Soov soetada vintraudne relv!

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Vasta
quentin
Postitusi: 72
Liitunud: L Jaan 20, 2007 11:13 am

Soov soetada vintraudne relv!

Postitus Postitas quentin »

Millist relva valida? Esialgu plaanitud eelarveks 20000 EEK-i. Kes mida soovitab? Milline võiks olla kaliiber?
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Soovitan 4,5 mm õhupüssi. Kui see sind ei rahulda, siis tutvu foorumis teiste analoogsete teemadega. Ikka küsimus kas tahad lasta pühvlit või rebast-siis juba edasi :lol:
ikka lõbusalt
jaak.siloauk

Re: Soov soetada vintraudne relv!

Postitus Postitas jaak.siloauk »

quentin kirjutas:Millist relva valida? Esialgu plaanitud eelarveks 20000 EEK-i. Kes mida soovitab? Milline võiks olla kaliiber?


Pole siin naerda midagi kodanikud - mehel vist tõsi taga-
Vintraudne relv ja 20tuhat raha - palju valida ei ole. Ainult relva saab sellise numbri eest juba enam/vähem asjaliku mis hetkel meelde tuleb on - kas Sauer 202 või Steyr Mnnlicher ProHunter.Kaliibriks soovitan (sõltub vajadustest) kas .308Win .7mmRemMag
7x64 .300WinMag ... muidugi on kaliibrite nimekiri palju pikem. :?
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: Soov soetada vintraudne relv!

Postitus Postitas Anti »

quentin kirjutas:Millist relva valida? Esialgu plaanitud eelarveks 20000 EEK-i. Kes mida soovitab? Milline võiks olla kaliiber?


Äkki peavad summa sisse mahtuma ka optika ja optika jalad???
mürka
Postitusi: 188
Liitunud: T Okt 31, 2006 10:04 am

Postitus Postitas mürka »

Kui oled algaja ja kogemusi vähe vald äkki Tikka T3 hind suht normaalne ja optika jaoks jääb raha ka alles. Aga valik on iga mehel endateha.
küll siga pori leiab
oks
Postitusi: 72
Liitunud: E Mär 12, 2007 6:48 pm

Postitus Postitas oks »

Ma mehed tean sellist meest, kes vana vene vindiga ja optikaga, mis vast kokku maksavad 3000 krooni, teeb silmad ette igale "20000" optika ja "ma ei tea kui palju maksva püssiga" ja "viimase peal jeebiga" jahimehele. Nii, et mõelge enne, kui otsustate, laskma peate ikka ise, seda ei tee teie eest ei püss ega optika.
Kasutaja avatar
ubin
Postitusi: 137
Liitunud: P Mär 12, 2006 6:54 pm

Postitus Postitas ubin »

Sakod on sinna kanti ja hästi kiidetud.
Kasutaja avatar
tuisk
Postitusi: 142
Liitunud: R Okt 20, 2006 9:22 pm

Postitus Postitas tuisk »

oks kirjutas:Ma mehed tean sellist meest, kes vana vene vindiga ja optikaga, mis vast kokku maksavad 3000 krooni, teeb silmad ette igale "20000" optika ja "ma ei tea kui palju maksva püssiga" ja "viimase peal jeebiga" jahimehele. Nii, et mõelge enne, kui otsustate, laskma peate ikka ise, seda ei tee teie eest ei püss ega optika.


ma tean meest, kes teeb kirvega akna valmis :shock: ...aga see ei tähenda veel seda, et ma ise endale kirve muretsen ja akent hakkan tegema. :roll:
Tikka T3 poole võiks vaadata küll. T3 ja optika saad ilusti 20 000 eest kätte.
Kaks eestlast, kolm arvamust
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

oks kirjutas:Ma mehed tean sellist meest, kes vana vene vindiga ja optikaga, mis vast kokku maksavad 3000 krooni, teeb silmad ette igale "20000" optika ja "ma ei tea kui palju maksva püssiga" ja "viimase peal jeebiga" jahimehele. Nii, et mõelge enne, kui otsustate, laskma peate ikka ise, seda ei tee teie eest ei püss ega optika.


Karm vana see tuttav sul, kas käib noortele kuskil eeskuju ka näitamas või tulevad need nii head lasud ainult omaette ja võsa taga metsas? :lol:

20k eest saab jah, täitsa tavalise Sako, mis peaks ka asja kenasti ära ajama - on teine tummine tükk õige hinna eest. Kui ainult püssi peale 20k mõte panna, siis olekski see ilmselt enamvähem täpselt selle hinnaklassi relv. Kui aga muud vajalikud vidinad peavad ka selle papi sisse mahtuma, siis pead ikka pisut kombineerima ja ühest-teisest paremast loobuma.
Kasutaja avatar
walker_metsas
Postitusi: 52
Liitunud: T Juul 25, 2006 12:08 am

Postitus Postitas walker_metsas »

oks kirjutas:Ma mehed tean sellist meest, kes vana vene vindiga ja optikaga, mis vast kokku maksavad 3000 krooni, teeb silmad ette igale "20000" optika ja "ma ei tea kui palju maksva püssiga" ja "viimase peal jeebiga" jahimehele. Nii, et mõelge enne, kui otsustate, laskma peate ikka ise, seda ei tee teie eest ei püss ega optika.


Mine räägi sellest peale õnnestunud jahti, õrna saki all jahimeestele, naeravad sind maa alla.

Ma ei naera, õiged sõnad. Püüs ja optika ei saa olla tillipikendus!
No kuidas siis ei kisu metsa, kui ma elangi metsas.
Vasta