Püstol & revolver jahil

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Suletud
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: Püstol & revolver jahil

Postitus Postitas peepk »

Tegelt ,kulla mehed,õige oleks pistuli asemel haavatud kuldile rapikus :T küünarnukkide peal järgi roomates ,hoida kummaski käes granaati näituseks.Kui ikka oht et verine siga oma rada pidi naaseb laskepaigale,siis saab hammastega mõlemal granaadil koheselt splindid eest tõmmata ja sihtida pole vajagi :P :lol: :Aja järelikult ei sa miskit ka untsu minna.
vidrik
Postitusi: 122
Liitunud: T Jaan 12, 2010 12:48 am

Re: Püstol & revolver jahil

Postitus Postitas vidrik »

aivar00 kirjutas:tsiteerin:
pigem näitad ennast kogenematu poisikesena!
Seda ta jutu järgi ju on. Kõik räägivad aiast-teine ikka raiub aiaaugust. Selle sigade laskmise kohta tahaks öelda, et noorhärra viibis veel isa "kellades" kui paljud siinsed mehed olid juba oma XXX siga ära lasknud :lol: Aga olgu pääle ma teen tänase pidupäeva puhul väikse (b) - soovitan seda ka teistele.
Nüüd saan kohe rahulikult magada teades, et meil Eesti riigis on üks noorsand, kes käsitleb kõikvõimalikke relvi paremini kui Rambo- isegi metsas seeni korjates :lol: :lol: :lol: .
Vähemalt on Eesti Vabariik kindlalt kaitstud :lol: :lol: :lol:



Jahipidamine on nagu mesilaspesa ja jahimees kui töömesilane :lol: ,Jaht oli enne sind ja on peale sind,ei ole sul vahet mitte midagi noore või vana jahimehega.Ei ole vahet kes laseb,söödab või sihti puhastab.Seda on vaja teha,kunagi kui teise ilma lähed elab jaht edasi.Loeb moment kus sa praegu viibid ja mida sa suudad teha.Selge see et kui Jahimees päris vanaks jääb on tal nooremate ja võimekamate seas oma koht ja ta ei pea kellegile midagi tõestama.Tema töö on tehtud






Härra kult









Tänud soovituste eest,ole hea kuula ja katsu süveneda.
Selge see et parim võitlus on pidamatta võitlus,vana reegel.Võib juhtuda ainult korra elus et ei ole sul kuhugi taganeda selleks ongi igasugusied abimehi.Sinu jutust jääb mulje nagu oleks sul vale arusaam nagu ma metsa käiks loomadega ülbitsemas et rebin revolvri välja ja hakkan mõmmi sõimama ja revolvriga talle vastu kukalt taguma et keri minema siit mul varsti kohtumine seaga.Ma ei jahi revolvriga.Revolver on valiku vabadus kui peaks juhtuma et võitlus looma ja sinu vahel peaks minema maha või kitsastes oludes,et oleks üldse ennast võimalik millegai ennast kaitsta.Minu pärast torka või näpuga silma.Mina usaldan revolvrit rohkem maas võideldes kui püssi.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Püstol & revolver jahil

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Härra noorsänd!
Ära ülearu erutu! Mul on jätkuvalt suva mida sa metsas ,olgu siis oma revolvriga,või ilma teed :!: Mina ei käi metsas võitlemas ,mina pean metsas jahti! Ja kes metsas tegija,kes mitte ,kel aeg teise ilma kolida, pole nüüd küll sinu otsustada! :?
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Püstol & revolver jahil

Postitus Postitas baddmann »

Mulle aitab, teema läheb lukku.

BM
Suletud