Nuga

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Kasutaja avatar
Kotkaküüs
Postitusi: 20
Liitunud: R Juun 20, 2008 2:55 pm

Re: Nuga

Postitus Postitas Kotkaküüs »

Kas on võimalik kuidagi plähmerdajatele mingi piirang kah siin peale panna.Kui sa LELLOPOISS tahad nii hirmsasti kirjutada ja kommenteerida siis on sellejaoks olemas meil muud suhtlus portaalid.Katsu natuke olla :VS
lellopoiss
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm

Re: Nuga

Postitus Postitas lellopoiss »

Ok.
pano
Postitusi: 150
Liitunud: E Veebr 01, 2010 9:43 pm

Re: Nuga

Postitus Postitas pano »

Minu meelest pole selles midagi halba ,et inimene hakkamist täis on. Las küsib ja saab vastuseid eks nii peabki õppima. Pärast saab veel mingi lollusega hakkama kuna ei julgenud küsida.
Koertega on jaht!!!
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: Nuga

Postitus Postitas hendrik »

pano kirjutas:Minu meelest pole selles midagi halba ,et inimene hakkamist täis on. Las küsib ja saab vastuseid eks nii peabki õppima. Pärast saab veel mingi lollusega hakkama kuna ei julgenud küsida.


Õige jutt - las noor küsib. Enne peaks aga noor natuke koolis käima ja kirjutamise selgemaks õppima, selline tekst nagu eelnavalt kirjas muu nime kui "plähmerdamine" ei kannata.

Kui kirjavärk kohe kribades üle jõu käib, siis võib oma mõtteid ju natuke lihtsamate sõnadega ja läbi mõeldes-üle lugedes üles tähendada.

Pildilt oli kohe aru saada, et "hirvemaovõtuteraga" tegu. Kui mõne meistri käest nõu saada, võib mõni järgmine puss päris asjalik olla.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Nuga

Postitus Postitas kakuke »

Ja ei teeks paha, kui eelnevalt kodus uurida, et mis jutte küla peal räägitakse ja mida mitte ehk mis jutud metsa võiksid jääda..
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
lellopoiss
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm

Re: Nuga

Postitus Postitas lellopoiss »

Ei leia mitte , vöi jääb asi kahe silmavahele , aga kuhu ma vöiks oma ühest teises noast teema teha ???
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Nuga

Postitus Postitas baddmann »

lellopoiss kirjutas:Ei leia mitte , vöi jääb asi kahe silmavahele , aga kuhu ma vöiks oma ühest teises noast teema teha ???


On's su noad tõesti NII väärtuslikud, et kõigist peab eraldi teema olema tehtud ? ;)

BM
lellopoiss
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm

Re: Nuga

Postitus Postitas lellopoiss »

EI!Seega vöin siia oma teise noa pilte ka panna?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Nuga

Postitus Postitas kakuke »

lellopoiss kirjutas:EI!Seega vöin siia oma teise noa pilte ka panna?

Aga palun. :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: Nuga

Postitus Postitas vallo »

Mis te sellest noast vahite, neid foorumis siin na''htud palju, ilusaid ja va''hem ilusaid. Vaadake parem tuppe, neid siin olnud ka vanadelt tegijatelt lausa nilbeid,a'la ranitsast tehtud, Sellel tagasihoidlikul pildil tundub see tupp suht viisakas olema.

P.S Kui vaja saan noameistrile saata paari kilo jagu tera materjali,millest nii mo''nedki noad teinud kasutaja 22lr. Et ikka ka''sito'o' areneks ja nugasid ei tehtaks plekist.
Tormis
Postitusi: 290
Liitunud: N Juul 08, 2010 4:40 pm

Re: Nuga

Postitus Postitas Tormis »

baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Nuga

Postitus Postitas baddmann »

Tormis kirjutas:Vallo, see on Mora jahinoa tupp http://www.moraofsweden.se/index.php?cid=320&ssel=14


Tõsi ka või ? :D

BM
Tormis
Postitusi: 290
Liitunud: N Juul 08, 2010 4:40 pm

Re: Nuga

Postitus Postitas Tormis »

BM. :lol: :VS :lol: :VS (b) (y)
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Nuga

Postitus Postitas kakuke »

Vallo ikka nilbe poiss, kogu aeg tal jutt käib ühte auku. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: Nuga

Postitus Postitas vallo »

Nujah, ikka tuppe ja tupest välja. Mis ma lihtne maapoiss sellest asjast ikka tean. Aga niimoodu ennast võõraste sulgedega ehtida ei ole küll ilus. Tundub et siis ikkagi laialtlevinud käsitöönduslikud tuped ongi ranitsakvaliteedis, mõnede väga ilusate eranditega loomulikult.
Vasta