jahimeheks hakkamine?

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
ahto
Postitusi: 1
Liitunud: N Nov 30, 2006 2:18 am

jahimeheks hakkamine?

Postitus Postitas ahto »

teile võib see naljakana tunduda aga kui ei ole tuttavaid ees, siis mis teha?
minu sugulasted --võru, virumaal kui siin läänemaal on ja ei ole.
ei ole enam poisike, aastaid 36, krimikorras karistatud ei ole, naine ja kaks väikest last.
sooviks esialgu tutvuda jahinduse värgiga.
loomadele sööta ja neid tagaajada ja hurjutada võin niisama kah.
küsimus-kelle poole pöörduda?
Kasutaja avatar
tuisk
Postitusi: 142
Liitunud: R Okt 20, 2006 9:22 pm

Postitus Postitas tuisk »

kohaliku jahindusklubi poole. nad oskavad sind edasi suunata.

LÄÄNEMAA JAHINDUSKLUBI
Metsa 44, 90505 Haapsalu, 474 3498, laanejk@hot.ee

andmed siis võetud http://www.ejs.ee
Kaks eestlast, kolm arvamust
mürka
Postitusi: 188
Liitunud: T Okt 31, 2006 10:04 am

Postitus Postitas mürka »

Ahto on üks tore mees, kes saab asjatuumale pihta ja on valmis sellise kadalipu läbi tegema nagu ühele õigele jahimehele kohane.
Muidugi iga turakas võib metsas ringi kooserdada ja lolli häält teha. AGA kas tasub.
küll siga pori leiab
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Postitus Postitas annaliisa »

jahimeheks ei saada, jahimeheks sünnitakse :wink:
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

annaliisa kirjutas:jahimeheks ei saada, jahimeheks sünnitakse :wink:


Ah ära aja hirmujutte. Eil ole minu esivanemate hulgas teada jahimehi, ka mina sattusin jahti suht juhuslikult. Nüüd ei saa enam kuidagi ilma enam :) Niiet sünnid sa ikka inimeseks ja kasvad jahimeheks, olgu siis juhuse või kindla juhendamise järgi. :wink:
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

jahimeheks võib sündida küll. aga aru saada sest võib ka hiljem - siis kui on aastaid 36, naine ja 2 last... 8)
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

See ju haigus ja võib välja lüüa igas vanuses olenemata soost .Nakatanud oled juba sündides aga see peiteaeg,see võib kesta ka üle 36a ja kui välja lööb siis lahti enam ei saa,ullem kui AITS.Kui seda pisilast ikka veres pole,siis õpi jahilugu,või ära õpi,asja sinust ei saa.Ah,et kuidas ära tunda seda haigust,aga kui naine olemas,küsi naise käest?
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Postitus Postitas smtasku »

Pole siin imestada miskit, mul lõi ka haigus alles peale 30-t välja. Aga kahjuks ei ole veel sügavalt krooniliseks muutund.
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Postitus Postitas annaliisa »

Irvvv, tegelt ega ma ise ka seda nüüd väga arva, et see tõesti nii on. pole mina ka 10aastaselt juba mööda metsi kondanud, paar aastat hiljem ikka :P ja tõepooles, peiteaeg:D aga ma olen täiesti kindel,et kui mul isa ja onu jahimehed ei oleks, poleks mina ka :roll:
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Postitus Postitas kaliiber »

Enda näitel arvaks ka pigem, et see pisik peab kas nüüd just sünnist saati, aga väga varasest east igaljuhul sees istuma. Omal pole suguseltsis ühtki jahimeest, polnud ka naabrite ega muidu peretuttavate hulgas, aga vot mina olen lapsest saati jahihull. Isa, kes on eluaeg paduroheline olnud ja jahimeestesse väga halvasti suhtub, nägi ikka tohutult vaeva kui ma laps olin, et mindki "õigesti" mõtlema panna. Aga ühel päeval ta tõstis käed üles ja loobus. Lugu ise suht koomiline: olime isaga aias, lasime õhupüssiga märki ja siis ta pidas mulle ca kahetunnise põhjaliku loengu teemal, miks jaht on pahapaha. Just siis kui oli lõpetanud, juhtus vares üle pea lendama ja kuna mul oli laetud õhukas käes, ma lihtsalt PIDIN vere sunnil proovima :lol: Ja kobastasin ka pihta, vares tegi krääks ja kukkus naabri aeda, peale seda pole mind ümberkasvatada püütud, kuna oli selge et see on asjata vaev...
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Postitus Postitas annaliisa »

päris hea:D
mina pean ka ennast roheliseks inimeseks... aga jahil käin ikka. ma ei taha kedagi solvata aga need nn rohelised kipuvad tihtipeale liiale minema... on selge et jaht on vajalik. ja üleüldse kipuvad minuga vaidlema sellised inimesed kes jahist nitsevo ei jaga. tee neile siis selgeks, et loomi tuleb liiga palju, kui ei piira...aga siiski olen paari inimesi vaateid selle koha pealt muuta suutnud 8)
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

annaliisa kirjutas:jahimeheks ei saada, jahimeheks sünnitakse :wink:
Millal on inimene kõige targem ja teab kõikidele küsimustele vastuseid? Eks ikka peale keskkooli lõppu. Peale järgmist kooli tõdeb isegi, et päris kõike ei tea.
Mina HAKKASIN jahimeheks 47-selt. Praegu läks jahikursustele 35-ne poiss. Ja pole kummalgi isa ega onu jahimehed olnud. Kutsumust peab olema. Enda kohta ütlen vaid, et kahju, et nii hilja sai hakatud- nepijahti enam ei näe.
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Postitus Postitas annaliisa »

abiturient on köige targem inimene maailmas :) mul esimene aasta ülikoolis ja ma polegi enam köige targem :(
aga tglt on nii, et kui mina kursustel käisin olid enamus juba sellises üle 30-40ne. oli ka nooremaid poisse ja paar veel vanemat inimest ka. kel soovi, saab alalti tegelda, iseeasi kui palju metsast jöuab kogemusi saada mida lastelastele edasi anda :)
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

Mina Tartu klubis kursustel käisin oli kõige vanem olija 72 aastane :) Arstitõend relvaloa soetamiseks oli olemas ja ka jahitunnistuse sai.
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Postitus Postitas annaliisa »

ma ka Tartu klubis käisin. ei julge nüüd öelda kui vana see köige eakam mees meist oli, aga usun et 60 ja üle küll..üleüldse oli see vist kõige suurem grupp üldse meil, iga vanus oli esindatud...noh alaealisi just polnud. ma polnud isegi ainuke naine, üks oli veel ;)
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Vasta