suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Kasutaja avatar
Lauri Tamm
Postitusi: 45
Liitunud: P Juun 03, 2012 2:18 pm

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas Lauri Tamm »

Suitsupakk laskmise hindamiseks pole just parim vahend kuna see rajakas ju nelja kandiline, märklehel on ideaalne tabamisala siiski ümmargune :wink:
22LR
Postitusi: 358
Liitunud: R Mär 04, 2005 12:34 pm

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas 22LR »

Äkki keegi 9,3-e fännidest on sama harjutust oma "kahurist" proovinud ja julgeb siin ka kommenteerida tulemusi(või hoopis tagajärgi a`la akadeemik Lippmaa). :M
Alati on rohkem kui 2 võimalust!
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas Välek »

Otse loomulikult, kui nii lahkelt küsitakse. Skanneerin ka tulemused, kui kahurist lastud.
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas plaaster »

Lauri Tamm kirjutas:Suitsupakk laskmise hindamiseks pole just parim vahend kuna see rajakas ju nelja kandiline, märklehel on ideaalne tabamisala siiski ümmargune :wink:

Ehk siis konservikarp :D
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas jahe »

22LR kirjutas:Äkki keegi 9,3-e fännidest on sama harjutust oma "kahurist" proovinud ja julgeb siin ka kommenteerida tulemusi(või hoopis tagajärgi a`la akadeemik Lippmaa). :M

Siin foorumis on päris pikalt vaieldud 9,3 või mõni muu tummisem kaliiber vs tongipüssi mehed :lol: Et kumb siis tapab paremini ja kumb jätab rohkem raipeid metsa.Seoses sellega tekkis mul jabur mõte sõbralikult mõõtu võtta näiteks 100m tiirus jooksvat põtra ,kaliiber alates 9,3 vs tongipüssimehed.Minimaalselt võiks vastaseisus olla viis võistlejat,10 lasku per kärss :).Arvesse läheb kumbagi võistkonna punktide summa,kusjuures iga 0 tähendab seda et põder on raibe :(.Mul on ikka olnud niisugune haiglane arusaamine,kes saab tiirus pihta saab ka metsas,vastupidi on pisut kaheldav :).
243win
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Jahe ,olen käsi ,kui punti võtad! :) ja kui juba......,siis mõnele 200m pealt kitsele kaela laskjale viskaks ka kinda! :)
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas andrus »

jahe kirjutas:
22LR kirjutas:Äkki keegi 9,3-e fännidest on sama harjutust oma "kahurist" proovinud ja julgeb siin ka kommenteerida tulemusi(või hoopis tagajärgi a`la akadeemik Lippmaa). :M

Siin foorumis on päris pikalt vaieldud 9,3 või mõni muu tummisem kaliiber vs tongipüssi mehed :lol: Et kumb siis tapab paremini ja kumb jätab rohkem raipeid metsa.Seoses sellega tekkis mul jabur mõte sõbralikult mõõtu võtta näiteks 100m tiirus jooksvat põtra ,kaliiber alates 9,3 vs tongipüssimehed.Minimaalselt võiks vastaseisus olla viis võistlejat,10 lasku per kärss :).Arvesse läheb kumbagi võistkonna punktide summa,kusjuures iga 0 tähendab seda et põder on raibe :(.Mul on ikka olnud niisugune haiglane arusaamine,kes saab tiirus pihta saab ka metsas,vastupidi on pisut kaheldav :).


Ja mida sellise võistluse tulemusest peab järeldama peale mehe laskeoskuse??

Siis peaks juba "tehis võsa" enne rada tekitama ja märgi külge geeli või mis iganes kuubiku kah aretama.
Viimati muutis andrus, E Jaan 06, 2014 9:02 pm, muudetud 1 kord kokku.
jahismurf
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas puugi »

See kes osa ei võta on automaatselt praalija! (b)
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas jahe »

andrus kirjutas:
jahe kirjutas:
22LR kirjutas:Äkki keegi 9,3-e fännidest on sama harjutust oma "kahurist" proovinud ja julgeb siin ka kommenteerida tulemusi(või hoopis tagajärgi a`la akadeemik Lippmaa). :M

Siin foorumis on päris pikalt vaieldud 9,3 või mõni muu tummisem kaliiber vs tongipüssi mehed :lol: Et kumb siis tapab paremini ja kumb jätab rohkem raipeid metsa.Seoses sellega tekkis mul jabur mõte sõbralikult mõõtu võtta näiteks 100m tiirus jooksvat põtra ,kaliiber alates 9,3 vs tongipüssimehed.Minimaalselt võiks vastaseisus olla viis võistlejat,10 lasku per kärss :).Arvesse läheb kumbagi võistkonna punktide summa,kusjuures iga 0 tähendab seda et põder on raibe :(.Mul on ikka olnud niisugune haiglane arusaamine,kes saab tiirus pihta saab ka metsas,vastupidi on pisut kaheldav :).


Ja mida sellise võistluse tulemusest peab järeldama peale mehe laskeoskuse??

Siis peaks juba "tehis võsa" enne rada tekitama ja märgi külge geeli või mis iganes kuubiku kah aretama.

Nagu öeldud oleks tegu eelkõige sõbraliku mõõduvõtuga,pärast võiks ju kuskil mingi olemine olla (b) (b) (b) .Kindlasti näitab see ka laskeoskust ja kontrolli oma relva üle.Ega siis 9,3 mehed saa metsas põdrale p.....se lasta ja tongipüssi mehed peavad eriti hoolsad olema :D ja lõpuks on ju võimalused võrdsed.
Ahto sina oled kindlasti tiimis kui asjaks läheb :) ja eks teisedki ole omad järvamaa tongipüssarid :) tavalised lihtsad jahimehed.
243win
kormoran
Postitusi: 183
Liitunud: E Dets 11, 2006 10:01 pm

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas kormoran »

Sellisest mõõduvõtmisest võtaks isegi osa.
Kasutaja avatar
Priidik Õun
Postitusi: 164
Liitunud: N Dets 20, 2007 11:00 pm

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas Priidik Õun »

Võtaks ka hea meelega 9,3+poolel osa !
Kui hobu on surnud on tark sadulast maha tulla.
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas Välek »

jahe kirjutas:....Seoses sellega tekkis mul jabur mõte sõbralikult mõõtu .....
Pole see mõte midagi jabur :), foorumi jahte ju korraldatakse, võib vereta jahti ka teha. Ise tulen hea meelega, raudselt saan "klohmi" osavamatelt, aga see pole oluline :lol:. . Kevadel/suvel võiks selle ürituse teha, kui võimalik ja huvilisi on.
Viimati muutis Välek, E Jaan 06, 2014 11:27 pm, muudetud 1 kord kokku.
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas Välek »

Andruse jutu põhjal tekkis mõte, et samal üritusel võiks korraldada võsa ja heina /vilja katsed erinevatele kaliibritele :roll:
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas gunnar »

Välek kirjutas:Andruse jutu põhjal tekkis mõte, et samal üritusel võiks korraldada võsa ja heina /vilja katsed erinevatele kaliibritele :roll:


Ja päeva lõpuks esinevad Andrus ja Jyri meelelahutusliku diskussiooniga teemal "mu vestluspartner on sügavalt rumal inimene" :D
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: suitsupakk, 10/10, 100m, käe pealt, seistes

Postitus Postitas Feen »

:D
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Vasta