Relvaeksami abiküsimused!

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Relvaeksami abiküsimused!

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Ma juba lootsin,et sul käsi sees ja eksam maksab......... :)
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Relvaeksami abiküsimused!

Postitus Postitas andrus »

KAs need küsimused ei ole mitte kõikjal ühesugused.Kuskil netis olid täiesti vabalt olemas kah.
jahismurf
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Relvaeksami abiküsimused!

Postitus Postitas Olgerd »

Kus juures ei ole, olen näinud erinevaid küsimusi ja eksamipiletid ikka seinast seina küsimuste mõttes.
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: Relvaeksami abiküsimused!

Postitus Postitas Noor jahimees! »

Appi :shock: mul on kah 13 aprill eksam Tallinnas. Kas keegi saab aidata mind. :P Veel ütlen, et sain raamatu Vajan Relva 6 ning õppin igapäev natuge midagi :roll: !
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
pano
Postitusi: 150
Liitunud: E Veebr 01, 2010 9:43 pm

Re: Relvaeksami abiküsimused!

Postitus Postitas pano »

nagu ma juba kuskil mainisin siis seda eksamit ei tasu üle narveerida. keerulist pole seal miskit. loe raamat mõned korrad hoolikalt läbi ja kogulugu. kaks küsimust mis rautselt eksamil on 1)nimetage relvaga ümberkäimise ohutusnõuded ja2)esmaabi(esmaabi õpi pähe ja nagu kurjad keeled räägibad siis eksamil on ainul jäsemete, rindkere ja kõhu piirkonna esmaabi sees ,pea kael jne ei pidanud sees olema. mul isiklikult oli rindkere ja kõik keda tean on öelnud ,et just nendest kolmest üks on eksamil sees olnud.
Jõudu eksamil!
Koertega on jaht!!!
jahimees willy
Postitusi: 1
Liitunud: T Apr 27, 2010 9:02 pm

Re: Relvaeksami abiküsimused!

Postitus Postitas jahimees willy »

Keegi Pärnus teinud lähiajal eksamit, kuidas siin mail need asjad käivad? ja äkki ka küsimuste kohapealt abivalmis käsi leidub. Vajan relva 6 praegu käsil , kuid siiski ootaks mingisugustki infot.


Ette tänades: Willy
Vasta