Esimene relv ?

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: Esimene relv ?

Postitus Postitas Pauli »

Sõnastan vähe teisiti: kui sileraudse katse on tehtud, siis kombi siledast rauast suuruki laskmine peaks ju igati õiguspärane tegu olema. Ja kui vintraud on (kontrollimise hetkel) tühi, siis ei tohiks küll seletamist olla, et miskit valesti on. Et sellest ka soovitus vindipadrun tasku jätta. Muidugi leidub ka sihukesi :L , kes endale mistahes olukorras trahvi välja nuruda suudavad.
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
jyri

Re: Esimene relv ?

Postitus Postitas jyri »

Tuletan meelde oma mingiajataguse kogemuse,millest suur osa foorumlasi leili läks ja järeldas 100% kindlusega,et olen jube brakonjäär ja lasen kõike,mis liigub.
Nimelt olin 2 aastat tagasi teostamas järjekordset(iga 2 aastatagust)Männiku tiirus laskekatset,kaasas nii siledad-kui vindi padrunid kombile.Antti Järvelaid katset jälgimas.Kui nägi,et mul seekord kombi-kohe palus lasta ainult vindist,et märkvineeri aukudest säästa,sest mistahes rauast lastes saab kombi puhul kirja mõlemad katsed.Mina seda siis ei teadnudki.Kui esitasin foorumis küsimuse selle kohta,oli ainsaks õigeks vastajaks vist Andrus.Teised,nagu öeldud,sõimasin mind võhikuks,röövkütiks ja muude seadus(t)e rikkujaks. (y) Arvan,et Euroopa tasemel jahilaskevõistlusi organiseeriv isik on ikka pädev ka teistes asjasse puutuvates küsimustes.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Esimene relv ?

Postitus Postitas andrus »

Mina vist ikka olin seal teises leeris. :oops:
Sa vast ajad Tony-ga segamini.Kui sa pead silmas muidugi seda laskekatset ja haavlitega suuruluki jahti teemat.
jahismurf
jyri

Re: Esimene relv ?

Postitus Postitas jyri »

Võib olla ka nii.Mäletan,et teema sisuks oli võimalus Eestis kehtivate seaduste erinevaks tõlgendamiseks.Mis iseenesest polegi üllatav,sest lisaks selle 5 rikkaima väitega oleme ainus riik,kus parlamendist istub tervelt 4% Olümpiavõitjaid.Varsti lähevad sinna veel suustajatest olümpialased ja mõned niisama maailmameistrid koos Barutoga ja 10% ongi täis.Lisaks juuksurid,näitlejad jms spetsialistid ministriteks.Ehk siis kindlalt 1 koht seaduste verbimises (y) ja nende täitmises kogu maailmale demokraatia eeskujuks. :VS
Sorry,vahest viskab tegelikkus üle,eriti kui tööasjus peab igapäevaselt kellegipoolt kokku keeratud sedalaadi käkki lahendama.
Kasutaja avatar
Inks
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 09, 2011 12:54 am

Re: Esimene relv ?

Postitus Postitas Inks »

Kas Remington 870 Marine Magnum või Benelli M3 Super 90 Tactical on head jahipidamiseks ???
Hunting and fishing the only reasons I like to wake up early....
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Esimene relv ?

Postitus Postitas andrus »

Nendega on paras sul tiirus selle 2 "õppenädala" jooksul endast õhk välja lasta. Ja siis tule proovi uuesti ning vähe viisakamalt alustada :!:
jahismurf
Kasutaja avatar
Lauzy
Postitusi: 72
Liitunud: N Dets 04, 2008 5:58 pm

Re: Esimene relv ?

Postitus Postitas Lauzy »

Inks kirjutas:Kas Remington 870 Marine Magnum või Benelli M3 Super 90 Tactical on head jahipidamiseks ???

Kui sa mööda lased siis pole erilist vahet millega sa mööda lased :lol:
Metsast oled sa võetud ja metsa pead sa saama...
Kasutaja avatar
Inks
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 09, 2011 12:54 am

Re: Esimene relv ?

Postitus Postitas Inks »

Rem.tehti nii maatasa, et oi oi ning tõesti möödalaskmisi tuleb nagunii ette. Hoian silmad lahti ja kuulan soovitusi !
Hunting and fishing the only reasons I like to wake up early....
under
Postitusi: 47
Liitunud: T Mär 23, 2010 12:52 am

Re: Esimene relv ?

