Relva hooldus !

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Vasta
lehtla
Postitusi: 2
Liitunud: T Nov 12, 2013 5:42 pm

Relva hooldus !

Postitus Postitas lehtla »

Kas keegi teab kui palju maksab relva õli ? Ja kas seda ka on Viljandi BALTICHUNTERIS praegu saadaval ?
achtung
Postitusi: 102
Liitunud: E Okt 19, 2009 7:31 am

Re: Relva hooldus !

Postitus Postitas achtung »

kuss sa põrguvaim! kes siis sellist asja kõva häälega ja avalikult küsib. vaata et sa poest seda otsima ei lähe! sellist asja saab ainult kadaka turult althõlma...
Jaanes Partsioja
Postitusi: 134
Liitunud: P Sept 19, 2010 8:34 pm

Re: Relva hooldus !

Postitus Postitas Jaanes Partsioja »

Enne kui sind risti lüüakse soovitan vaadata ülalpool kollast nuppu mille peal kiri:
E-pood, vajuta seda ja alalahtrist relvahooldus leiad õlid ja hinnad ülesse.

Soovitan interneti otsingut kasutada, siis saad ülevaate erinevatest hindadest ja õlidest.

Jõudu.

Lõuapoolikutele : Äkkitse on tõesti hädas! :D
Kasutaja avatar
Inks
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 09, 2011 12:54 am

Re: Relva hooldus !

Postitus Postitas Inks »

Ma ei saa aru. Relva ostmiseks raha on ja siis tulla küsima, palju õli maksab. Maksab mis ta maksab, ega hooldamata nüüd ei jää või jääb ??? Ajuvaba. 50 eurot vot maksab, minu käest saab. :mrgreen: :mrgreen:
Hunting and fishing the only reasons I like to wake up early....
kakk
Postitusi: 66
Liitunud: K Jaan 19, 2011 10:04 pm

Re: Relva hooldus !

Postitus Postitas kakk »

Teema teemaks, aga olen 100% kindel, et selle küsimuse esitamine võttis rohkem aega, kui korralik google otsing oleks võtnud.
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Relva hooldus !

Postitus Postitas duma »

Inks kirjutas:Ma ei saa aru. Relva ostmiseks raha on ja siis tulla küsima, palju õli maksab. Maksab mis ta maksab, ega hooldamata nüüd ei jää või jääb ??? Ajuvaba. 50 eurot vot maksab, minu käest saab. :mrgreen: :mrgreen:

3. Postita ainult siis, kui post sisaldab mingit informatsiooni või midagi huvitavat ka teiste foorumi kasutajate jaoks.
7. Kohustus on austada teisi foorumi kasutajaid.


Muidugi on postituse väärtus küsitav, aga lõõpida selle kallal sobimatu. Või tegi see postitus Inks sul enesetunde paremaks? Said ära panna?
duo on parem
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Relva hooldus !

Postitus Postitas TiitR »

Inks kirjutas:Ma ei saa aru. Relva ostmiseks raha on ja siis tulla küsima, palju õli maksab.

Muuseas, relva ei peagi alati ostma. Mõnikord "kukub" relv sülle näiteks pärandina, vms... :wink:
Kasutaja avatar
Inks
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 09, 2011 12:54 am

Re: Relva hooldus !

Postitus Postitas Inks »

Asi pole ära panemises või minu enesetunde parandamises. Foorum ongi selleks, et küsimusi esitada, AGA, kas KÕIKE jooksvat tuleb pärida. Varsti foorum mingit jura täis, a'la millisest otsast püssirihma pingutada.

Ei hakka nüüd minu kallal ilkuma :mrgreen: .
Hunting and fishing the only reasons I like to wake up early....
ürgmees
Postitusi: 69
Liitunud: R Juul 24, 2009 7:26 am

Re: Relva hooldus !

Postitus Postitas ürgmees »

Kui püksirihma pingutad keskelt, siis oleks loogiline, et püssirihma pingutad ka keskelt:)
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Relva hooldus !

Postitus Postitas Beretta »

Ega see ei ole vene kroonu, kus iga pool aastat kauem teeninud Mõkola nõudis, et teda peab austama, sest ta on: 1) jefreitor 2) teeninud juba terve aasta 3)kultuurne inimene ( käinud 8 aastat koolis) .
Austus tuleb ära teenida.
Grumpy old man
Reinz
Postitusi: 134
Liitunud: E Nov 26, 2012 10:58 am

Re: Relva hooldus !

Postitus Postitas Reinz »

http://www.baltoil.ee/x-1r-tooted/show- ... ant-id-16/

Kas seda ka keegi kasutab? Kas siis puhastamiseks, või lausa 3:1 es, nagu etiketil kirjas. Pudelil siis kirjas, et puhastab, määrib ja kaitse .
https://reinufoto.wordpress.com/
Vasta