Mida tassin jahil kaasas

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Vasta
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Mida tassin jahil kaasas

Postitus Postitas aivar00 »

Jah-tore et meil kah teraseid mehi on. Igatahes Kuldile minu poolt kah (b) (y) .
ikka lõbusalt
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Mida tassin jahil kaasas

Postitus Postitas tony »

rajaleidja kirjutas:
kult kirjutas:Vollifedja,kas su koerad siis nii sõnakuulmatud ,et ilma puurita ronivad autos istmetele? Koeri pidi ju saama sõnakuulelikuks õpetada!? :D

:A :A :A (y)


:lol: :lol:

Mina ei jõuagi kõike oma kola metsas kaasa vedada :oops: .Selle asemel võtan hoopis vastavalt jahile vajalikud asjad kaasa.
kormoran
Postitusi: 183
Liitunud: E Dets 11, 2006 10:01 pm

Re: Mida tassin jahil kaasas

Postitus Postitas kormoran »

Kõik, mis mina jahil kaasa tassin, läks täna öösel narkarite saagiks.
Rahakotile paras põnts kohe.
kahro
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 16, 2006 7:30 pm

Re: Mida tassin jahil kaasas

Postitus Postitas kahro »

Kui minul krattid käisid siis mõtisklesin kopra raudade unustamisest laetud asendis aurosse teine ots raami külge.
vidrik
Postitusi: 122
Liitunud: T Jaan 12, 2010 12:48 am

Re: Mida tassin jahil kaasas

Postitus Postitas vidrik »

kormoran kirjutas:Kõik, mis mina jahil kaasa tassin, läks täna öösel narkarite saagiks.
Rahakotile paras põnts kohe.


valus :?
Asso
Postitusi: 29
Liitunud: K Veebr 27, 2008 3:24 pm

Re: Mida tassin jahil kaasas

Postitus Postitas Asso »

Hunnik asju mida alati vaja läheb muutub tüütuks ainult juhul, kui neid vaja ei lähe, mida tuleb ette oluliselt tihedamini siis kui kõik kaasas on, kohe kui midagi maha jätad, võid kindel olla, et just seda sa vajad.
Pakuks ikkagi, et kuldne kolmik on igal jahil vajalik.
Nuga.
Nöör- selline paras.
Tulemasin/tikud.
Ülejäänud toredad asjad mida minagi kaasas tassin võivad sõltuvalt jahist muutuda
Relva ja padruneid ei pea kaasas olema, kuna sellega sa mõjutad ainult enda jahi elamust :D
Jutu jätkuks küsiks: kas teistele ka tuleb tutav selline jutt raadiosaatjast, et kuulge mul on põrsas maas kas mõni nööriga mees saaks appi tulla, mul autos on aga krt sinna 500 m ja käe otsas ei jaksa tassida?
jyri

Re: Mida tassin jahil kaasas

Postitus Postitas jyri »

Sul,Asso,kuluks ära mõned jahid üksi käia.Et poleks kedagi,keda kustuda (y) Siis hakkad hoolikamalt valima,kas ja keda lasta/torgata ja mis on otstarbekam,kas tikud taskus või nt.selja/õlakott,kuhu tükeldatult kesik vabalt mahub + kompass/GPS ja peamine-kas tasub loota kellegi teise peale? :D Aga seda muidugi juhul,kui tõesti on kavas üksikjahti pidada :M.Mul kogu mainitud krempel ka kollektiivjahtidel kaasas ja alati midagi läheb vaja,sest teistel pole kellegil(näit nöör,kilekotid maksa/südame jaoks jne.)
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Mida tassin jahil kaasas

Postitus Postitas hundikütt »

See väga tavaline jutt.Palju lollim kui tullakse nuga küsima.Andke andeks, aga mida teeb jahimees ilma noata metsas.Ise küll ei tassi metsas sellist varustust nagu mõni siin ette luges.Loomulikult oleneb kõik jahipidamis viisist.Peamiselt käin koertega ja kaasas kannan:relv,nuga,parajalt padruneid,et jope väga raske ei oleks,koera rihm,mis asendab ka nööri,kilekott,pehme paber prillide ja optika kuivatamiseks ja...,dokumendid,telefon ja ühisjahis saatja.Ah ja sokolaad või leivaviil ka taskus.No ei jaksa mina mitmepuudast pommi mööda metsa tassida.
Muide meil üks mees tassib sokujahil naist kaasas.Miks,ei ole aru saanud. :lol: :M
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Mida tassin jahil kaasas

Postitus Postitas aivar00 »

tsiteerin: Muide meil üks mees tassib sokujahil naist kaasas.Miks,ei ole aru saanud. :lol: :M

No see ju täitsa tore värk :lol:
Ma olen tähele pannud, et ühisjahipäevad, millistest meie naisukesed osa võtavad kipuvad "saagikad" olema :lol:
Omal selline kogemus- "õiget" sokku otsisin mitu nädalat. Ühel õhtul tahtis naine kaasa- ja käes ta oligi :lol:
Sama lugu olnud pukis siga passides :lol:
ikka lõbusalt
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Mida tassin jahil kaasas

Postitus Postitas tony »

hundikütt kirjutas:Muide meil üks mees tassib sokujahil naist kaasas.Miks,ei ole aru saanud. :lol: :M


Kas seljakotis või nööri otsas? :wink:
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Mida tassin jahil kaasas

Postitus Postitas hundikütt »

No näed,foorumist kasu ka .Sain minagi teada, miks naist kaasas tassitakse.Tänud. (b)
jyri

Re: Mida tassin jahil kaasas

Postitus Postitas jyri »

Soku jahis on minulgi kedagist mittejahimehest/naisest kaasas olnud (y),kurta pole miskit. Aga mäletan N.aegu,kuis liha hankimisega oli teatavasti probleeme,hakkas meie sektsioonis tekkima tendents,kus paljud võtsid põdrajahti ajajateks kaasa(kuigi mu koer(ad) juba siis täitsa olemas) tütred,naised ämmad.Jaht ise kestis vaid ühe aju,sest teise aju asmel kuni pimedani välja püüti neid "lisaportsusaajaid" metsast :D Õnneks need abiväe kaasajad said ise kah aru,et igast linnavurlest metsaseiklejat ei saa :VS
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Mida tassin jahil kaasas

Postitus Postitas kakuke »

Milleks tikud/tulemasin mõnel kaasas? Ise teist jahi teemal ainult siis vajanud, kui vaja lahti sulatada kinni jäätunud lukk rajakaameral. Muuks nagu pole osanud kasutada teist. :M
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Mida tassin jahil kaasas

Postitus Postitas andrus »

Selleks,et kui Karmo moodi metsa minna ilma kompassita ja ära eksida,saad öösel tuld teha.

ps.mina panen suitsu kah põlema(vastu tuult jooksmine ja kivide kokku tagumine pole aidanud)
jahismurf
jyri

Re: Mida tassin jahil kaasas

Postitus Postitas jyri »

kakuke kirjutas:Milleks tikud/tulemasin mõnel kaasas?

Mina pole suitsumees,aga kasutan tulemasina leeki tuule suuna määramiseks,eriti just sigade hiilimisel põllus. (y)
Kui tead paremat meetodit,võtan tänuga :D
Vasta