testid

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
üks jahimees

testid

Postitus Postitas üks jahimees »

kas saab netis kuskil jahieksami teste õppida palun aidake
Pathfinder007
Postitusi: 78
Liitunud: T Veebr 24, 2004 3:26 pm

Postitus Postitas Pathfinder007 »

Jätkuvalt vaikus........mitte keegi ei kõssagi! :( Appi!!! eksamid lähenevad!!??Te ju näete,et mees on pigis ja te ei aita! :cry:
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Hmmm... neti kohta ei oska midagi öelda. Kui aus olla, siis võiks jahieksami testiga olla sama nagu liiklustestiga - harjutamine internetis. Aga pole kuulnud, et seda seal teha saaks :(
Jahikoolitusel anti mingi raamatuke, kus kõik küsimused ja vastused sees olid. Katsu kusagilt see hankida. Sellega tee siis nii, et hakka teste lahendama, kõik valed vastused kirjuta välja, enne uut ringi õpi ära. Siis ongi nii, et kui eksamile lähed, ei tohiks 100% saamisega muret olla.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
vkx
Postitusi: 231
Liitunud: R Sept 26, 2003 11:51 am

Postitus Postitas vkx »

Kui mina käisin kursustel umb. 1,5a tagasi, siis meie grupp tundis ka nende eksami küsimuste/vastuste kohta huvi korraldajate käest, et kas kuskilt on neid äkki saada. Öeldi, et see on salastatud info ja seda kuskilt saada ei ole ja, et neid hoitakse kuskil seifis kümne luku taga jne.. Järgmiseks päevaks aga üks mees grupist need kuskilt välja võlus ja muidugi paljundati need imekiirelt ära kõigile ja kui korraldajad neid nägid, siis vajus neil sõna otseses mõttes suu lahti. Praegust aga pole neist vanadest küsimustest minu teada enam mingit kasu, kuna seadus ise on muutunud ja eksami kord ja küsimustik samuti. Mul just sõber käib kursustel ja nüüd olevat see eksami asi ikka hoopis hulluks aetud. Kõigepealt peab edukalt sooritama kooli eksami ja see annab alles õiguse pääseda õigele eksamile, mis toimub lausa riikliku komisjoni ees. Sama pidi olema ka laskmisega, kõigepealt kooli eksam ja siis riiklik. Ning kooli eksamile lastakse ka ainult siis kui oled kohal käinud 90% kursuse tundidest. Seega tuleb välja, et mingit eksterni võimalust nagu polegi siis?!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Eksamitel ju minu arust ühtset küsimustikku polegi, selle koostab iga eksamikomisjon ise ja annab keskonnateenistusele kinnitada.
Küsi ikka klubist kuhu sa eksamit tegema lähed.

Näidisküsimused siin
ja kuidas taodelda siin
Viimati muutis Eik, T Sept 26, 2006 12:50 pm, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ise tegin ka suht paar aastat tagasi. Siis oli taevas sinisem ja rohi rohelisem... ausalt ka. kogu asi läks maksma 850 eq, need kes EPAs jahinduse läbinud, ei pidanud koolitusel käima (600 eq võit)... nüüd aga, issand jumal, paljaks röövivad. Ja asi karmiks aetud küll. Nii, et tuleb kohal käia, raha maksta, õppida... laskmise vastu pole mul midagi. Meil oligi nigelalt... läksid sinna, tegid 5 lasku eemalduvale ja ega siis väga mööda lasta ka ei saanud :? ja teisele tiirule pääsesid need kes kolme taldrikut alla ei saanud. Aga mina polnud enne nagu lasknudki (no, ühe korra :) ), ja siis jäi kripeldama, et rohkem ei saagi lasta... siis.
et minu kaastunne kõikidele, kes nüüd seda asja tegema peavad.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Jahimees
Postitusi: 416
Liitunud: N Okt 16, 2003 12:49 pm

Postitus Postitas Jahimees »

Mul on olemas 300 küsimusega jahindusalased testid. Kes soovib see küsigu, saadan e-mailiga kui vaja.
Kas tuleb jaht???
shane49
Postitusi: 73
Liitunud: P Jaan 25, 2004 6:44 pm

Postitus Postitas shane49 »

..mina sooritasin..eelmisel aasta jahimehe eksami..meile anti koolitaja poolt küsimused kätte kui õieti mäletan 6 varinati koos õigete vastustega...nii et läx lihsalt õppisin need ära ja eksam oli sooritatud..minul olid 100% vastused õiged kui on soovi siis...võin..kas mailiga saata või kuhugile need ülesse panna...nii et võin aidata...kui juba hilja ei ole...
Suur Tükk Ajab Suu Lõhki...
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Postitus Postitas pri:t »

