vene vintide müügikohad?

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

vene vinti pakub viimases "jahimehes" jaanikese jahindus, KO 91/30 nime all.
kui sülekiisu ikka pesueht vene vinti soovis, siis kiirustas saueri ostuga natike :P

Pilt
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Postitus Postitas annaliisa »

ma arvan, et valik oli öige, üks "tegija" soovitas minulegi seda:)
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Meelis
Postitusi: 87
Liitunud: N Aug 11, 2005 12:41 pm

Postitus Postitas Meelis »

Lahtise sihiku jutt viitas Forestile veidi rohkem, sellel battue-tüüpi värvilised sihikud peal. F muidugi kallim oluliselt kui C.

BM[/quote]

Classic 202-l lahtine sihik täitsa olemas. Väga hea relvaga tegemist, räägin omast kogemusest.
Kivi kotti!
Kasutaja avatar
sülekiisu
Postitusi: 8
Liitunud: K Okt 18, 2006 1:36 pm

Postitus Postitas sülekiisu »

nüüd siis sai tiirus kah käidud. laseb! pole tal häda midagi. torust tuleb tuld, äkki ostsin kogemata leegiheitja ;)

püssist ja puhastamisest:
mõtlesin alati, et püss/püstol jms peab olema õline, et siis kuul paremini lendab :) õnneks sõbrad mainisid et see pole tõsi :) ja et lasku ma püssi nati puhastada, enne kui laskma hakkan. tulin siis ühe laskeinstruktori man, midagi ta seal pritsis, siis midagi ta seal ajas läbi toru, lõpuks oli kõik kuiv. siis veel üks tore miis jagas mulle õpetussõnu... kodus siis peale tiiru võtsin puhastamise ette. püss puhas (omaarust), läksin mehe juurde, et noh mehed ikka sõjaväes käinud, ja teavad mis on puhas toru ja läikiv... et kallis mees, vaata torusse. mees siis vaatab, ütleb et see küll puhas pole. miski pärast tekis tunne, et nüüd ta vist kiusab mind, ja tahab mulle kõik minu kiusamised tagasi teha, mõtlesin veel lugudele, kus noori pannakse hambaharjadega põrandaid ja wcpotte küürima... ja hakkasin teist korda puhastama :))) ja oligi veel must!!! tänasin tasakesi jumalat, et ma poolautomaati ei ostnud, muidu ei saakski see öö magama :)))
õigekirja meister on nagu kung fu meister. kasutab oma oskust vaid hädaolukorras :)
Kasutaja avatar
ubin
Postitusi: 137
Liitunud: P Mär 12, 2006 6:54 pm

Postitus Postitas ubin »

Kui tulirelva mehele kontrollida annad, siis ära kasuta sõna puhas, vaid küsi kas on piisavalt puhastatud. :D
Kui paugutada tahad - "mine tiiru!"
Kasutaja avatar
sülekiisu
Postitusi: 8
Liitunud: K Okt 18, 2006 1:36 pm

Postitus Postitas sülekiisu »

äitäh, ubin hea soovituse eest :) haian seda meelen :)
õigekirja meister on nagu kung fu meister. kasutab oma oskust vaid hädaolukorras :)
indian
Postitusi: 410
Liitunud: E Okt 31, 2005 5:11 pm

Postitus Postitas indian »

Mine Küti Äri-sse ja osta seda BARNES-i vase ja muu saasta eemaldajat. See oli esimene mögin, millega sain kõik rauad vasest puhtaks. Maksis miskit 100 eegu kanti. Haiseb küll hullusti, aga asi on ise hea. Siis ei pea Sa enam muret tundma a'la ''tahtsin minna püssi näitama, aga raud polnus PIISAVALT PUHAS...'' noh, nagu selles hambapastareklaamis, kus hambad polnud PIISAVALT valged ja see mõjutas hullusti armastust, ka lausa pulmad võisid ära jääda jne.
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Ise ostsin ka seda jubetat möga musta pudeli sees. Hais irmus aga töötab super. Peale esimest proovi sain aru, miks võimalusel väljas soovitati kasutada.
Forest vaht, mis maksab mitu korda rohkem ei teinud ka vasest nii puhtaks.
Pärst peab hoolikalt aint puhastama, et relv ussitama ei läheks.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ma olen näinud ühte moona, ,millega lastes torust tuld ja sädemeid pillub. Barnauli moon oli. Kui selle moonaga tegemist, siis jällegi, ei soovita. Muidu jäädki nühkima, täpsust ennustama, ja alati kui võistlustel vm-l keegi tulevärgi lahti lööb, on teistel naeru ja nalja nii palju, et laskmisest ei tule laskjal miskit välja.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

mu kustil ka lööb vahest toruotsast tulelont välja, kui iselaetud moona kasutan. toru seisukorrale ei näi eripäraselt mõjuvat.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Ei ole selles miskit imeliku. Eile õhtul tiirus, kui valgus kadus, oli tulelont kogu aeg näha.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

jah, aga kui tuld on näha ka päeval, järgneb hulk pragisevaid sädemeid, siis on jama. Muidugi, hetkel läheb suht vara hämaraks. Jutt käib siis sellisest variandist, kus laskmisega kaasneb tõsine ilutulestik, võrreldest teiste laskurite laskudega.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Et siis,suitsuga rohtu vahest kasutatud. :D See annab pika tulelondi ja rauda määrib ikka kõvasti,pauk aga pehmem ja tumedama kõlaga.Sai viimane suitsurohi just aastavahetuse saluudiks tarvitatud ja kui ikka kümme lasku ära tegid,ega siis taevalaotust tükil ajal paistnud.
Aga vindile nagu sellist rohtu ei toodeta.
Sülekiisul oleks nüüd just vaja hakata otsima ka vastavat moona oma vindile.Ega siis aint püss lase,ikka moon see mis sobima peab,nii metsa kui tiiru.Mis vähe tahmaks ja vähem tagasi lööks aga töö ära teeks.See nagu uus teema juba oleks.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Laskmise ja tule teemal on päris palju siin öeldud (kui ikka tõsist tulevärki tegi) http://www.marandi.fie.ee/foorum/viewto ... highlight=
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Vasta