Jahimehed otsivad jahivõimalusi

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Vasta
remessa
Postitusi: 1
Liitunud: L Okt 11, 2008 9:01 pm

Jahimehed otsivad jahivõimalusi

Postitus Postitas remessa »

Tervist!

Meid on siin kaks soome üliõpilast kes õpivad Tartu linnas. Soomes olime aktiivsed jahimehed ja tahaksime olla sellised ka Eestis, aga veel meil pole mitmeid võimalusi olnud. Meid huvitab igasugune jaht nii väike- kui ka suuruluki. Soomes oleme harjunud jahti pidama mitmel viisil; ajujahid, põldjahid, koerajahid ka püünisraudadel oleme jahti pidanud.

Oleme huvitatud kuulma erinevatest jahivõimalustest Tartu maakonnas.

Kirjutage, rääkige ja andke andmeid kust võime saada rohkem infot.
Tuleme hea meelega jahti pidama ja tutvuma eestlaste jahikultuuriga.

Loomulikult teame et sellel jahiaastal oleme hiljaks jäänud, aga kui lähete väikeulukeid jahtima siis helistage!

Kõik jahitunnistused ja relva load on korras!

Tel. 53610618
remessa(@)gmail.com
Sampo Remes
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Jahimehed otsivad jahivõimalusi

Postitus Postitas Feen »

Lihtsalt, kuulsin sama asja eelmine aasta, kui soome tudengid tahtsid kusagile jahile saada. Kui ma õigesti mäletan, jätsin isegi oma kontaktid. Aasta jooksul pole midagi kuulda olnud, va seda, et leiti kusagilt mujalt jahivõimalus (ja mingi aeg seda, et relvad oli vaja siia organiseerida jms).

Kui huvi endine, siis on peatselt tulemas koprajaht. Mõnikord võib paar tiiru teha. Päris tore seltskond, ma loodan, koguneb foorumlaste koprajahti (toimub Tartumaal, nii mõniga jahipiirkond saab hõlmatud, koerad, varitsus, pidu)... kui ikka toimub, tegelen info uurimisega homme.

St, et kui huvi ikkagi olemas, võid priva saata.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Jahimehed otsivad jahivõimalusi

Postitus Postitas jorr »

Aga Tartus ju Jahindusklubi olemas,kas seal oled kuulamas käinud ja kena naisterahvas on tavaliselt alati valmis aitama.
noorus on ilus aeg
Vasta