kas keegi on proovinud.....

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: kas keegi on proovinud.....

Postitus Postitas Ain Aavik »

Siiani on ikka varahommik ja õhtupoolik olnud parimad ajad, kuid tuleb ka päise päeva ajal neid käpalisi välja igasuguseid - hääl peab olema õige ja seda häält on kaugele kosta, uskuge või mitte, tasub proovimist (y)
Pruugib aga olla kasvõi veerandi tooni võrra hääl kõrgem või madalam (või muidu vales tonaalsuses ja rütmis), tuleb ainult rebsik vaatama ja üldiselt ligidalt ta seda ei tee. Veendub, et ühes otsas pillike ja ( :VS ''lollike'' ) ja suutäit pole, kaob nagu õhk...
Kohale võivad veel lennata ka sulelised sõbrad, kakud ja kullilised, kuid see on omaette teema ja siia valdkonda pole kuulumas, rohkem vereta jahi ehk siis foto ja videovaldkond :D
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: kas keegi on proovinud.....

Postitus Postitas Joosep Käba »

Kullid kotkad ka tõesti tulevad.
Tavalislt märkad neid siis kui arvad, et kedagi su joru ei huvita ja püsti tõused. Vennad on vaatluskoha kusagil puuoksal vaikselt sisse võtnud kauguses nii 200-500m. Kaugemalt ei näe ise vast neid.
Palju kordi on ka nii kus avastad püsti tõustes rebuse kes on sulle 10m peal hiilinud suunast kus teda ei oodand või ei olnud nähtavust sinna suunda.
Taaw
Postitusi: 36
Liitunud: K Juun 20, 2007 8:49 pm

Re: kas keegi on proovinud.....

Postitus Postitas Taaw »

Tere.
Tore oleks kui keegi annaks ka teada milline vile see kõikse parem on?
Neid tootjaid ja marke päris mitmeid.
Kasutaja avatar
Reiner1
Postitusi: 42
Liitunud: T Mai 17, 2005 6:25 pm

Re: kas keegi on proovinud.....

Postitus Postitas Reiner1 »

Mina ostsin selle mis Mardil müügis,roheline predator.Reps oli põllus lasin nats seda hädakisa ja tuli kui nool otse peale pidin vilistama ja ennast näitama enne seisma ei jäänud ja koti ta saigi pistetud 8)
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: kas keegi on proovinud.....

Postitus Postitas Joosep Käba »

Mul ka Mardilt ostetud.
Taaw
Postitusi: 36
Liitunud: K Juun 20, 2007 8:49 pm

Re: kas keegi on proovinud.....

Postitus Postitas Taaw »

Tänud info eest.
Kas kellelgi ka kogemusi "Dan Thompson PC-1" vilegahttp://danthompsongamecalls.com/mm5/merchant.mvc?Screen=CTGY&Store_Code=dt&Category_Code=predator?
Vasta