vene vintide müügikohad?

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

:D kungi mingi mees kurtis jah, et naine kulutab kogu perekonna eelarve ära, 2 ülbet ja suurt jahioera on kogu aeg teda terroriseerimas ja külas käivad ainult ingid karvased ja laigulised mehed (u nii, et pole kauneid sõbrantse, kellele ise silma visata).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
sülekiisu
Postitusi: 8
Liitunud: K Okt 18, 2006 1:36 pm

Postitus Postitas sülekiisu »

mitte, et see nüüd kedagi peaks huvitama, aga ikka kirjutan :) ostsin püssi ära :)
õigekirja meister on nagu kung fu meister. kasutab oma oskust vaid hädaolukorras :)
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Sattusin täna üle jupi aja YouTube`i ja jäin vaatama jahivideosid, et mida laias maailmas ka tehakse ja siis nii huvi pärast mõtlesin, et toksin otsingusse sisse "hunting estonia". See mis ma sealt leidsin, meenutas mulle millegipärast seda teemat siin. :D
http://www.youtube.com/watch?v=yO5ghdOi1WM
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

kakuke kirjutas:See mis ma sealt leidsin, meenutas mulle millegipärast seda teemat siin. :D
http://www.youtube.com/watch?v=yO5ghdOi1WM

:lol: Päris hea.

Aga mis relva siis Sülekiisu ka ära ostis?
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Kõige suurem väärtegu selle video juure ehk see,et nii kõrgete kontsadega ei tohiks autorooli istuda,konts võib pedaali vahele takerduda ja tekkib avarii.Kellele seda lõhutud autot vaja. :D
Mis püssidesse puutub,siis siin oli tegemist sileraudsega aga Sülekiisu soovis venevinti.Muus osas tegevus õige.
noorus on ilus aeg
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

kakuke kirjutas:Sattusin täna üle jupi aja YouTube`i ja jäin vaatama jahivideosid, et mida laias maailmas ka tehakse ja siis nii huvi pärast mõtlesin, et toksin otsingusse sisse "hunting estonia". See mis ma sealt leidsin, meenutas mulle millegipärast seda teemat siin. :D
http://www.youtube.com/watch?v=yO5ghdOi1WM


:A
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

Joosep Käba kirjutas:
kakuke kirjutas:Sattusin täna üle jupi aja YouTube`i ja jäin vaatama jahivideosid, et mida laias maailmas ka tehakse ja siis nii huvi pärast mõtlesin, et toksin otsingusse sisse "hunting estonia". See mis ma sealt leidsin, meenutas mulle millegipärast seda teemat siin. :D
http://www.youtube.com/watch?v=yO5ghdOi1WM


:A


http://www.youtube.com/watch?v=3-yCa-9EYJM

Õppevideo noorele jahinaisele :)
Kasutaja avatar
sülekiisu
Postitusi: 8
Liitunud: K Okt 18, 2006 1:36 pm

Postitus Postitas sülekiisu »

ei ostnudki vene püssi, tegelt lihtsalt ei jõudnud tartu linna :)
hoopis saksa (kas seda nüüd tegid sakslased või väiksed kollased käed ei tea muidugi :) ) sauer 202 308win lahtise sihikuga, väga ilus :)
mitte ükski kommentaar stiilis: see jama- oleksid pidanud ikka selle teise võtma pole oodatud :) minu püss, ja ise tean :) ja küsimustele kas ma nüüd kujutan ette kuidas ma sellega seda või teist või kolmandat teen ka ei vasta. olge sõbralikumad :) võtke kalameestest eeskuju :) nemad teiste lante, rulle ja spinnasid maha ei tee (vähemalt naiste omasid)! aga muidu, ilusat sügist teile :)
õigekirja meister on nagu kung fu meister. kasutab oma oskust vaid hädaolukorras :)
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

Sauer

Postitus Postitas Kallekke »

Tere tulemast Saueri klubisse.
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Tubli,Sülekiisu,nii neile ilkujatele vastama peabki (y) .Ise on nad kõik kunagi algajad olnud,mis sest,et mehed :D
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Igatahes, palju õnne sellise otsuse puhul. On ikka vahe küll Sauer 202l ja Saigal. Loodetavasti oli meie sugustest ilkujatest abi ka, ega me siis paha pärast :D, ikka heatahtlikud soovitused olid.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

sülekiisu kirjutas:...sauer 202 308win lahtise sihikuga, väga ilus :)...


Classic või lausa Forest ?

BM
Kasutaja avatar
sülekiisu
Postitusi: 8
Liitunud: K Okt 18, 2006 1:36 pm

Postitus Postitas sülekiisu »

classic :) ja see ongi ilus :)
kasu oli ikka :)
õigekirja meister on nagu kung fu meister. kasutab oma oskust vaid hädaolukorras :)
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Klassik on minu maitse. Arvan, et hea valiku tegid.
Esialgne valuline reaktsioon tekkis sellest venevindi jutust. Kui keegi nondest autumaatidest jahipidamise otstarbel räägib tekib mul selline valuline reaktsioon. Ma saan aru kui nad oleksid odavad aga seda nad mitte ei ole.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

sülekiisu kirjutas:classic :) ja see ongi ilus :)
kasu oli ikka :)


OT:
Lahtise sihiku jutt viitas Forestile veidi rohkem, sellel battue-tüüpi värvilised sihikud peal. F muidugi kallim oluliselt kui C.

BM
Vasta