Lähen.

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Lähen.

Postitus Postitas gunnar »

Inks kirjutas:Mkmmm, läbi binokkli, aga see madin kui põdrad tulid..huuh ma suutsin vaevu oma erutust varjata :mrgreen:


Noored tüdrukud erutusseisundis vanu jahimehi ei ehmata !
TRG
Postitusi: 284
Liitunud: L Apr 23, 2011 8:36 pm

Re: Lähen.

Postitus Postitas TRG »

Ei tea mis siis veel saab kui näed/kuuled seakarja tulemas :roll: :lol: :lol: .
Õnne peab olema
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Lähen.

Postitus Postitas Olgerd »

Inks kirjutas:Mkmmm, läbi binokkli, aga see madin kui põdrad tulid..huuh ma suutsin vaevu oma erutust varjata :mrgreen:

Naistel kergem seda erutust varjata. :lol: :lol:
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Lähen.

Postitus Postitas Välek »

Inks kirjutas:Mkmmm, läbi binokkli, aga see madin kui põdrad tulid..huuh ma suutsin vaevu oma erutust varjata :mrgreen:
Tubli tüdruk! Noored jahimehed võivad liiga kergekäeliselt paugutama hakata sellises olukorras. :? :lol:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Lähen.

Postitus Postitas kakuke »

Välek kirjutas:
Inks kirjutas:Mkmmm, läbi binokkli, aga see madin kui põdrad tulid..huuh ma suutsin vaevu oma erutust varjata :mrgreen:
Tubli tüdruk! Noored jahimehed võivad liiga kergekäeliselt paugutama hakata sellises olukorras. :? :lol:

Ja vanad ei pruugi üldse selle pauguni jõuda? Jama nende jahimeestega, jahinaistega õnneks selliseid jamasid pole. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
muretujaan
Postitusi: 11
Liitunud: N Nov 10, 2011 1:38 pm

Re: Lähen.

Postitus Postitas muretujaan »

Ma lähen ka varsti koolitusele! :D 8)
Kasutaja avatar
Inks
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 09, 2011 12:54 am

Re: Lähen.

Postitus Postitas Inks »

Seakarja pole ma veel näind, kuid usun, et ka siis on ühelt jalalt hüppamine garanteeritud :mrgreen:

Saan Harjumaa meeste seltsi ning usun, et mehed koolitavad mu kenasti välja, püss jääb esialgu soetamata :M

Hõhhh kui põnev see jahitamine ikka on, ma nii maru rahul, et tehtud sai (y)
Hunting and fishing the only reasons I like to wake up early....
lellopoiss
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm

Re: Lähen.

Postitus Postitas lellopoiss »

Tore lugeda , et ka naisjahimehi juurde tuleb / tekib :).
Nii , aga ka üks küsimus .
Seoses jahitunnistuse taotlemisega, tegemisega .
Nii , et saares siin hakkab hakkab ka see koolituste värk , ja 16 märtsil on esimene koolitus aga , mida ma peaksin ennem läbi vaatama ja lugema kui sinna lähen ? :M
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Lähen.

Postitus Postitas baddmann »

Ma julgeksin arvata, et noorjahimeeste koolituse esimesse tundi minnes ei olegi otsest kohustust või vajadust midagi juba ette selgeks õppida. Koolitus ju selleks ongi, et võtta n.ö täiesti nullist noor (teinekord ka enam mitte niiväga noor) inimene ja teha temast .... noor jahimees :). Kui Sul materjalid ja Jahiraamat jms endal olemas, siis oled Sa nendega ilmselt juba nagunii vähemal või rohkemal määral tutvunud, nii on Sul juba väike eelis teiste ees olemas, kes seda teinud ei ole.

Jõudu,

BM
lellopoiss
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm

Re: Lähen.

Postitus Postitas lellopoiss »

Selge :D

Tänud .
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: Lähen.

Postitus Postitas Pauli »

Ai baddmann, kas sa siis ei tea, et hiljaaegu võeti vastu uus määrus, mille kohaselt esimeses koolitusetunnis tehakse sissejuhatuseks kohe suur eksam. Need kes isase ja emase jänese jälgedel vahet teha ei mõista kupatatakse kohe koju ja raha tagasi ei maksta.
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Lähen.

Postitus Postitas baddmann »

mosse kirjutas:Ai baddmann, kas sa siis ei tea, et hiljaaegu võeti vastu uus määrus, mille kohaselt esimeses koolitusetunnis tehakse sissejuhatuseks kohe suur eksam. Need kes isase ja emase jänese jälgedel vahet teha ei mõista kupatatakse kohe koju ja raha tagasi ei maksta.


Vähemalt on 50:50 šanss läbi saada.

BM

P.S. Mosse, oli ju nii et isase jänese jälgedel on kollane laik iga teele ettejuhtuva posti vms ääres, emase jälgedel aga AINULT istumisasendis tagajalgade jälgede vahel ? ;)

bm
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Lähen.

Postitus Postitas aivar00 »

tsiteerin:
P.S. Mosse, oli ju nii et isase jänese jälgedel on kollane laik iga teele ettejuhtuva posti vms ääres, emase jälgedel aga AINULT istumisasendis tagajalgade jälgede vahel ? ;)

Näed sain kah targemaks :oops:

Raplamaal olla küsitud kuhu kährik pesa teeb? Kes ei teadnud, et puu otsa, see koju ka saadeti :lol: :lol: :lol: .
ikka lõbusalt
valgeronk
Postitusi: 316
Liitunud: L Sept 12, 2009 10:22 am

Re: Lähen.

Postitus Postitas valgeronk »

Kõige lihtsam,võtad püksist riista,asetad jälje sisse,kui jäigastub,tegemist emajänesega,kui ei jäigastu,tegemist isajänesega.Nii lihtne see ongi?
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: Lähen.

Postitus Postitas kalur »

Aga kuidas naised peaks vahet tegema?
Vasta