Jahilubade müük

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Vasta
Kasutaja avatar
Tartu@udaff.com
Postitusi: 38
Liitunud: L Sept 23, 2006 9:22 am

Jahilubade müük

Postitus Postitas Tartu@udaff.com »

Olen noor jahimees, just tegin kõik vajalikud eksamid ära. Mina ei ole jahiseltsi liige. Sinna saab vist ainult tutvuste kaudu. Tekkis küsimus , kust saab osta litsensi, ja kui palju see maksab, näiteks suvel tahaks sokku lasta. Kui keegi võib midagi soovitada, soovitage.
Jahil, kirikus ja saunas kõik on võrdsed
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jahilubade müük

Postitus Postitas jorr »

Aga kas sul isiklikku maaomandit on kus jahti pidada?Vastasel juhul tuleb ikka mingi jahipundi liikmeks hakata.Või ostad siis loa mingi jahipundi maale ja odav see lugu pole.
noorus on ilus aeg
puukoi

Re: Jahilubade müük

Postitus Postitas puukoi »

Tartu@udaff.com kirjutas:Olen noor jahimees, just tegin kõik vajalikud eksamid ära. Mina ei ole jahiseltsi liige. Sinna saab vist ainult tutvuste kaudu. Tekkis küsimus , kust saab osta litsensi, ja kui palju see maksab, näiteks suvel tahaks sokku lasta. Kui keegi võib midagi soovitada, soovitage.


Ma ei usu, et asi nii hull, et tutvuste kaudu ainult jahiseltsi liikmeks saab.
Ma arvan, leiab ikka jahtkonna, kus noort hakkajat jahimeest puudu.
Kui tõesti ühtegi tuttavat pole, on siin foorumiski hulgaliselt Tartu ja mehi, äkki mõni neist võtab su muret kuulda.
Või siis pöördu jahimeeste seltsi, räägi oma mure ära, arvan tuleb ka lahendus
Kas sind kohe liikmeks võetakse, arvan üks hooaeg tuleb sul külalise, ja enamasti ajajana jahtkonnas kaasa lüüa. Kui leitakse sind asjalik olevat, võetakse ka liikmeks.
Niimoodi, ma arvan, on alanud paljude, s.h. ka minu jahimehe karjäär.
Kasutaja avatar
Tartu@udaff.com
Postitusi: 38
Liitunud: L Sept 23, 2006 9:22 am

Postitus Postitas Tartu@udaff.com »

Tahaks küll jahiseltsi liikmeks saada :) Mehed, kas on teie seltsis ruumi noorele jahimeehele.
Jahil, kirikus ja saunas kõik on võrdsed
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Kuio oled tartu kandist siis võta minuga privas ühendust ja usun,et asi saab aetud.
noorus on ilus aeg
Vasta