TOZ-57K

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Vasta
wakk
Postitusi: 13
Liitunud: T Okt 25, 2011 8:21 pm

TOZ-57K

Postitus Postitas wakk »

Mida teate ja mida arvate sellest relvast,Eestis vist suht haruldane?
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: TOZ-57K

Postitus Postitas peepk »

Raamat ütleb, et tiiru ja jahipüss TOZ 57k-1C. On sul se 1C kah markeeringus? Kirjutab veel, et kestab jupi kauem, kui TOZ 34 tänu mingitele nukkadele, mis rauda ja lukukoda omavahel seovad. See paar rida minu arvates, kogu oluline inf antud mudeli kohta, mille suutsin leida.
Kasutaja avatar
Lauzy
Postitusi: 72
Liitunud: N Dets 04, 2008 5:58 pm

Re: TOZ-57K

Postitus Postitas Lauzy »

Mul täitsa selline relv olemas (TOZ 57k-1C) tegemist kaarraja relvaga raua otsas on tugev lehter, et lähedalt haavlivihk suurem oleks, compakit saab lasta aga kaevikus jääb teine pauk suht h6redaks :roll:
Metsast oled sa võetud ja metsa pead sa saama...
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Re: TOZ-57K

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Näh jah, TOZ-57K-1C oli kunagi minu esimene sportrelv millega lasin lendmärke. MC omanikud kutsusid seda püssi siis "tossiraipeks" aga lasin temast mingi 3000-4000 märki ja õppisin Rocca-Al Mare tiirus treener Bobrovi käe all laskma. Alumine raud lasi normaalselt, ülemine raud 50% haavlivihust sihtpunktist allapoole. Kui pärast "tormilist 4000 märki" lagunes alumise raua vedru tegi Volli A. Tartust püssi korda, pani uued vedrud. Vana 2,5 mm Toz vedru asemel pani ligi 3 mm-sed. Vat siis hakkas püss erksalt :lol: t laskma, nagu "noor Perazzi"! :roll: Sobib küll! (y)
Olavi Kool
Postitusi: 663
Liitunud: K Mär 03, 2004 10:03 am

Re: TOZ-57K

Postitus Postitas Olavi Kool »

selline asjake ta on nagu juuresoleval lingil, tapid mis raua ja koja vahel ka ilusti näha. sisemiselt ehitus nagu TOZ 34. Sõbre püssile sättisingi 34-ja päästikud külge, temale ühe päästiku variant ei meeldinud

http://talks.guns.ru/forum/203/475049.html
naised saunas rääkisid
Vasta