Postitus Postitas under »

pole 870 lasknud .. aga usa politsei kasutab seda marki.. ja mul ülemus on sellega lasknud päevas 200 lasku.. oma treeningute jooksul... ütles, et väga lollikindel relv...
under
Postitusi: 47
Liitunud: T Mär 23, 2010 12:52 am

Re: Esimene relv ?

Postitus Postitas under »

m3 peaks saama muuta kas poolautoks või siis pumbaks... poolautoga võib olla 2+1, pumbaga olebeb palju mahub torru :D
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Esimene relv ?

Postitus Postitas Mart »

Inks kirjutas:Rem.tehti nii maatasa, et oi oi ning tõesti möödalaskmisi tuleb nagunii ette. Hoian silmad lahti ja kuulan soovitusi !


Oh, oh, Rem 870 on eesti metsades kordi rohkem , kui neid m3-si ja mööda laseb ikka mees, mitte relv. Ja Benellil ka oma luukere kapis , ei maksa vastu rinda taguda midagi.:)
Motorist
Postitusi: 266
Liitunud: N Mai 12, 2011 11:56 am

Re: Esimene relv ?

Postitus Postitas Motorist »

Käisin eile Taktikalise laskmise keskuses. Neil seal müügis tuliuus kombi Blaser B95 12x9,3x74. Hind oli tõsiselt hää...alla 2000 EUR'o (normaal vist 2600 või rohkemgi). Veits küll kallis esimeseks relvaks, aga seeeest väga hea relv :lol:
Kel huvi võtku ühendust. Soovivad sellest kiires korras lahti saada...
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Esimene relv ?

Postitus Postitas tony »

Motorist kirjutas:Käisin eile Taktikalise laskmise keskuses. Neil seal müügis tuliuus kombi Blaser B95 12x9,3x74. Hind oli tõsiselt hää...alla 2000 EUR'o (normaal vist 2600 või rohkemgi). Veits küll kallis esimeseks relvaks, aga seeeest väga hea relv :lol:
Kel huvi võtku ühendust. Soovivad sellest kiires korras lahti saada...


Kellega seal peaks ühendust võtma?
Motorist
Postitusi: 266
Liitunud: N Mai 12, 2011 11:56 am

Re: Esimene relv ?

Postitus Postitas Motorist »

Ommik Tony
Võta ühendust firma omaniku Martin Bahovski'ga 565 77 772, tema tegeles selle relvaga. Või siis firma otsetelefon 5688 0888...seal peaks olema selline laskeinstruktor nagu Priit Mägi. Kui küsitakse kust info said, siis ütle, et Reinult kes neilt 45 cal. Glocki ostis...mõtlesin isegi korraks seda Blaser't osta, hind hea - relv hea, aga minu "kollektsioon" on jõudmas piirini, mis vajab põhimõtteliselt uut lähenemist relvade hoidmisele, vähemalt politsei arvates :lol:
Nii et, kui teil kaubaks läheb on mul hea meel, et asjalik relv omaniku leiab...keegi olevat selle relva tellinud ja hiljem vits rahakst lagedaks jäädes ei suutnud välja osta. Taktikalise laskmise keskusele on seda relva vaja nagu seale sadulat selga, kuna nemad rohkem nagu militaarasja pääl.
:wink:
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Esimene relv ?

Postitus Postitas tony »

Motorist kirjutas:Ommik Tony
Võta ühendust firma omaniku Martin Bahovski'ga 565 77 772, tema tegeles selle relvaga. Või siis firma otsetelefon 5688 0888...seal peaks olema selline laskeinstruktor nagu Priit Mägi. Kui küsitakse kust info said, siis ütle, et Reinult kes neilt 45 cal. Glocki ostis...mõtlesin isegi korraks seda Blaser't osta, hind hea - relv hea, aga minu "kollektsioon" on jõudmas piirini, mis vajab põhimõtteliselt uut lähenemist relvade hoidmisele, vähemalt politsei arvates :lol:
Nii et, kui teil kaubaks läheb on mul hea meel, et asjalik relv omaniku leiab...keegi olevat selle relva tellinud ja hiljem vits rahakst lagedaks jäädes ei suutnud välja osta. Taktikalise laskmise keskusele on seda relva vaja nagu seale sadulat selga, kuna nemad rohkem nagu militaarasja pääl.
:wink:


Tänud. Ühendus võetud ja minu poolt läheb diiliks. Nüüd siis hea info eest mõned (b) võlgu.
Vasta