Noorjahimees probleemi ees!

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Vasta
mõtus

Noorjahimees probleemi ees!

Postitus Postitas mõtus »

Kuna olen sattunud olukorda,kus oleks tarvis soetada vinti aga millist nimelt?Viimases Jahimehes olid pakkuda vene relvi,mulle soovitati just seda SAIGA308-1 poolaut. Kal.308. küsksin targematelt nõu mida see relv endast võiks kujutada. :)
Külaline

Re: Noorjahimees probleemi ees!

Postitus Postitas Külaline »

Mine vaata Deerhunterisse. Uus odav vint lõpuks kohal.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Noorjahimees probleemi ees!

Postitus Postitas Eik »

Anonymous kirjutas:Mine vaata Deerhunterisse. Uus odav vint lõpuks kohal.


Mis vindiga tegemist on ??
Deerhunter nats kaugel, et vaatama nüüd kohe minna. :)
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Postitus Postitas sniper »

Ma arvan et külaline mõtles uut Weatherby Vanguard Synthetic´ut. Maksab 9900 EEK praegu . Mingi soodushind on antud hetkel
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Täpselt seda asja mõtlesingi. Ei usu, et soodukas. Ilmselt hakkavadki selle hinnaga müüma. Tundub Tikka meestele tõsine konkurent tulema, hinnalt vähemalt. Samas ei usu, et ükski relvatootja võtaks riski raua omaduste/valmistamise pealt kokku hoida. See tuleb pigem lae ja viimistluse pealt. Käisin asja vaatamas, kaasas leht kolme lasu tulemusega. Sajalt jardilt kuuliaugud lõikuvad. 7mm Rem mag. millegipärast ei tulnd. :(
naxik
Postitusi: 26
Liitunud: E Juun 02, 2003 1:01 pm

kokkuvõttes

Postitus Postitas naxik »

on siis hää või nigel relv
Külaline

Re: kokkuvõttes

Postitus Postitas Külaline »

Vat ei oska öelda. Ei tea kas Deerhunteri mehed isegi on veel sellest pauku teind. Mina aint poes käisin asja kaemas sõbra palvel, kes on väga huvitatud asjast. Kaasasolev märkleht lasu tulemustega lubab igaljugul palju. Mine või VSS-i laskma. :D Üks on kindel, kui mul endal juba ralva poleks siis........ Igaljuhul need vene lossid ja tossid ja issid jne unustaks ma ära. Ärge nüüd kõvasti lööge vene relvade omanikud, lasevad needki ja vahel ka hästi aga kui see veterbi ja uus los kõrvuti panna siis andke andeks. Weterbil jooksevad kuulid kõik sajalt silma auku :) los aga julgeb aint 10cm ringi karanteeri. Ja välimuse võrdlusest ei saa üldse rääki. Oleks ta veel puust laega. Uudis üleval ka Deerhunteri kodukal. Jalad mida pakuvad olid vist 1900.-
Olavi Kool
Postitusi: 663
Liitunud: K Mär 03, 2004 10:03 am

Postitus Postitas Olavi Kool »

Samas ei usu, et ükski relvatootja võtaks riski raua omaduste/valmistamise pealt kokku hoida. See tuleb pigem lae ja viimistluse pealt.
ok. jutt läheb konkreetsest püssist mööda aga olen vaadanud üle mõned lahtimurtavad Rossi relvad ja seal klotsi kinnitus raua külge keevitatud!!!! pühastusvarras jäi sinna kinni, nii, et hoitakse kokku igalt poolt. Aga kohvi oskavad kasvatada!
naised saunas rääkisid
Vasta