SIBERI PÜSS - milline optika ? Appi aidake kogenematut !!!

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

kalamees :) kirjutas:tuttav pilt :roll: kas see on sellest filmist, mis rääkis siberi põliselanikest ja nende elust/olust?


Jah ... Sügis Obi Jõel kui ma ei eksi Kalamees.
Ja kuna Sammalhabe ise kommenteerinud ei ole, siis ütlen ära et tema selle filmi autor ongi :wink:
tuleb jaht või jaa?
kalamees :)
Postitusi: 191
Liitunud: K Juun 21, 2006 11:26 am

Postitus Postitas kalamees :) »

ei no väga hästi kukkus välja, peaks mainima :A
julged teha, julge ka vastutada...
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

offtopic: huvitav, kas tegemist on tõigaga, et Lõuna kaitseringkonna tabelrelvastuses on rootsi AK-4 NATO7,62x51 padruniga ehk win308 kaliibris?
põhja pool teatavasti NATO5,56x45 (ehk 223rem minu teada) :roll:

jahe kirjutas:Kagu-Eesti püss :D ,pole sugugi paha,pigem siiski kaliiber,põhjast lõunasse pidavat 30-06 vaikselt üle minema 308-ks,keskel mõlemad sordid esindatud :wink:


aga jah, foto on selle filmi tegemise ajast küll. siiski mitte kaader filmist.

mis püssi markeeringusse relvaloal puutub, siis minu TOZ-B on relvaloal kirjas kui BM-16... kui teise relva loa tegemise ajal küsisin politseis selle kohta, päris vuntsidega onku, krokodillinaeratus näol, kas ma ikka tõesti, kohe väga tahan seda teemat arendada. ma siis targu ei tahtnud :D
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

OT:

Tahaks pigem siiski loota, et need kaks fakti ei ole omavahel otseses põhjuslikus seoses. Pigem rõhuks lõunaeestlaste loomuomasele tagasihoidlikkusele põhjaeestlastega võrreldes - pole nii suurt pauku tarvis, asjad saab ka "tühipalja" 308-ga aetud :D

Nato 5,56x45 EI ole täpselt sama mis 223 Rem ehk siis militaarmoona ei tohi jahiversioonile mõeldud relvas kasutada, mõõdud ei ole identsed.

BM
Vasta