kähriku püüdmine kast lõksuga.

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
frukt
Postitusi: 164
Liitunud: N Jaan 11, 2007 9:34 pm

Postitus Postitas frukt »

kas keegi viitsiks siia visandi või pildiseerja panna et kuda neil metall puuridel need päästikud tehtud on ja mis moodi luuk kinni jookseb
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Luugi päästemehhanism.
Pilt
Ja luuk lukustub kahel pool asuva lehe taha, kui on alla kukkunud.
Pilt
Üldpilt kastist siis selline
Pilt
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
frukt
Postitusi: 164
Liitunud: N Jaan 11, 2007 9:34 pm

Postitus Postitas frukt »

:oops: tähh proovin kuidagi järgi teha
metsavaht
Postitusi: 37
Liitunud: P Jaan 14, 2007 12:51 pm

Postitus Postitas metsavaht »

aga kas kellegil on veel neid mehhanisme välja käija. mul omal on ülevalt langev uks.ühel on lauaga ja üks on selline et loom peab sõõta alla tirima et uks langeks. ei taha sisse minna. sõõdaks on kala. oskab keegi õelda mis viga on.2 aastaga olen saanud vaid 2 kährikut, kuigi metsad on neid täis meil siin hiiumaal.
kindel käsi, kindel saak.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Järsku paned kastist pildid ja mõõdud juurde, ka kastimaterjali kirjelduse. Kirjutad natuke rohkem seda teemat lahti. Muidu nii vaevalt, et keegi ennustada oskab, milles asi.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
metsavaht
Postitusi: 37
Liitunud: P Jaan 14, 2007 12:51 pm

Postitus Postitas metsavaht »

puitraamiga ja terasvõrk ümber.
mõõdud on: kõrgus 1m
pikkus 1.2m
laius 0,8m
aga mis te arvate kas kähriku puhul see ka mõjutab kui ise seal juures käid iga päev. teie arvamus
kindel käsi, kindel saak.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Mõõtude poolest selline paras kuubik. :)
Aga jälgede järgi näha on, et kährik muidu juures käib? Mida söödaks kasutad? Kuskile ülesse mingit haisu levitavat asja oled riputanud, et loom kaugemalt lõhna ülesse võtaks? Ma ise käin kasti võimalusel üle päeva vaatamas ja siis ka võimalusel ligi ei roni, et kui näen ära, et luuk üleval ja sööt alles siis pole mul sinna asja. Need kellel kast mis ka rebast püüab, need pajatavad, et vaatavad kaugemalt nii 25m kauguselt, et kas looma on või ei ja lähemale ei lähe.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Õieti teed Kakuke,vanasti,kui repsi rauaga(taldrik) püüdsime,siis vahel aint binokli kaugelt sai vaadata,et kas ja mis.Aga metsavahil võib ka see viga olla,et aint kala pakub,kaua sa ühte sööki ikka tahad süüa?Kunagi sai ka nii rauasööt välja viia,et mingi verine soolikas või lihatükk oli ridva küljes ja seda siis vedasid mitte enda taga,vaid endast ridvapikkuse jagu kaugemal küljepeal ja ikka pikka maad läbi looma liikumiskohtade kuni püüniseni välja.Hea oleks ka kui pudeneks enne midagi maha selle söödatüki küljest.Lumega oli nii kaunis hea vedada,aga need praegused lumeolud,tedagi.Katsedada aga tasub, kui ikka püügihuvi olemas.Rauapüüki tegime puhtalt naha saamiseks,et jäi tervem kui püssiga,kuigi praegu seda nahka eriti ei tahetagi.
noorus on ilus aeg
metsavaht
Postitusi: 37
Liitunud: P Jaan 14, 2007 12:51 pm

Postitus Postitas metsavaht »

homme uus sõõt sisse. tuvid peax kõlbama vm
kindel käsi, kindel saak.
tarmo-poiss
Postitusi: 8
Liitunud: P Apr 19, 2009 9:29 pm

Re: kähriku püüdmine kast lõksuga.

Postitus Postitas tarmo-poiss »

Kas keegi müüb ka neid puure ja kui jah siis mis selle hind võiks olla[color=#40FFBF][/color] :?:
tarmo-poiss
Postitusi: 8
Liitunud: P Apr 19, 2009 9:29 pm

Re: kähriku püüdmine kast lõksuga.

Postitus Postitas tarmo-poiss »

kuidas te ta ära tappate?
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: kähriku püüdmine kast lõksuga.

Postitus Postitas duma »

tarmo-poiss kirjutas:kuidas te ta ära tappate?

võimalikult väikeste piinadega ulukile
duo on parem
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: kähriku püüdmine kast lõksuga.

Postitus Postitas Metslane »

Ehk siis? Olen ise ka mõelnud, kuda see asi toimub! Mõtteid on olnud, kuid head mõtet ei ole pähe tulnud.
Aim small, miss small!
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: kähriku püüdmine kast lõksuga.

Postitus Postitas duma »

Kastlõksuga pole kährikuid pyydnud, aga need mis koera eest ära võetud on noaga ära lõpetatud.
Ehk siis olen surunud noa läbi kaelalüli. Minu meelest lõpetab suht kähku kähriku ära.
duo on parem
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: kähriku püüdmine kast lõksuga.

Postitus Postitas kakuke »

Metslane kirjutas:Ehk siis? Olen ise ka mõelnud, kuda see asi toimub! Mõtteid on olnud, kuid head mõtet ei ole pähe tulnud.

Ma olen proovinud nii ja naa ning lõpuks jõudsin välja kastis kähriku puhul sportpüssini. Kõige mõistlikum lahendus, kui otsida välja kael ja lasta sinna. Kirjutasin seda selle pärast, et teised ei peaks samasuguseid katsetusi läbi tegema, mis ise olen pidanud tegema.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta