Hinnad??

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Vasta
richard
Postitusi: 5
Liitunud: K Dets 17, 2003 5:14 pm

Hinnad??

Postitus Postitas richard »

Oskab keegi öelda,et kui jahikursused maksavad 1500,siis kas seal on ka kõik eksamite maksud juba sees????
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Seda on küll mõistlik korraldajate käest küsida, et mida antud raha eest saab ja kursuste hinnad kõiguvad Eesti piires kõvasti. Eelmine aasta oli vist Võrus mingi kolmsada krooni (pidi olema Eesti odavamaid) ja sinna juurde läks veel tiirus laskmine ja keskkonnateenistusele riigilõiv (kui mäletan õieti siis oli mingi 40 kr). Suhelda on rohkem inimestega tarvis (vastava teenuse müüaga), sest ei saa ju mingi suvalise vastutuleva inimese käest küsida, et vaata ma ostan endale sellise ja sellise raha eest auto, aga kas ma saan sinna juurde ka ntx. valuveljed. Kõik on võimalik, aga vaja on ikka rääkida ja kaubelda. :wink:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
harrastaja
Postitusi: 55
Liitunud: R Jaan 07, 2005 4:35 pm

Postitus Postitas harrastaja »

Tallinnas jahitunnistuse karsuse läbimine ja laskmiseksam koos harjutustundidega 2900 ja veel on riigilõiv 50 eeki
Ära kahetse tegemata jäänud pauku
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Talinas on asi ilmselt teisi kui Võrus. Talinas tehakse kursused Keskkonnaameti majas a tsekike mis teile kirjutatakse on pealkirja alguseks saand OÜ ..... . :D Võibolla nüüd juba AS ...... :wink:
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

Tartus olid 1500-s küll kõik maksud sees. s.t. jahindusklubi/keskkonnateenistuse teooriaeksam ja taldrikute laskmise katse.
Politsei eksamid jms. oli juba eraldi maksustatud.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Sorry. Vist oopis Keskkonnateenistuse see maja oli. :oops:
Kasutaja avatar
harrastaja
Postitusi: 55
Liitunud: R Jaan 07, 2005 4:35 pm

Postitus Postitas harrastaja »

mina tegin jahitunnistuse eksameid sügisel....ilmselt on EL'iga need hinnad ka tõusnud...
Ära kahetse tegemata jäänud pauku
Vasta