mida osta?

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Kasutaja avatar
Deerhunter
Postitusi: 62
Liitunud: N Sept 18, 2003 1:52 pm

Postitus Postitas Deerhunter »

rajaleidja kirjutas:
kakuke kirjutas:
Deerhunter kirjutas:Paartuhat krooni juurde ja saad korraliku SAKO püssi. :wink:

Kui suur vahe on Sako´l ja Tika´l, kas nagu moskvits ja MB?


Üks mees seletas mulle nii: Tikka on lihtsa jahimehe relv, hea, täpne, hind normaalne. Sako on aga härrasmeeste relv, kes käivad oma 1,5 miljoni krooniste MB´dega aastas kolm-neli korda ärikaaslastega jahil.
Loodetavasti Sako mehed ei saanud nüüd pahaseks. Jutu mõte oli lihtsalt selles, et ega neil nii väga suurt vahet ei olegi. Head on nad mõlemad.


Viimati reklaamis jahimehes Sakosid minu arust sama hinnaga mis Tikkad.
Asi pole selles et kallis püss(oled järelikult rikkur) mõni korjas lihtsalt rohkem raha ja ostis kallima püssi.Jahipidamine pole odav lõbu.Eks võib igasuguse püssiga metsas käia.Maitse asi.


:wink:
jahimiis
Postitusi: 3
Liitunud: L Dets 13, 2003 7:11 pm

Postitus Postitas jahimiis »

Mul CZ, pole kah häda midagi.
jass

Postitus Postitas jass »

Osta T3.Sellest on ilm ja maa.Ma ise ostsin ja olen väga rahul.Igati täpne ja lolli ja ilmastikukindel.Püss võib hirmhinnaline olla,aga mees peab ka seal taga olema.Optika :shock: poole pealt ei tohi küll koonerdada.See tuleb tingimata kallis peale osta.Aga mitte Buschnelli.Tshehhi Meopta on väga hea näiteks.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

jass kirjutas:Aga mitte Buschnelli.


Võib-olla kommenteeriksid,miks Bushnelli mitte valida.
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

ma ei oska küll öelda miks buchnelli optika nii halb on. tean paljusi kes kasutavad ja just seda odavamat mis selle t3 sooduspaketis on ja on rahul.
jaht eesti moodi
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Postitus Postitas pri:t »

Äkki keegi kommenteeriks rohkem uutesi t3'e. Kuidas jookseb ja kuidas üldse tundub? Hinna ja kvaliteedi suhe vist päris hea või mis?
Mine metsa!! ;)
Nivaomanik
Postitusi: 206
Liitunud: R Nov 21, 2003 4:42 pm

Postitus Postitas Nivaomanik »

Ma ei saa aru miks inimesed ei hinda Bushnelli optikaid, kasutan ise ja vähemalt pooled mu tuttavad kasutavad neid ja ei tea et keegi kurdaks. loomulikult ei hakkagi võrdlema Bushnelli ju Zeiss-iga aga selle võrdluse võib ju ka poes hinnasiltide vaatamisel unustada.
Ma arvan, et Bushnell töötab niikaua ülihästi, kui sellega puid ei peksta ja jalgupidi peal ei trambita.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

tuttavad kasutavad bushnelli optikaid ja kiidavad. pole neil midagi viga
Vasta