sileraudne

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: sileraudne

Postitus Postitas annaliisa »

kui teed kellegi teise relvale paralleelloa, siis on sul põhimõtteliselt luba olemas ja kui relva aasta jooksul ei leia siis eksami tulemus kehtivust ei kaota. hiljem kui relva ostad,siis saad päris oma loa. soetusluba kehtib ju 6 kuud ainult, aga saab pikendada.
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
lellopoiss
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm

Re: sileraudne

Postitus Postitas lellopoiss »

et jutt käib siis ikka relvaloast või jahitunnistusest , ? et mida sa mõtled selle all "kui teed kellegi teise relvale paralleelloa, siis on sul põhimõtteliselt luba olemas" : )
TRG
Postitusi: 284
Liitunud: L Apr 23, 2011 8:36 pm

Re: sileraudne

Postitus Postitas TRG »

Jutt käib relvaloast.Kui teed kellegi teise relvale paralleelloa, siis on sul põhimõtteliselt relv olemas :wink: .Selle taotlemiseks pead sa muidugi eelnevalt olema lõpetanud relvaeksami.Rohkem infot saad relvaseaduse 4.peatüki § 31. alt :wink:
Õnne peab olema
lellopoiss
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm

Re: sileraudne

Postitus Postitas lellopoiss »

Et siis põhimõtteliselt peab olema relvaluba juba enne ? :M :roll:
TRG
Postitusi: 284
Liitunud: L Apr 23, 2011 8:36 pm

Re: sileraudne

Postitus Postitas TRG »

Ikka :)
Õnne peab olema
lellopoiss
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm

Re: sileraudne

Postitus Postitas lellopoiss »

:D Selge see , tänud abi eest , nüüd asi vähe selgem mul :D .Ega siis ikka , jään ootama kui 16 saan teen jahitunnistuse , ja siis peab ootama 18 , siis saab relvaloa ;D.Aga senikaua kui 18 saan peab noaga läbi ajama , ise tehtud mul ,nimeks "kuldimunalõikaja".Tglt kord puudub , asi läheb siin ikka teemast väga välja .
:wink:
Kasutaja avatar
Kristjannn
Postitusi: 106
Liitunud: P Apr 26, 2009 7:26 am

Re: sileraudne

Postitus Postitas Kristjannn »

Relvaloa peaks saama 25 aastaselt,18 aastane on ikke suht naga veel!
TRG
Postitusi: 284
Liitunud: L Apr 23, 2011 8:36 pm

Re: sileraudne

Postitus Postitas TRG »

Osade relvaliikide puhul on ju piirang,et peab olema 21 aastat vana,aga ise arvan et 18 aastaselt peaks sileraudset saama juba taotleda :M .(Endal pole üldse vahet,ajus olen niikuinii :lol: :lol: ).
Õnne peab olema
sax
Postitusi: 246
Liitunud: T Nov 09, 2010 3:31 pm

Re: sileraudne

Postitus Postitas sax »

lellopoiss kirjutas:Oke . vabandust et ei teinud korralikult ! Proovin järgmine kord ilusti teha ;) , Aga tekkis 1 küsimus veel . Mul on prillid parem silm-0,5 ja vasak -0.75. Söber rääkis 1 oli lasketiirust kohe minema saadetud , kas minuga võib sama juhtuda ? ? ?

:D :D :D
hakkaks nagu ehale minema esimest korda :mrgreen:
sa ütle igaks juhuks et lased parema silmaga ainult.
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: sileraudne

Postitus Postitas Pauli »

Kristjannn kirjutas:Relvaloa peaks saama 25 aastaselt,18 aastane on ikke suht naga veel!

:shock:
Ja naise manu ei tohiks enne 40 eluaastat trügida ega ju? Muidu narrid tüdriku ära, omal pole veel majalaengi makstud :VS .
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
empudogy
Postitusi: 28
Liitunud: T Dets 26, 2006 2:25 pm

Re: sileraudne

Postitus Postitas empudogy »

mosse kirjutas:
Kristjannn kirjutas:Relvaloa peaks saama 25 aastaselt,18 aastane on ikke suht naga veel!

:shock:
Ja naise manu ei tohiks enne 40 eluaastat trügida ega ju? Muidu narrid tüdriku ära, omal pole veel majalaengi makstud :VS .


Kui inimene on loll, siis ta ei saa seda luba ei 18, ega ka 21 aastasel või kasvõi 40-neselt. loa saavad inimesed, kes on mõistusega. Siis peaks autojuhi lube ka väljastama ju 35-eselt. relvaga oled sa koos umbes 2 päeva nädalas, autoga aga 7. Ohtlikud on mõlemad. Ise tegin relvaloa(jahi), kui olin 18 ja ei ütleks küll, et oleks seda valesti kasutanud oma "rumalusest" vaid ainult Sihtotstarbeliselt.

Siledaraudne on noorele mehele väga hea relv. õpetab hiilimist ja palju kannatust.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: sileraudne

Postitus Postitas aivar00 »

Kui küsida tohib - kui vana Kristjannn ise on? Miskipärast jutust tundub, et samasugune naga :lol: :lol: :lol:
Äkki keelaks üldse tulirelva omamise õiguse ära, seejärel ka jahipidamise jne. :lol: :lol: :lol:
Minu seisukoht on, et mida nooremalt suvalise asjaga tegelema hakatakse seda kiiremini paremad "oskused" saadakse. Olge selleks siis relva kasutamine või ka naise "näppimine" :lol:
Hiljuti lugesin kuskilt artiklit, et õige sex pidavat algama alles kas oli mitte 70-selt :lol: .
Seda nüüd küll uskuda ei tahaks, aga julgen väita, et mida vanemaks saad seda paremaks läheb :lol: :lol: :lol: ehk siis teisisõnu - HARJUTAMINE TEEB MEISTRIKS.
See suva millise tegevuse puhul :lol: . Võtke kasvõi koprakatkud Kakuke ja Feen oma neljajalgsete (vabandust vist ikka viiejalgsete) sõpradega.
ikka lõbusalt
Vasta