Viljandis hetkel õppused käivad. Saime testide lehe kus vastused kah olemas. Kuna igasugune kord on kohaliku keskkonnateenistuse teha siis ei olegi vist olemas sellist ühtset ülesannete kogumit. Ega midagi rasket nendes asjades pole-kui ikka eelnevalt oled lugenud ja asjast huvitatud olnud siis ei tohiks küll eksam kuigi raske olla. Muidugi eks ma ise see reede näen kas on või mitte :D
Mine metsa!! ;)
Eduard K
Postitusi: 19
Liitunud: P Nov 13, 2005 1:03 pm

Postitus Postitas Eduard K »

mul oleks ka palve et kas kellegil on neid kysimusi....ja kui on siis kas viiciks siis siia panna! thnx :D
Eino Sepp
Postitusi: 16
Liitunud: T Sept 26, 2006 9:04 am

Küsimused pliis

Postitus Postitas Eino Sepp »

Kui kellegil on siis võiks saata emaili peale need küsimused. Neljapäeval oleks siis julgem eksamile minna.
Felis Lynx
Postitusi: 53
Liitunud: E Sept 18, 2006 9:31 am

Postitus Postitas Felis Lynx »

vkx kirjutas:Kui mina käisin kursustel umb. 1,5a tagasi, siis meie grupp tundis ka nende eksami küsimuste/vastuste kohta huvi korraldajate käest, et kas kuskilt on neid äkki saada. Öeldi, et see on salastatud info ja seda kuskilt saada ei ole ja, et neid hoitakse kuskil seifis kümne luku taga jne.. Järgmiseks päevaks aga üks mees grupist need kuskilt välja võlus ja muidugi paljundati need imekiirelt ära kõigile ja kui korraldajad neid nägid, siis vajus neil sõna otseses mõttes suu lahti. Praegust aga pole neist vanadest küsimustest minu teada enam mingit kasu, kuna seadus ise on muutunud ja eksami kord ja küsimustik samuti. Mul just sõber käib kursustel ja nüüd olevat see eksami asi ikka hoopis hulluks aetud. Kõigepealt peab edukalt sooritama kooli eksami ja see annab alles õiguse pääseda õigele eksamile, mis toimub lausa riikliku komisjoni ees. Sama pidi olema ka laskmisega, kõigepealt kooli eksam ja siis riiklik. Ning kooli eksamile lastakse ka ainult siis kui oled kohal käinud 90% kursuse tundidest. Seega tuleb välja, et mingit eksterni võimalust nagu polegi siis?!
Endal eksamist umbes aastat 13 möödas ja siis oli küsimusteraamat olemas, nii 300 küsimust ja eksamil mäletamistmööda esitati neist 60 - ei midagi rasket ega keerulist. Aga need kes infot luku taga hoiavad ja teistel õppida ei lase, tuleks neile meelde tuletada, et see info mida noored jahimehed küsimusi lahendades õpivad ei tohiks kuidagi salastatud olla ( mis kuradi jutt see veel on?) Mingi KGB vääää!? :evil:
Käi jahis, aga ära mölise!
maukar
Postitusi: 21
Liitunud: R Okt 22, 2004 4:11 pm

Postitus Postitas maukar »

Jahieksam sai tehtud nu nii juba 6 a tagasi ja siis sai ka need eelpool mainitud 300 küsimust pähe õpitud ja nendega examgi tehtud. Eksamil oli täpselt 60 küsimust 300-st, isegi sõnastust polnud muudetud. Nüüd ei tea enam kuda asjad on, tegin eksamit Jõgeval. Muidu küsimused olemas kuskil sahtlipõhjas...
Käi metsas vahel ka fiilingu pärast... , mitte liha pärast... ;)
Eino Sepp
Postitusi: 16
Liitunud: T Sept 26, 2006 9:04 am

üks jahimees juures

Postitus Postitas Eino Sepp »

test tehtud ja ei mingeid probleeme
puukoi

Re: üks jahimees juures

Postitus Postitas puukoi »

Eino Sepp kirjutas:test tehtud ja ei mingeid probleeme


Julge hundi rind on ikka rasvane :lol:.
Ma arvan, kui kõik tegevjahimehed panna nüüd testi tegema, suurem osa kukuks läbi, nende hulgas ka mina. :lol:
Vasta