Jahinuga

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Vasta
matsi
Postitusi: 30
Liitunud: T Nov 14, 2006 7:16 pm

Re: Jahinuga

Postitus Postitas matsi »

Minu arvamus siis selline et mets kaasa võtan ENZO Trapperi ( püsib tunduvalt kauem terav), kodus toimetan Moraga (väga hea kõigi tööde tarbeks) ja kui vaja kellegi kasukat koorida otsin kapist välja Opineli (väike ja mugav ). :|
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Jahinuga

Postitus Postitas gunnar »

kakuke kirjutas:Kas veri sama moodi happeline pole? Mul ka üks mora oli punase peaga, st tavaline mitte roostevaba ja selle kui jätsin ööks veriseks siis järgmine päev raudselt roostes.


Vere happesus on inimesel 7.35-7.45 ehk kerge leelis. Mis vere puhul rauda hävitab on tegelikult sool.
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: Jahinuga

Postitus Postitas Pauli »

Õigus. Mõningane neutraliseerimine seega siiski toimub. Aga mis raua siniseks teeb? (biokeemia loeng, biokeemia loeng, meenu ometi!) Rasv ja aminohapped, mis mahapesemisele nii kergelt ei allu ja rauaga veel tükk aega tagantjärgi reageerivad? Igatahes miski elektronikrabaja seal on, mis rooste asemel tagi tekitab.
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Jahinuga

Postitus Postitas andrus »

Leidsin militaar.net-ist sellise kuulutuse.........
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?t=21046
jahismurf
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Jahinuga

Postitus Postitas honkomees »

andrus kirjutas:Leidsin militaar.net-ist sellise kuulutuse.........
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?t=21046

paistab et sepa-tomil ka masu (pupu :? ), sama kuulutus ka 4x4 foorumis jne
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
kirp
Postitusi: 597
Liitunud: K Jaan 02, 2008 12:12 am

Re: Jahinuga

Postitus Postitas kirp »

Kuidas need tema 3 ja 5 kihilised ka on, kui kellelgi kogemust?
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Jahinuga

Postitus Postitas aivar00 »

Kui mälu mind ei peta, siis tegemist mulle väheke tuttava mehega. Mõned aastad tagasi sai nugadest räägitud- sellest siis jäi meelde, et hästi lõikavale õhukesele terale "kleebitakse" peale erineva tugevusega metall. Tupe pidi tegema nahast ning immutama toda hülgerasvaga. Olevat ka Soomes miskil seppade konkursil nugade tegemises esikoha võitnud. Kahjuks on kiire elutempo tõttu tema toodangu vaatamine ja ka tellimine soiku jäänud. Ausalt öelda ei ole otsest vajadust kah nagu olnud, kuigi mees elas minu jahipiirkonna äärealal. Praegu peaks elama kuskil Nissi kandis.
ikka lõbusalt
Vasta