KUIDAS SOORITADA KURSUSI

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Vasta
SNIPER

KUIDAS SOORITADA KURSUSI

Postitus Postitas SNIPER »

Tervist

sooviks läbi teha jahimehe koolitust, et jahimeheks hakata aga kus neid kursusi teha saab :D ?
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Postitus Postitas Ax1600 »

Teoreetilise osa kohta võid küsida koolidest (Luua MK), eksameid teeb Keskkonnateenistuse poolt määratud inimene. Viimase kohta saad paremat infot kohalikust jahiklubist
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Reeglina korraldatakse kõnealuseid kursuseid kevadel. Ise sain ka kunagi infot kohalikust jahikubist. :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Sügisesed kursused on tõenäoliselt läbi. Kevadel korraldatakse kindlasti. Aga küsida võid jahiseltsidest ikka, sest kui kursus kokku saadakse, korraldatakse ära ikka. Sõber käis just täna uurimas
Kasutaja avatar
Kala
Postitusi: 17
Liitunud: P Okt 26, 2003 8:40 pm

Postitus Postitas Kala »

Harjumaal kursused praegu käivad.
vkx
Postitusi: 231
Liitunud: R Sept 26, 2003 11:51 am

Postitus Postitas vkx »

Mina läbisin kursuse eelmise aasta sügisel, ei olnud ma ka ühegi jahiseltsi liige. Infot hakkasin uurima alustuseks Keskkonnaministeeriumist, sealt suunati elukohajärgsesse Keskkonnateenistusse, minu puhul siis Harjumaa. Loengud ise toimusid Viljandi mnt.-l, maja nr.-it ei mäleta, enne linnapiiri, RMK majas. Loengud kestsid kokku umb. kuu jagu, 3-el õhtul nädalas. Minu jutu point on selles, et ei pea kindlasti olema mõne jahiseltsi liige kursuste sooritamiseks, teed eksami ära(teooria+laskmine) ja saad jahitunnistuse kätte ning võid ka pärast seda jahiseltsi astuda.
Kasutaja avatar
serx
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 08, 2004 1:36 pm

Postitus Postitas serx »

Luual kah praegu kursus käib....
külaline

Postitus Postitas külaline »

serx kirjutas:Luual kah praegu kursus käib....


Kas käib juba ammu, või saab veel liituda????
Ning kui palju maksab???
Kasutaja avatar
serx
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 08, 2004 1:36 pm

Postitus Postitas serx »

ma ei tea helista luua metsanduskooli ja küsi Vello Talve-t

tema ütleb sulle kohe kas saab või ei aga muidu 1700.- hinnax on....
Vasta