Relvaeksam

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
hadas
Postitusi: 6
Liitunud: T Mär 24, 2009 12:07 pm

Re: Relvaeksam

Postitus Postitas hadas »

Anti kirjutas:
hadas kirjutas:
zavi kirjutas:No oleneb palju on hea raha. Kuna relvaeksam maksab 200eek siis selle raha eest võid vabalt minna käia proovida. Saad ettekujutuse mis küsimused on. Järgmisel korral oled juba targem.

Hea raha on 2200.- + käive!


Selle rahaga tule mu juurde parem õppima!
Loen seda teemat ja siin paljud kirjutavad nagu see eksam oleks mingi õudukas. Tegelikult ei ole üldse nii!!
Ise sain kohalikult relvainspektorilt abiküsimused, neid on 35tk ja ausaltöeldes oleks võinudki ainult neid õppida ja oleks eksamist läbi saanud. Eksami tegin Tartus ja ei ole see mingi advokaadi kursuste eksam, et peaks sõna-sõnalt seadust tundma. Kirjutada võid oma sõnadega.
Nagu siin juba öeldi, õpi seadusest füüsilise isiku osa läbi hoolikalt ja esmaabi võta "vajan relva 5" (kandmisviisid erineva vigastusega) ja saad hakkama


Aitäh info eest!
hadas
Postitusi: 6
Liitunud: T Mär 24, 2009 12:07 pm

Re: Relvaeksam

Postitus Postitas hadas »

Tere!

Mind huvitaks kas on keegi ka vahepeal eksamil käinud ja kuidas on tulemused??? Endal õppimine käsil ja järgmine kolmapäev on eksam,loodame kõike paremat :P
raintz
Postitusi: 1
Liitunud: N Apr 09, 2009 8:12 pm

Re: Relvaeksam

Postitus Postitas raintz »

Tere,

Oleks selline küsimus, et kas Tallinnas või selle lähiümbruses on mõnd lasketiiru, kus saaks lasketiiru relvaga (püstoliga) mõned korrad harjutada enne eksamit?
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: Relvaeksam

Postitus Postitas hendrik »

raintz kirjutas:Tere,

Oleks selline küsimus, et kas Tallinnas või selle lähiümbruses on mõnd lasketiiru, kus saaks lasketiiru relvaga (püstoliga) mõned korrad harjutada enne eksamit?


Tln Pirni tn - Dussmann AS (või oü)
Keila Gümnaasium
Männiku
Raud
Postitusi: 96
Liitunud: E Sept 15, 2008 12:36 pm

Re: Relvaeksam

Postitus Postitas Raud »

Nüüd on olmeas ka "Vajan relva" uus raamat. Ilmus "Vajan relva 6", mis on praeguste kehtivate seadustega. Mulle see kulub ilusasti marjaks ära, kuna nädala pärast eksam :lol:
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: Relvaeksam

Postitus Postitas Noor jahimees! »

Tervist, kas keegi oskab mulle öelda, kus saab Tallinnas relva eksamit teha. Oleks vaja eksamit teha aga ei tea kus võiks teha kas Tallinnas või Pärnus. Andke oma soovitused kus teha ning paluks selle koha aadressid, kui saaks. Tänud! :| :D (y)
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Relvaeksam

Postitus Postitas Olgerd »

Noor jahimees! kirjutas:Tervist, kas keegi oskab mulle öelda, kus saab Tallinnas relva eksamit teha. Oleks vaja eksamit teha aga ei tea kus võiks teha kas Tallinnas või Pärnus. Andke oma soovitused kus teha ning paluks selle koha aadressid, kui saaks. Tänud! :| :D (y)

Relvaeksam: Põhja Politseiprefektuur
Aeg: Igal teisipäeval kell 14.00
Asukoht: Pärnu mnt. 139, Tallinn
Kontakttelefon: 612 4955 või 612 4391

Põhja Politseiprefektuuris toimuvad relvaeksamid teisipäeviti algusega kell 14.00. Kohapeal on võimalik sooritada nii teooria eksam kui ka relvatundmise test ja laskekatse. Eksamitele palume eelnevalt registreerida telefonidel 612 4955 või 612 4391. Enne eksamile tulekut peab olema tasutud riigilõiv 200 krooni.
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: Relvaeksam

Postitus Postitas Noor jahimees! »

Aga kas küsimused on valik vastustega või ei ole. Ma olen kuulnud et Tallinnas on kergem sooritada, kui Pärnus. Kas see vastab tõele! :D
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Relvaeksam

Postitus Postitas Ats »

Noor jahimees! kirjutas:Aga kas küsimused on valik vastustega või ei ole. Ma olen kuulnud et Tallinnas on kergem sooritada, kui Pärnus. Kas see vastab tõele! :D



:VS :VS :VS see relvaeksam pole niisama tehtud, vaid ikka selleks, et sul sinna kahe kõrva vahele ka miskit jääks enne kui relvaga kühugi lähed
Pole looma, pole probleemi!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Relvaeksam

Postitus Postitas andrus »

Jah, Tallinnas pidi spikerdada kah saama :P

Kui sa loed läbi raamatu "Vajan relva" 3x ja teed endale asja selgeks on sealt VÕIMATU läbi kukkuda.
Relva eksam ei ole koht kuhu lolli mängima ja mütsiga lööma minnakse :!:
jahismurf
pano
Postitusi: 150
Liitunud: E Veebr 01, 2010 9:43 pm

Re: Relvaeksam

Postitus Postitas pano »

mina isiklikult lugesin vajan relva 6 kaks korda läbi ja sellest oli küll. ühe vea tegin ja selle ka rohkem enda lohakusest kui teadmatusest. ma ei saa nendest inimestes aru kes räägivad ,et kui raske relvaeksam ikka on ,mina isiklikult ei leidnud selles mitte midagi keerulist :D
Koertega on jaht!!!
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: Relvaeksam

Postitus Postitas Noor jahimees! »

Ma ei tea lihtsalt kas on raske jne. Lihtsalt küsin nõu, kuna tahaks selle kuu jooksul eksami ära teha. Kaua ma ikka jooksen koera- poisina :roll:. Juba niigi sai koerapoisina olla 5 aastat. :) (y)
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Relvaeksam

Postitus Postitas duma »

Kui nõu tahad, siis mine käi koolitusel ära. Seal räägitakse väga põhjalikult mis tuleb eksamisse ja mida teadma peab. Maksis 500 eeku, aastaid tagasi seda sis viljandimaal. Ei tahaks väga uskuda, et parem teen eksami seal saab lihtsamalt läbi a krt teab
duo on parem
Kasutaja avatar
Kristjannn
Postitusi: 106
Liitunud: P Apr 26, 2009 7:26 am

Re: Relvaeksam

Postitus Postitas Kristjannn »

See nüüd küll vale jutt,et saab Tallinnas spikerdada.Siis kui mina eksamit tegin,kästi lauad täiesti puhtaks teha...ei mingeid materjale lauale jätta...
Kaarel
Postitusi: 98
Liitunud: R Mär 05, 2004 9:48 am

Re: Relvaeksam

Postitus Postitas Kaarel »

Tallinnas on vähe usutav, et see kuu teha saad.Märtsi lõpus ehk.
Tark ei torma!
Vasta