naine jahimeheks???

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Vasta
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas Eraser »

Kui sul koer ikka päris kährikuid murdma hakkab siis ma küll ei saa sinu koera nii super töökoeraks lugeda :) Korralik koer teeb oma tööd haukumise miite saakloomal kõriümber rippumisega!!! Olgerdi jutus olnud laika on sel juhul hea laika kui visalt oma tööd haukumise näol teeb mitte kohe murdma ei hakka!
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas annaliisa »

jutt oli sellest ka et koeraga ikka ei ole soovitatav täiesti algajal alustada. nagu sa ise ütlesid heade jahikoerte järglane jääb kodukoeraks. vb mönel meeldibki rohkem kütiliinil seista, aga ta ei tea seda kohe, kui ta jahindusega tegelemist alustab ja koera võtab...
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas Olgerd »

Tegemist pole minu laikaga, vaid ühe seltsi kaaslase koeraga.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas Feen »

:D ei ole mul sinu vastu midagi. (Taksifoorumisse pole ammu aega saanud tulla (peaks tegelikult)). Mägra teemal seda, et kui jahis juhtub, et on mäger, siis jahti pole senini pooleli jätnud (aga ükskord algab aega...), lihtsates kohtades, suht madalad süsteemid olnud, ise kogu aeg tegevuses, siis pole hullu, enamasti :D. Tobil läks lihtsalt sedasi, et polnud üldse jahiplaani, väike jalutuskäik, kus võeti jälg üles ning satuti väga ebameeldivasse linakusse ning siis (kui keegi mõtleb, et millest jutt) lõi mäger hambad ninna, korralikult. Eks nii hästi läks, et koer tuli välja ning nina enam-vähem korras, päris mitu korda nüüd tekkinud küsimus, et kuidas see lugu haistmisele mõjus, sest jäljel ei taha ta enam püsida (linnas kassijälgi ikka harutab).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas baddmann »

vollifedja kirjutas:Ps Geminis-mis sul nüüd mu vastu on, arvad, et oled meeste seltskonnas?Solvusid mägrajahi teemal?kas koeral haavad paranenud?urgu ikka läheb veel?saan aru, noored ja tormakad(mõlemad koeraga), aga teinekord võib pärast hilja olla...(mul ju koerast kahju)


Ajad midagi järjekordselt sassi. Kui Gedil Sinu vastu midagi ei ole, siis mõnel teisel - näiteks minul - on küll ja antud hetkel ma ei pelga seda ka välja öelda. Sinusuguste MINA JA MAAILM postitused jäägu parem taksiklubi foorumisse (kahju neist teistest seal). Järgmine kord on bänninunnadi :twisted:

BM
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: naine jahimeheks???

Postitus Postitas Feen »

Urujaht urujahiks, ei jää need jahid pidamata ka edaspidi, ei mul ega koeral. Põdra teemal, on olnud juhuseid kus põder mõtlikult koera vaatab, siis korra kiirelt jalaga astub ning peremehel on ainult vaja muld peale lükata. Ise näinud koera, kes sai põdralt jalaga lõuga... paranes muidugi üsna ära, osa luust puudu, aga jahti saab pidada küll (ja põdra võttis ta suht kodumaja tagant üles).

Urujahi teemal... arvestades, et Sa ise ka koeraga plaanid nüüd urujahti pidama hakata, siis oleks seda kohe huvitav näha, kuidas välja tuleb, nii, et koer kenasti terve ja korras, lisaks loom ka käes. Seda juhtub ikka, aga kui mõni hammustus muret valmistab, siis võiks koer tõesti diivanikoeraks jääda.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Vasta