmis saaks?

5. Siin lingil - http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=117555 on mõisted nagu "eelnõre", "nõretõmmis" ja "ehe nõre", väike tõlge ei teeks paha :)
Kasutaja avatar
-Ivar-
Postitusi: 204
Liitunud: L Aug 16, 2008 9:10 pm

Re: Küsimus kobrastest

Postitus Postitas -Ivar- »

Kuidas see nõre salvide sisse lisatakse. Kas ennem kuivatatakse ja või ennem piiritusse ja siis see tõmmis salvi sisse. Ühesõnaga kes omab kogemust andke teada.
Raud
Postitusi: 96
Liitunud: E Sept 15, 2008 12:36 pm

Re: Küsimus kobrastest

Postitus Postitas Raud »

Mul küsimus, et millal kobrast on õige aeg jahtida. Et mis kell peaks olema hommikul hiljemalt jõe ääres ja mis kellast soovitate õhtul kopra jahile minna?
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Küsimus kobrastest

Postitus Postitas Olgerd »

Raud kirjutas:Mul küsimus, et millal kobrast on õige aeg jahtida. Et mis kell peaks olema hommikul hiljemalt jõe ääres ja mis kellast soovitate õhtul kopra jahile minna?

Kobras liigub erinevates kohtades erinevatel aegadel, seega peaksid lihtsalt kohale minema õhtuti paar tundi ennem pimeduse saabumist ja hommikul valgeks minemise ajal. Kellaja suhtes kindlat reeglit pole.
isenokitseja
Postitusi: 8
Liitunud: N Sept 15, 2011 2:06 pm

Re: Küsimus kobrastest

Postitus Postitas isenokitseja »

Tere. Kes oleks huvitatud kobraste küttimisest Tartumaal, Haaslava jahipiirkonnas? Oman metsamaad aga mitte üksi... Koprad on plaaniks võtnud tammide ehitamised, vesi jälle kipub lõhkuma teed ja metsa tegemist segama.
Kui keegi on huvitatud siis võtku ühendus nokitseja@hotmail.com
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Küsimus kobrastest

Postitus Postitas kakuke »

Saatsin meili. See hakkab juba au pihta. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Küsimus kobrastest

Postitus Postitas Feen »

Kui see just päris nali pole, siis Haaslava jahipiirkonnas on iga kobras jagatud ja huvilisi rohkem kui kopraid :) Huvitav, kus need koprad nüüd niimoodi tegutsevad (va mõni tiheasustusala, mõni piirkond kus varastatakse isegi rauad ära, a, la maaomanik arvab, et kopralombis oleks hea supelda jne).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Raff
Postitusi: 28
Liitunud: T Nov 29, 2005 12:16 pm

Re: Küsimus kobrastest

Postitus Postitas Raff »

Mul kobrastega seoses selline kogemus:
...tuli signaal,et koprad teevad liiga -mets ja põld vee all jne.
Läksin kohale .... tõsi ,jama värk.....
Lammutasin kaks kopratammi ära .....
Järgmine päev sain perenise käest paraja nuputäie -vesi kaevust kadunud :M
Koprad olid omad joped , taastasid kolme päevaga oma ehitsed .Perenaine ka rahul.
-----------------------------------------------------
www.digibullet.eu -lasketiir
Vasta