relvaeksam pärnus?

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Vasta
Crissu
Postitusi: 28
Liitunud: K Mär 19, 2008 2:03 pm

relvaeksam pärnus?

Postitus Postitas Crissu »

tere, teen 19 jaanuaril 2011. relvaeksami, kui end kirja panin ,siis härra ütles et ma vaataks ka relvaseadust riigiteatajast 2010, ütles et on seadust muudetud,mida siis nimelt? Tema mulle vastata ei osanud, äkki keegi siit teab? Mul on ka vajan relva 6. Kas pärnus on väga hull see asi? Tahaks ikka asja selgeks teha aga äkki tuleb mõni vale sõna ja siis on läbikukkumine?? :?
Kasutaja avatar
jahipuss
Postitusi: 121
Liitunud: L Mär 08, 2008 10:14 pm

Re: relvaeksam pärnus?

Postitus Postitas jahipuss »

Tee endale vajan relva 6 selgeks ja ei tohiks põrumist olla !! Ei ole see eksam niii keeruline midagi :wink:
mõtle mitu korda sihi üks kord
Halleluuja
Postitusi: 3
Liitunud: K Okt 06, 2010 5:09 pm

Re: relvaeksam pärnus?

Postitus Postitas Halleluuja »

Need küsimused olid minu jaoks asendamatu abivahend eksamiks õppimisel: viewtopic.php?f=31&t=5545 Vaata netist Riigiteatajast kehtivast relvaseadusest neile vastused. Üht-teist on ikka muudetud vahepeal. No üks näide, mis mulle meenub: "Vajan Relva 6-s on tulirelva olulised osad relvaraud , lukk, padrunipesa ja revolvritrummel, samuti nende toorikud kui neid saab lõpuni viimistleda jne...." Aga kehtivas relvaseaduses on "tulirelva olulised osad relvaraud, lukk, padrunipesa, trummel ja adapter." Vot kui seda adapterit ei tea nimetada siis ongi juba valesti vastatud. Ja sellist nipet-näpet on ikka veel. Nii, et tasub üle vaadata.
Kasutaja avatar
einstein
Postitusi: 94
Liitunud: L Juun 18, 2005 4:20 pm

Re: relvaeksam pärnus?

Postitus Postitas einstein »

Pärnus relvaeksamit tehes peab Tahan Relva 6 sisuliselt sõna-sõnalt peas olema. Mingil kummalisel kombel kotitakse Pärnus just sõnastuse ülitäpse teadmisega. Terve mõistus tõrgub seda mõistmast, aga kohaliku Politsei käes on võim, tõde,mõistus ja ülim õigus.
Vasta