Küsimus relvasoetusloa kohta!

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Vasta
Leht
Postitusi: 12
Liitunud: T Okt 13, 2009 8:08 pm

Küsimus relvasoetusloa kohta!

Postitus Postitas Leht »

Küsimus järgmine. Olemas paralleelrelvaluba sileraudsele. Kuna kohe alguses soetusluba ei võtnud siis saingi esimese asja Paralleelrelvaloa. Nüüd aga tuli soov osta vint. Kui lähen nüüd politseisse siis millise lõivu ma ära pean maksma ja mida kaasa võtma (pildid uuesti ?) Sest vinti tahaks siiski oma nimele vormistada :wink: ja vormistatakse mulle ju uuesti siis õige Relvaluba ?
urmas
Postitusi: 44
Liitunud: E Okt 01, 2007 8:16 pm

Re: Küsimus relvasoetusloa kohta!

Postitus Postitas urmas »

2korda 200.- soetamisluba ja relvaluba.
Leht
Postitusi: 12
Liitunud: T Okt 13, 2009 8:08 pm

Re: Küsimus relvasoetusloa kohta!

Postitus Postitas Leht »

ja pildid kaa jälle ?
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Küsimus relvasoetusloa kohta!

Postitus Postitas duma »

ikka jh
duo on parem
Leht
Postitusi: 12
Liitunud: T Okt 13, 2009 8:08 pm

Re: Küsimus relvasoetusloa kohta!

Postitus Postitas Leht »

Suured tänud vastajatele :)
Kasutaja avatar
Tanel.
Postitusi: 62
Liitunud: N Jaan 31, 2008 9:55 pm

Re: Küsimus relvasoetusloa kohta!

Postitus Postitas Tanel. »

200.- eksami eest ka ju. Kui sul on sileraudsele paralleelrelvaluba, siis vintraudse soetamiseks on ju vaja uuesti eksam teha ja saada soetamisluba ja siis relvaluba sellele ehk kõik kokku 600.-
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Re: Küsimus relvasoetusloa kohta!

Postitus Postitas Karmo »

Tanel. kirjutas:Kui sul on sileraudsele paralleelrelvaluba, siis vintraudse soetamiseks on ju vaja uuesti eksam teha

Kas ikka on vaja, sileraudne kui ka vintraudne liigitatakse püssiks, ehk siis sama liik.
Kui tahad püstolit või revolverit pead eksami tegema.
§ 35.(8).Relvaloa omaja ei pea relvaloa kehtivuse ajal järgmise sama liiki relva soetamisel läbima tervisekontrolli ega sooritama uut eksamit. Lähtuvalt relva pikkusest ja relvaraua pikkusest teist liiki tulirelva soetamisel peab relvaloa omaja sooritama tulirelva tundmise testi ja tulirelva käsitsemise katse.
Leht
Postitusi: 12
Liitunud: T Okt 13, 2009 8:08 pm

Re: Küsimus relvasoetusloa kohta!

Postitus Postitas Leht »

jah. Seda teadsin isegi, et ei pea tegema uuesti relvaeksamit. :wink:
Leht
Postitusi: 12
Liitunud: T Okt 13, 2009 8:08 pm

Re: Küsimus relvasoetusloa kohta!

Postitus Postitas Leht »

Politseid käidud ja nii oligi. Oli vaja 2 pilti, jahitunnistust, paralleelrelvaluba, 2 esimesena mainitud lõivu maksedokumenti ja kõik :) varsti soetusluba käes !
Kasutaja avatar
Inks
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 09, 2011 12:54 am

Re: Küsimus relvasoetusloa kohta!

Postitus Postitas Inks »

Kui olen saanud trahvi kuna sõitsin jalgrattaga kõnniteel :mrgreen: ja see mul maksmata :oops: kah, siis kas relvaloa võin ära unustada ja politseisse mitte minna ???

Seadusi vaatasin ning seal kirjas, et kriminaalkorras karistatule ei anta, aga see jalgratta nali on väärteo menetlus.
Hunting and fishing the only reasons I like to wake up early....
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Küsimus relvasoetusloa kohta!

Postitus Postitas Olgerd »

Inks kirjutas:Seadusi vaatasin ning seal kirjas, et kriminaalkorras karistatule ei anta, aga see jalgratta nali on väärteo menetlus.

Milles siis küsimus?
Kasutaja avatar
Inks
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 09, 2011 12:54 am

Re: Küsimus relvasoetusloa kohta!

Postitus Postitas Inks »

Selles, et saada 100 %-ist vastust, debiil oled või ?
Hunting and fishing the only reasons I like to wake up early....
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Küsimus relvasoetusloa kohta!

Postitus Postitas kakuke »

Inks kirjutas:Selles, et saada 100 %-ist vastust, debiil oled või ?

Inks läks paariks nädalaks järgi mõtlema, kes on debiil. Vahepeal võiks kerida oma jalad kere alt välja ja minna oma küsimusele vastust otsima politseisse. Kust mujalt ikka 100%-lise vastuse saab. Ja kui politseisse mööda kõnniteed, siis jalgratas jäta see kord koju. ;) Lasteaed.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Ten
Postitusi: 161
Liitunud: K Mai 13, 2009 10:06 pm

Re: Küsimus relvasoetusloa kohta!

Postitus Postitas Ten »

Inks kirjutas:Kui olen saanud trahvi kuna sõitsin jalgrattaga kõnniteel :mrgreen: ja see mul maksmata :oops: kah, siis kas relvaloa võin ära unustada ja politseisse mitte minna ???

Seadusi vaatasin ning seal kirjas, et kriminaalkorras karistatule ei anta, aga see jalgratta nali on väärteo menetlus.



Lugedes Sinu postitust ja allkirja siis probleem võib tulla hoopis psühhiaatri juures.Psühhiaatri nõusolek vist jälle vajalik?
Kasutaja avatar
Inks
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 09, 2011 12:54 am

Re: Küsimus relvasoetusloa kohta!

Postitus Postitas Inks »

Minu kahenädalane paus sai läbi :wink:. Oma allkirja ma vahetasin ära, et Teile foorumlastele ei jääks muljet (mitte, et ma siia muljet tulin avaldama :D ), et olen kummaline.

Vabandan oma korrapäratu postituse pärast :oops:.
Hunting and fishing the only reasons I like to wake up early....
Vasta