Jahiraamat

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
surma
Postitusi: 2
Liitunud: T Mär 13, 2007 7:23 pm

Jahiraamat

Postitus Postitas surma »

ega mõnel pärnakal ei juhtu T. Randvere Jahiraamatut olema. kuna poodidest ei saa ja raamatukogud kah tühjad, äkki keegi oleks nõus kursuste ajaks laenama?
quentin
Postitusi: 72
Liitunud: L Jaan 20, 2007 11:13 am

Postitus Postitas quentin »

mine küsi Apollost
Kasutaja avatar
villuvih
Postitusi: 112
Liitunud: E Juun 14, 2004 8:09 am

Postitus Postitas villuvih »

Tõsi jah et raamatupoed tühjad. Aga waldus on
Metsline
Postitusi: 55
Liitunud: K Mär 14, 2007 5:54 pm

Postitus Postitas Metsline »

Kas siis kirjastuses pole enam? ene.ee ise küll tellisin sealt
Metsline
Postitusi: 55
Liitunud: K Mär 14, 2007 5:54 pm

Postitus Postitas Metsline »

Praegu igatahes veel oli, just vaatasin
kormoran
Postitusi: 183
Liitunud: E Dets 11, 2006 10:01 pm

Postitus Postitas kormoran »

Just vaatasin, et on läbi müüdud.
Metsline
Postitusi: 55
Liitunud: K Mär 14, 2007 5:54 pm

Postitus Postitas Metsline »

vaata veel - loodusteadused, esimene trükk küll läbi, kuid teisel on ju hind juures.
priitorm
Postitusi: 72
Liitunud: N Aug 21, 2008 11:06 am

Re: Jahiraamat

Postitus Postitas priitorm »

Kas kellelgi on müüa Jahiraamatut? Kui on, siis saatke palun privaatsõnum.
Kõik poed (ka Waldu ja ene.ee) ning ka raamatukogud on tühjad.
Raud
Postitusi: 96
Liitunud: E Sept 15, 2008 12:36 pm

Re: Jahiraamat

Postitus Postitas Raud »

Minul on see raamat olmeas :D
Väga huvitav on selle raamatu saamisviis. Nimelt läksin Tallinnasse raamatukokku laenutama jahiraamatut( oli mingi vana Vene ajal tehtud). Lõin siis jahiraamatu letti ja raamatukogujuhataja ütleb: "Oota siin, mul on sulle üks pakkumine". Mina jäin kohmetult sinna seisma ja mõne hetke pärast tuleb juhataja tagasi tutt uus Jahimees käes ning ütleb: "Mitte keegi pole siit raamatukogust mitte kunagi jahiraamatut laenutanud. Näe, võta see uus Jahiraamat endale, see on kingitus meie poolt." Mina jummala jahmunud ja võtan raamatu vastu. Käin niigi harva raamatukogudes ja kui käin sis kingitakse veel raamatuid kah :lol: Raamat on väga hea ja soovitan kõigile! :P
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Jahiraamat

Postitus Postitas TiitR »

Raud kirjutas:Minul on see raamat olmeas :D
Väga huvitav on selle raamatu saamisviis. Nimelt läksin Tallinnasse raamatukokku laenutama jahiraamatut( oli mingi vana Vene ajal tehtud). Lõin siis jahiraamatu letti ja raamatukogujuhataja ütleb: "Oota siin, mul on sulle üks pakkumine". Mina jäin kohmetult sinna seisma ja mõne hetke pärast tuleb juhataja tagasi tutt uus Jahimees käes ning ütleb: "Mitte keegi pole siit raamatukogust mitte kunagi jahiraamatut laenutanud. Näe, võta see uus Jahiraamat endale, see on kingitus meie poolt." Mina jummala jahmunud ja võtan raamatu vastu. Käin niigi harva raamatukogudes ja kui käin sis kingitakse veel raamatuid kah :lol: Raamat on väga hea ja soovitan kõigile! :P

Krt. ma olin ükspäev sunnitud pool Tartu linna läbi käima, et lapsele kohustuslikku kirjandust "Sipsiku" nöol soetada, mille ka lõpuks antikvariaadipoest sain 90.- eest...krt. hiljem selgus, et Selveris uus trükk ja 86.- :mrgreen:
Kõige pullim oli aga kiri Lutsu Raamatukogu seinal "Seoses eelarve kärbetega oleme suletud terve nädala" :VS , just siis kui oli lastel koolivaheaeg.
Sry, et jahist kaarega mööda läks, aga raamatu kogemus seegi.
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: Jahiraamat

Postitus Postitas Anti »

Kui osta,siis see roheline "Jahimehe käsiraamat" oleks üsna asjalik ost. Ise ütleks, et parem kui see "Jahiraamat" millest siin juttu on.
http://beta.album.ee/antilaht
Raud
Postitusi: 96
Liitunud: E Sept 15, 2008 12:36 pm

Re: Jahiraamat

Postitus Postitas Raud »

Vot seda sama raamatut ma laenutasingi :lol:
Väga asjalik raamat tõesti.
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Jahiraamat

Postitus Postitas Ain Aavik »

Jahimehe käsiraamatut on veel saada http://vanaraamat.ee/index.php?t_id=39
Ja kes Tartusse trehvab, siis on raekoja platsilt minna paremale - Rüütli tn , kus on üks üllatavalt hea keldripood, mingi antikvariaadi sarnane (sääl on üks asjalik noorhärra müüjaks) võib ka sellest kohast proovida seda rohelist ''Jahiraamtut'' küsida.
Kui pikemalt aega leiab :M , siis peab kätte võtma ja arvutisse sisse skännima PDF-ina, kuid see vajab ikka tublisti aega ja hakkamist. Randveeri raamat on selles suhtes mu jaoks kehvas formaadis, et skännida saab ainult lk haaval (ligi 300 lk servad jäävad üle ülevalt ja alt) ja Randla Jahiraamat mahub küll tervikuna vahele, kuid minu jaoks tulevad siis mängu nüansid, mis on veel enesele selgeks tegemata (teksti keeramine ja raamatuks liitmine :VS :M :M :M ) raamat ise nii 400 lk...
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Jahiraamat

Postitus Postitas sammal.habe »

mina ei saa aru eelkirjutajate väitest, et "Jahimehe käsiraamat" tervikuna parem oleks kui hilisem Jahiraamat.
eelnimetatus ju üsna palju aegunud infot, mis algaja jahihuvilise segadusse viia võib.
priitorm
Postitusi: 72
Liitunud: N Aug 21, 2008 11:06 am

Re: Jahiraamat

Postitus Postitas priitorm »

Olevat plaanimisel vist ka "Jahiraamatu" uus kaasajastatud trükk, millal see ilmub, seda ei tea. Seniks kuluks mõni vanem "Jahiraamat" marjaks ära, kuid need tunduvad kõikjalt otsas olevat.
Vasta