Õhkrelva kasutuselevõtt jahis.

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
lellopoiss
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm

Re: Õhkrelva kasutuselevõtt jahis.

Postitus Postitas lellopoiss »

TiitR mine sa tea jah, äkki ongi nii võimalik :D See seal jah imelik, et teised sead jäid sinna veel sööma, ju ta siis ikkagi nii vaikne :M
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Õhkrelva kasutuselevõtt jahis.

Postitus Postitas puugi »

Kas ei ole tegu aias olevate kodusigadega? :D Mina panustaks hoopis odale!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Õhkrelva kasutuselevõtt jahis.

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Tavaliselt kasutatakse võimsatel õhukatel summutit,ja kuna kuuli algkiirus on ka alla helikiiruse ei käi ka seda helikiiruse ületamise litakat.
Kasutaja avatar
Räven
Postitusi: 176
Liitunud: K Sept 28, 2011 9:30 pm

Re: Õhkrelva kasutuselevõtt jahis.

Postitus Postitas Räven »

Meerikamaal ongi sellised sead metsas, eriti lõuna pool. Ju nad on laudast kunagi plehku pannud ja kui süüa on miks nad ei peaks sigima. Videotes küll meile tuttava välimusega sigu pole näinud seal.
Ei usu, et seal suurt pauku üldse on, plahvatust e toimu ju.
aberukk
Postitusi: 97
Liitunud: P Dets 18, 2011 2:26 pm

Re: Õhkrelva kasutuselevõtt jahis.

Postitus Postitas aberukk »

Kunagi sai ka mingi diana nimeline õhukas ostetud ja se paneb küll aegajalt sellise litri nagu spodikas,seega vaikusest pole juttugi.Mulle jääb ka mõistmatuks mis imevääl need sead seal paigale jäid ,pakuks ka et pool kodustatud.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Õhkrelva kasutuselevõtt jahis.

Postitus Postitas Ahto Kattai »

aberukk kirjutas:Kunagi sai ka mingi diana nimeline õhukas ostetud ja se paneb küll aegajalt sellise litri nagu spodikas,


Vot see "litter",käibki siis kui kasutad kergeid kuule ,või määrid mansetti ja tekkib diisli efekt,ning kuul ületab helikiiruse.(c 330m/s) Kes kasutavad võimsaid õhuga laetavaid õhukaid saavad aru millest jutt.Kui litakat ei käi võite kiirusemõõtjaga kontrollida,et kuuli kiirus jääb alla helikiiruse.
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: Õhkrelva kasutuselevõtt jahis.

Postitus Postitas vallo »

Ma kunagi oma vanasse usssr 1964 toodetud õhukasse eetrit proovisin selle diisliefekti saavutamiseks.
Vasta