Külalis jahimees

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Külalis jahimees

Postitus Postitas honkomees »

greenhorn kirjutas:Ilmselt on paljud paberitega nooremad kütid maalt parema palga pärast linna või selle lähedale kolinud. ...
meil mitmed lausa väljamaal tööl, kui kodus käivad, siis ka jahil, aga seda ju mõned korrad aastas.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Preester
Postitusi: 112
Liitunud: R Okt 24, 2014 10:37 pm

Re: Külalis jahimees

Postitus Postitas Preester »

Ma vastupidi. Kolisin Tallinnast maale. Tööl käin küll veel Tallinnas aga mitte väga kaua...
лошадь, трубку и жену, я не дам никому!
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Külalis jahimees

Postitus Postitas Välek »

Proovisin igatepidi, kuid ei leidnud teemakohast venekeelset teemat. :roll: Ehk on keelebarjäär probleemiks kollektiivi vastuvõtmisel?
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Külalis jahimees

Postitus Postitas aadu kadakas »

Kontrollisin Sammal.habeme viidet ja vastaski kahtlus tõele. See reklaamüleskutse võeti postitaja poolt peale jahtkonna pääliku nõudmist maha. Oli see nüüd ühe liikme entusiasm, naiivne lollus või ettekujutus mingitest piiriülestest volitustest - kes teab.
erkil
Postitusi: 4
Liitunud: T Juul 21, 2015 2:58 pm

Re: Külalis jahimees

Postitus Postitas erkil »

Ei hakka uut teemat tegema, kuid mul on samuti soov mõnda aktiivsemasse seltsi külalisjahimeheks tulla. Ning mine tea, kui kõik klapib, siis ka paigale jääda. Minu praegune nn koduselts on Tartumaal, aga see jääb elukohta arvestades (Harjumaa) aktiivsemaks jahilkäimiseks veidi kaugeks.

Elan Tallinnast veidi idas, seega sobiks hästi nii Harjumaa, Lääne-Virumaa, Raplamaa kui ka Järvamaa seltsid. Päris kohalike seltside esimeestega olen rääkinud, aga hetkel seal võimalusi uutele tulijatele ei pakuta.

Olen paberitega jahimees alates ülikooliajast, millest on ca 15.a möödas, kuid jahipraktika seisukohalt pigem „noor ja roheline“ – elukorraldus tollal viis veidi teist rada, aga nüüd kisub ikkagi vägisi metsa poole tagasi..

Jahiliikidest ei põlga ära midagi. Huvi oleks osaleda nt eesti hagijaga jahil, kuna lähema aasta perspektiivis on plaan koer endale võtta, kuid tõug lahtine (laika vs E.hagijas). Hagijajaht tundub kirjade järgi sümpaatne, kuid tahaks ka praktikat näha.
Vasta