jahimeheks hakkamine?

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Kasutaja avatar
<Mario>
Postitusi: 82
Liitunud: T Jaan 09, 2007 4:35 pm

Postitus Postitas <Mario> »

Olen abiturient ja ei tunne küll end kõige targemana :) mida rohkem foorumi teemasid loen seda juhmim tunne tuleb - ehk siis saan rohkelt uusi teadmisi ja seda ikka vanematelt tegelastelt :D
OÜ kauplus Matkaplus
Keskväljak 18, Paide
<Matka-, Kalastus- ja Jahitarbed>
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

gunnar kirjutas:Mina Tartu klubis kursustel käisin oli kõige vanem olija 72 aastane :) Arstitõend relvaloa soetamiseks oli olemas ja ka jahitunnistuse sai.


Nojah...kes teab muidugi, kas tal see tee elus esimest korda jalge all või lihtsalt varasemalt jahitunnistus õigeaegselt pikendamata jäetud ?

BM
Kasutaja avatar
Draakon
Postitusi: 9
Liitunud: P Okt 21, 2007 3:59 pm

Postitus Postitas Draakon »

annaliisa kirjutas:mina pean ka ennast roheliseks inimeseks... aga jahil käin ikka. ma ei taha kedagi solvata aga need nn rohelised kipuvad tihtipeale liiale minema... on selge et jaht on vajalik. ja üleüldse kipuvad minuga vaidlema sellised inimesed kes jahist nitsevo ei jaga. tee neile siis selgeks, et loomi tuleb liiga palju, kui ei piira...aga siiski olen paari inimesi vaateid selle koha pealt muuta suutnud 8)

Samad sõnad. Kuna ise kah alles jahiloa saanud siis lõpuks arvati, et eks mul kursustel ajud pehmeks tambiti ja kalduvust sadismile peakse ikka kah olema. Sellistele selgitustöö tegemine keerukas (kuigi liha pistavad ise hoolega).
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Postitus Postitas annaliisa »

jaaa, täitsa öige. see on nii arulage, et tulevad ja kipuvad söimama, aga ise ei jaga midagi. enamus arvavad et ostan püssi ja lähen suvalisse metsa loomi tapma...no mis see siis peaks tähendama :/
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Vasta