iz-58

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Vasta
Tarvuuni
Postitusi: 1
Liitunud: E Veebr 07, 2011 8:22 pm

iz-58

Postitus Postitas Tarvuuni »

Kas iz58 kal.16 oleks algajale jahimehele hea relv? on kellegil selle relvaga kogemusi?
Taniel
Postitusi: 18
Liitunud: N Sept 14, 2006 10:30 pm

Re: iz-58

Postitus Postitas Taniel »

Endal on täpselt sama püss kapis ja praegu on ta ka ainuke.Ja ma ei kurda,toimib ilusti tip-top.Algselt kui üks jahtkonna kaaslane ta mulle kinkis,siis pool jahtkonda ohkis,et 16kaliiber ei aita kuskile.Aga mina temaga hätta jäänud pole.Probleeme vöib tekitada see,kui sa ise ei lae padruneid,sest poes on siiski 16kaliibri padruni valik suht kesine,vörreldes 12kaliibriga.Aga püss muidu ise on hea valik ma julgen väita noorele jahimehele.Niiet kui ,aga ilusti ölga istub,siis osta ära (y)
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: iz-58

Postitus Postitas kakuke »

Mis pauku Sa poest 16´le ei leia, et ise laadima peaksid seetõttu?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: iz-58

Postitus Postitas duma »

Paar teemat tagasi just oli arutlusel see, kas on mõtet vanemat pyssi osta v mitte.
Igatahes saad hea hinnaga võta ära käi aasta/kaks saad targemaks ja aru millist pyssi järgmiseks tahad kui yltse tahad. Ple mõtet kuulata inimesi kes ajavad sellist juttu, et kasutatud relv on pask ja ei kõlba kuskile. Ei ela me enam mingil imeajal, kus kui asi myygis sis ilmselgelt on asi defektiga.
16 kaliibrile pole moona????Kus kandis sa elad, et ei ole. Sellele kõik olemas ju.
duo on parem
Taniel
Postitusi: 18
Liitunud: N Sept 14, 2006 10:30 pm

Re: iz-58

Postitus Postitas Taniel »

Tõesti vabandan.Mötlesin,et 16kaliibrile pole poest kartetse saada,aga just uurisin ja täiesti olemas kartetsid.Vabandust vale info pärast.
tups
Postitusi: 63
Liitunud: E Sept 20, 2010 4:35 pm

Re: iz-58

Postitus Postitas tups »

See igati hea ja sobiv relv.On omalgi see mitukümmend aastat kasutuses olnud ja ka edaspidi.Moona on saada küll.Ja arvamus ,et pole vene relvaga midagi teha on ikka vale küll.Asi ikka persoonis kes seda kasutab.
Vasta