Kus saab õppida jahindust?!

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Kus saab õppida jahindust?!

Postitus Postitas Feen »

Ma võtsin teema lahti ja mõtlesin, et kirjas on aastate jooksul kogunenud kogemus ja mulje mujal õppimisest. Vaata tolle aja postitusi, kui siis ei suhelnud, siis suhtle nüüd. Uuri neid kohtasid, mine käi ära ning kui tagasi oled, siis postita jälle.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
nugise püüdja
Postitusi: 66
Liitunud: E Jaan 03, 2011 7:36 pm

Re: Kus saab õppida jahindust?!

Postitus Postitas nugise püüdja »

Mul on endal ka selline huvi, et minna kuskile jahi kooli õppima, kuid pole veel leidnud seda õiget kooli. Aga rootsis pidavat ka olema spetsiaalne jahikool mis on kyll nagu gymnaasium, ehk algab peale 9 klassi. Kas keegi saaks sellest Soome koolist lähemalt rääkida pole selle kohta eriliselt infot, soome keelega minul probleeme poleks see on puhtalt suus.
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Kus saab õppida jahindust?!

Postitus Postitas aadu kadakas »

Kui pead silmas Perhos pakutavat kõrgetasemelist jahiõpet, siis oleks kõige mõistlikum võtta ühendust Rain Hirvega. Ta on minu andmete põhjal sellest sügisest samas koolis ka õpetaja. Muidugi on ta ka ise selle kooli varem edukalt läbinud.
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Kus saab õppida jahindust?!

Postitus Postitas Ain Aavik »

Venemaal on ka kaks kõva ja niiöelda maailmamainega kooli, Kirovi nimeline ja Irkutski kool.

http://new.vgsha.info/index.php/fakulte ... stohotoved


Kui on täpsemat informatsiooni tarvis antud teemas, soovitan pöörduda EJS-i tegevjuhi Tõnis Korts poole ja küsida temalt informatsiooni.
Igatahes on nendes kahes koolis õpetuse tase kõrgemal tasemel .. eeldab head keelte oskust loomulikult ja ilmselt ka soovituskirja.
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Kasutaja avatar
nugise püüdja
Postitusi: 66
Liitunud: E Jaan 03, 2011 7:36 pm

Re: Kus saab õppida jahindust?!

Postitus Postitas nugise püüdja »

vene keelt suus ei ole ja hästi pähe ka ei hakka, ja ega seal ainult inglise keelega vist hakkama ei saa. Seega pean vaatama seda Perho kooli rohkem vist.
Vasta