Jahimehe kursused

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
ants88
Postitusi: 3
Liitunud: N Apr 21, 2005 1:32 pm

Postitus Postitas ants88 »

kas keegi oskaks midagi ka lääne-virumaa kohta midagi öelda et kas siin ka millalgi midagi toimumas on
rähn
Postitusi: 30
Liitunud: N Mär 03, 2005 10:24 pm

Postitus Postitas rähn »

Millagi peaks Rakveres tulema. Endalgi plaanis minna.Kuna eelmine vend kes seda korraldas, suri ära, siis on edasi lükatud.
Viimati muutis rähn, K Apr 27, 2005 3:18 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Viljandis just algasid.
Kasutaja avatar
Jahimees
Postitusi: 416
Liitunud: N Okt 16, 2003 12:49 pm

Postitus Postitas Jahimees »

Põlvas peaksid hakkama 13 mai.
Kas tuleb jaht???
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Raplas peaksid vist ka juba käima. Kõige täpsema info saab muidugi iga maakonna keskkonnameestelt.
ikka lõbusalt
noorsaarlane
Postitusi: 60
Liitunud: P Veebr 22, 2004 7:04 pm

Postitus Postitas noorsaarlane »

Saaremaal saavad kursused juba varsti läbi...
Kahtluse korral jäta laskmata!
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Kus Tln. lähedal toimuvad veel jahimehe kursused?

Postitus Postitas Metslane »

Kus on lähim koht Tallinnast, kus saaks teha odavamalt kui 3000.- jahimehe kursused? Mitu korda peab seal ~ kohal käima ja kui kaua on 1 kord kestnud ajaliselt, Teie käidud koolis?
Ettetänades, noor mõttekaaslane!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Minu teada Raplas olid kursused odavamad. Hind sõltus osalejate arvust. Millal on saad teada kui helistad Rapla keskonnateenistusse (tel. raamatus peaks olema Järva büroo Rapla osakond). Minu teada seal käidi kohal mingi 4-5 laupäeva. Kui meeles seisab võin muidugi laupäeval oma noortelt kolleegidelt täpsustada.
ikka lõbusalt
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

aivar00 kirjutas:Minu teada Raplas olid kursused odavamad. Hind sõltus osalejate arvust. Millal on saad teada kui helistad Rapla keskonnateenistusse (tel. raamatus peaks olema Järva büroo Rapla osakond). Minu teada seal käidi kohal mingi 4-5 laupäeva. Kui meeles seisab võin muidugi laupäeval oma noortelt kolleegidelt täpsustada.


OFFTOPIC:

Liidame Rapla kursuste maksumusele vähemalt 4 korra Tallinnast Raplasse autosõidu maksumuse (ja ka tagasisõidu maksumuse), ütleme, näiteks 4 x 100 krooni ning siis mõtleme uuesti, kas ja kui palju odavam tuleb. See oli nüüd ainult kütuseraha ja suht tagasihoidlikult arvestatud, kui lisada auto arvestuslik amortisatsioon, siis teeb vähemalt 50 krooni veel juurde.

BM
ainarh
Postitusi: 10
Liitunud: P Dets 11, 2005 8:01 pm

Postitus Postitas ainarh »

põlvas ?
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

ainarh kirjutas:põlvas ?


See on nüüd küll väga korrektne ja sisuline küsimus ;)

Vastus:

http://www.envir.ee/47364

BM
Kasutaja avatar
aka
Postitusi: 2
Liitunud: K Apr 21, 2004 7:12 pm

Postitus Postitas aka »

Harjumaal kursused juba käivad, toimuvad T ja N kl. 18 Viljandi mnt 16, eksamiks lendav märk, hind 3000.-
Erci
Postitusi: 8
Liitunud: P Sept 03, 2006 6:47 am

Postitus Postitas Erci »

Tere

Kuna algavad jahinduskursused Tartus?

Tänan
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jahinduskursus

Postitus Postitas jorr »

Tartus on klubi olemas kes kursusi korraldab,Võru tn ja Liivi käest saad kõige paremat joru selle kursuse kohta.Mida süüa, mida juua ja mida selga panna et jahimeheks saada,õppimist veidi ikka ka.Head põrumist eksamil.
noorus on ilus aeg
Vasta