Kuhu jahiseltsi astuda?

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Kasutaja avatar
Inks
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 09, 2011 12:54 am

Re: Kuhu jahiseltsi astuda?

Postitus Postitas Inks »

Hõhh leidsin seltsi kellele pinget pakun, esialgu soovitakse lauataga juttu puhuda ja kutsutakse metsaga tutvuma ja kaasa jooksma, ei ole enam sellist asja, et tulen ja nõuan seltsi mis mulle lähim, parim jne. Ootan oma kohutmist !!!

Edu mulle, et sisse pääseksin :P , poole jalaga olen juba sees (y)
Hunting and fishing the only reasons I like to wake up early....
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Kuhu jahiseltsi astuda?

Postitus Postitas TiitR »

Inks kirjutas:Hõhh leidsin seltsi kellele pinget pakun, esialgu soovitakse lauataga juttu puhuda ja kutsutakse metsaga tutvuma ja kaasa jooksma, ei ole enam sellist asja, et tulen ja nõuan seltsi mis mulle lähim, parim jne. Ootan oma kohutmist !!!

Edu mulle, et sisse pääseksin :P , poole jalaga olen juba sees (y)

Eks see nii olegi jah. Kohe-kohe saab jahihooaeg otsa ja algab enesepoolt vastupanustamise aeg loodusele tagasi - liha ju ei saa, kuid samas jätkub loomade lisasöötmine, sihtide puhtaks raiumine, pukkide kohendamine jms :wink: . On meilgi selliseid "jahimehi" kes jätavad selle töö jällegi nedne poiste kanda, kes seda siiani niikui nii tegid 8) Aga Inx, nüüd ongi sul väga hea võimalus end teostada ja võita usaldust jahimeeste silmis, kõige taolisega tegeledes....ja siis võibolla ootab sind ees juba sügisene põdrajaht! :D
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Kuhu jahiseltsi astuda?

Postitus Postitas Ahto Kattai »

TiitR kirjutas:
Inks kirjutas:Hõhh leidsin seltsi kellele pinget pakun, esialgu soovitakse lauataga juttu puhuda ja kutsutakse metsaga tutvuma ja kaasa jooksma, ei ole enam sellist asja, et tulen ja nõuan seltsi mis mulle lähim, parim jne. Ootan oma kohutmist !!!

Edu mulle, et sisse pääseksin :P , poole jalaga olen juba sees (y)

Eks see nii olegi jah. Kohe-kohe saab jahihooaeg otsa ja algab enesepoolt vastupanustamise aeg loodusele tagasi - liha ju ei saa, kuid samas jätkub loomade lisasöötmine, sihtide puhtaks raiumine, pukkide kohendamine jms :wink: . On meilgi selliseid "jahim.......:D

Ja kui nüüd tõsiselt järel mõelda,kas sellel noorukesel tüdrukul/poisil on resurssi kõige sellega tegeleda,mida me siin temalt oma vaimusilmas ootame ja loodame:M Kindlasti eeldab see peale tahtmise sõiduvahendi olemasolu ja mida kõike veel.Kindlasti on tunduvalt kergem neil ,kellel pereliige v mõni hea sõber samu radu tallab.On igati tervitatav,kui selline jahtkond leidub,kes noortega viitsib tegelda ja ma tahaks loota ,et sealt ka talle konkreetne tugiisik määratakse.Määratakse ei ole vist küll õige sõna,inimene peab ikka ise tahtma ,kõik need sunniviisil asjad ei kipu hästi välja tulema.Ühesõnaga tahan öelda ,et peaks leiduma inimene ,kes tollest noorest jahimehe teeks.Meenutades enda alustamist,vedas minul küll selles suhtes kõvasti ja olen siiani sellele mehele tänulik,olgu muld talle kerge.
Edu Inksile!
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Kuhu jahiseltsi astuda?

Postitus Postitas TiitR »

kult kirjutas:
TiitR kirjutas:
Inks kirjutas:Hõhh leidsin seltsi kellele pinget pakun, esialgu soovitakse lauataga juttu puhuda ja kutsutakse metsaga tutvuma ja kaasa jooksma, ei ole enam sellist asja, et tulen ja nõuan seltsi mis mulle lähim, parim jne. Ootan oma kohutmist !!!

Edu mulle, et sisse pääseksin :P , poole jalaga olen juba sees (y)

Eks see nii olegi jah. Kohe-kohe saab jahihooaeg otsa ja algab enesepoolt vastupanustamise aeg loodusele tagasi - liha ju ei saa, kuid samas jätkub loomade lisasöötmine, sihtide puhtaks raiumine, pukkide kohendamine jms :wink: . On meilgi selliseid "jahim.......:D

Ja kui nüüd tõsiselt järel mõelda,kas sellel noorukesel tüdrukul/poisil on resurssi kõige sellega tegeleda,mida me siin temalt oma vaimusilmas ootame ja loodame:M Kindlasti eeldab see peale tahtmise sõiduvahendi olemasolu ja mida kõike veel.Kindlasti on tunduvalt kergem neil ,kellel pereliige v mõni hea sõber samu radu tallab.On igati tervitatav,kui selline jahtkond leidub,kes noortega viitsib tegelda ja ma tahaks loota ,et sealt ka talle konkreetne tugiisik määratakse.Määratakse ei ole vist küll õige sõna,inimene peab ikka ise tahtma ,kõik need sunniviisil asjad ei kipu hästi välja tulema.Ühesõnaga tahan öelda ,et peaks leiduma inimene ,kes tollest noorest jahimehe teeks.Meenutades enda alustamist,vedas minul küll selles suhtes kõvasti ja olen siiani sellele mehele tänulik,olgu muld talle kerge.
Edu Inksile!

Ressurssi? :shock: No krt, niipalju seda poissi/tüdrukut ikka on, et kokkulepitud ajaks kodutrepile viitsib tulla, kust ta peale korjatakse ja nimetatud töödel rakendatakse kui abikäsi!
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: Kuhu jahiseltsi astuda?

Postitus Postitas smtasku »

Eks meilgi aegajalt käib soovijaid seltsi liikmeks saada. Aasta tagasi ka paar noort mees tegid avalduse. Sai õeldud, et käige kaasas, võtke ühistest üritustes osa jne, kodulehel kogu teave üleval. Pole kumbki kordagi nägu näidanud, aasta lõpupoole üks neist siis küsis, et kas nad on vastu võetud. No mida sa oskad sellise asja peale kosta! :VS

Noored jahimehed ja -naised, olge ise aktiivsed, küll teid selle järgi hinnatakse! Isegi siis kui algul asi vähe lootust annab. Usun, et enamus jahiseltse ei ütle ära, kui keegi vabatahtlikult ajusse müttama kipub.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
Vasta