mulle keeldutakse soetamisloa andmisest..

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Suletud
Crissu
Postitusi: 28
Liitunud: K Mär 19, 2008 2:03 pm

mulle keeldutakse soetamisloa andmisest..

Postitus Postitas Crissu »

täna hommikul inspektor siis helistas ja ütles ,et mulle ei anta relvasoetusluba 99 % tõenäosusega, kui eksami ära teen.et ta ei keela mule eksamile tulla,aga arvatavasti ei anta, No ma lihtsalt ei saa aru??? Küsisin siis ,et soovin kirjalikku põhjust,miks. Ta ütles ,et selle saab siis,kui olen eksami sooritanud ja siis nad saavad ettekande teha,miks keeldutakse. Mida nüüd teha?
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: mulle keeldutakse soetamisloa andmisest..

Postitus Postitas Olgerd »

Ma arvan, et tee ikkagi relvaeksam ära, sest selle tulemus kehtib aasta aega ja selle aja jooksul saad, siis nii öelda asju ajada(ala vaidlustada otsust kohtus vms, kas oled ikka ühiskonnale ohtlik vms). :)
Olavi Kool
Postitusi: 663
Liitunud: K Mär 03, 2004 10:03 am

Re: mulle keeldutakse soetamisloa andmisest..

Postitus Postitas Olavi Kool »

Hakka kõigepealt endast pihta ja vaata kus on midagi valesti. Põhjus peab ju mingisugune olema, oled kiminaalkorras karistatud ja karistus kustumata,mõmi kriminaaluurimine pooleli,narkoprobleeme olnud, joobes juhtimine karistus kustumata, paned tihti pidu ja naabrid on kaebusi esitanud, aitab ka sellest kui oled lihtsalt teada-tuntud viinanina ja meeldib tüli norida aga samas ei pruugi olla sa midagi valesti teinud vaid lihtsalt tegemata jätnud, näiteks puudub jahitunnistus ja soovid soetada relva jahipidamise eesmärgil või soovid sportrelva osta aga ei ole ühegi laskespordiga tegeleva organisatsiooni liige või soovid vintrelva soetada enese ja vara kaitseks ei tea, kirjuta endast rohkem ja oskan nõu anda. Ah jaa sa pole kirjutanud kui vana sa oled.
naised saunas rääkisid
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: mulle keeldutakse soetamisloa andmisest..

Postitus Postitas Ats »

Kõigepealt lõpeta ühe asja kohta mitme teema tegemine
Pole looma, pole probleemi!
Olavi Kool
Postitusi: 663
Liitunud: K Mär 03, 2004 10:03 am

Re: mulle keeldutakse soetamisloa andmisest..

Postitus Postitas Olavi Kool »

Atsil ka õigus, lugesin seda teemat esimesena ja ei teadnud vastamisel järgmises teemas olevat sisu.
naised saunas rääkisid
Crissu
Postitusi: 28
Liitunud: K Mär 19, 2008 2:03 pm

Re: mulle keeldutakse soetamisloa andmisest..

Postitus Postitas Crissu »

mul pole mingeid karistusi ,pole joodik jne. ühtegi sellist asja pole,mis soetamist välistaksid.sellepärast ma põengi,milles asi võib olla. olen täiesti korralik,muidu ma poleks üldse seda taotlema läinud ju :M olen 24.
Olavi Kool
Postitusi: 663
Liitunud: K Mär 03, 2004 10:03 am

Re: mulle keeldutakse soetamisloa andmisest..

Postitus Postitas Olavi Kool »

Siis põe edasi ja vaata kui palju läheb kergemaks kui peale sooritatud eksamit saad ikkagi relvasoetamisloa :D Või siis raskemaks, püssi eest tuleb maksta ja hiljem hoolitseda ka.
Tegelikult sa põed sellepärast kas eksami ikka suudad ärateha, mul ka alati natuke närv sees olnud kui relvaeksamit tegema pidanud ja seda on tänu tööle tulnud teha ca 15 korda vähemalt, jõudu.
naised saunas rääkisid
Crissu
Postitusi: 28
Liitunud: K Mär 19, 2008 2:03 pm

Re: mulle keeldutakse soetamisloa andmisest..

Postitus Postitas Crissu »

mis tööd teed siis? Ma tean jah,mis relvaga hiljem teha tuleb, ma olen ju mehe peal kõike näinud.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: mulle keeldutakse soetamisloa andmisest..

Postitus Postitas TiitR »

Crissu kirjutas:mis tööd teed siis? Ma tean jah,mis relvaga hiljem teha tuleb, ma olen ju mehe peal kõike näinud.

See lause viimane ots on väga kahemõtteline...sry. :lol:
Olavi Kool
Postitusi: 663
Liitunud: K Mär 03, 2004 10:03 am

Re: mulle keeldutakse soetamisloa andmisest..

Postitus Postitas Olavi Kool »

Aitan neid kellel midagi teha pole 8)
naised saunas rääkisid
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: mulle keeldutakse soetamisloa andmisest..

Postitus Postitas Ats »

keegi võiks selle jama siin lukku panna!
Pole looma, pole probleemi!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: mulle keeldutakse soetamisloa andmisest..

Postitus Postitas Feen »

NO, aga eksami järgselt tahaks ikka kuulda, mis põhjuseks toodi ja kuidas eksam läks. Eksamiks soovitaks erilise hoolega õppida, muidu ei kuule ehk midagi.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: mulle keeldutakse soetamisloa andmisest..

Postitus Postitas kakuke »

Üks teema selleks juba on, kus saab eksamitulemustest pajatada, see siin läheb tõesti lukku. Ainult oletused.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Suletud